Ruben Van Gucht pakt koffers: "Opnieuw beginnen..."

door
Ruben Van Gucht pakt koffers:

Gisteren kon u hier al lezen dat Ruben Van Gucht tijd had voor wat ontspanning. Die 'rustigere' periode lijkt echter al achter de rug, want Van Gucht verraste zojuist door... zijn koffers te pakken. De bestemming is geen onbekende.

LEES OOK: Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Verhuis naar Frankrijk

Vaste volger van de Rode Duivels, commentaar bij de Tour de France Femmes en ook nog eens dik twee weken actief op de Olympische Spelen. De professionele sportzomer van Ruben Van Gucht was intens te noemen.

Voor veel VRT-journalisten is er momenteel tijd voor de nodige ontspanning, bij het blonde sportanker blijkt dit wel heel beperkt te zijn. Er staat immers... nog een sportevenement op het menu.

Medaillehoop bij ambitieuze Belgen

In Parijs beginnen immers morgenavond ook de Paralympische Spelen, die een week en half zullen duren. De Belgische delegatie is wat beperkter, met 29 deelnemers, maar die hopen wel op een pak medailles.

De VRT zet ook voor dit evenement de grote middelen in, volledig terecht trouwens als u het ons vraagt en met Ruben Van Gucht werd ook één van de absolute kanonnen naar Parijs gestuurd.

Van Gucht zelf maakte het nieuws wereldkundig via zijn Instagram-pagina en kreeg meteen bijval van collega Marijn De Vries: 'Gewoon opnieuw beginnen in Parijs. Enjoy!' Morgenavond staat de openingsceremonie gepland in Parijs.

Mooi dat Van Gucht ook dit evenement nog doet?

Meest recent

Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

23
23
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

384
384
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

303
303
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

137
137
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

268
268
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

216
216
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

147
147
Herman Brusselmans furieus: "Het is een tijd van razernij"

Herman Brusselmans belandde vorig jaar in het oog van de storm na een column over de Gaza-oorlog die ...

162
162
Luca Brecel genadeloos afgeslacht: 'Werkelijk schokkend'

Nog geen twee jaar na zijn onvergetelijke wereldtitel bevindt Luca Brecel zich in het zwaarste dal ...

218
218
Noa Lang compleet van zijn melk door De Bruyne

Kevin De Bruyne ligt in de lappenmand bij Napoli, maar de middenvelder is uiteraard nog steeds erg ...

77
77
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

125
125
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

468
468
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

1423
1423
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

349
349
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

102
102
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

140
140
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

179
179
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

266
266
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

258
258
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

205
205
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

526
526
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

233
233
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

227
227
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

161
161

Meer sportnieuws