Karl Vannieuwkerke maakt BV compleet belachelijk: "Ma vent..."

201
Karl Vannieuwkerke maakt BV compleet belachelijk:

Karl Vannieuwkerke is het verhaal van KV Diksmuide Oostende gestart. KV Oostende werd failliet verklaard en zal met Diksmuide een doorstart maken in derde nationale. Het bekende TV-gezicht gaf een uitgebreid interview aan Het Nieuwsblad.

Vannieuwkerke was deze zomer overal te zien op de buis met de Olympische Spelen en de Tour de France. Daarbuiten focust de presentator zich ook op zijn nieuw project: KV Diksmuide Oostende. De populariteit van de club groeit al enorm. 

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke haalt extreem scherp uit: “Beheers je!”

Guga Baul belachelijk gemaakt

Zo werden er al 1.600 abonnementen verkocht, en dat is ver boven de verwachtingen van Vannieuwkerke. Rik Verheye en Sam Kerkhofs wonnen ook veel aan populariteit bij Sporting Hasselt met de sportreeks ‘De Spor’.

Met zijn connecties binnen de VRT kan Vannieuwkerke mogelijk hetzelfde verwezenlijken bij KVDO. “Ja? Daar dacht ik nog niet over na. Sporting Hasselt is echt om die reden gekocht. Ik vind het fantastisch wat Sam en Rik daar doen. KVDO is een ander verhaal.”

KVO heeft veel bekende ambassadeurs. Daar kan Vannieuwkerke mogelijk gebruik van maken. “Het is wel een feit dat KV Oostende vroeger en KVDO nu met Martin Heylen, Kamagurka, acteur Sebastien Dewaele en performer Guga Baul vier bekende ambassadeurs had."

Vannieuwkerke moest Guga Baul zelfs al keihard afwijzen bij KVDO. "Guga belde me al snel met een voorstel: ‘Ik kan me op mijn 38ste voor een tv-format nog eens optrainen om dan mee te doen met de eerste ploeg.’ Ik heb geantwoord: ‘Guga, vent. Je onderschat het hoge niveau.” Veel Oostendse fans hadden dat probleem tot ze een paar oefenmatchen zagen.”

Bart Tommelein dé held

Vannieuwkerke wordt gezien als dé redder van het voetbal aan de kust, maar de presentator strooit met lof voor burgemeester Bart Tommelein. “Goh, het was Bart Tommelein, de burgemeester van Oostende, die me enkele maanden geleden belde. Ik ken Bart al even en hij wilde advies na het faillissement van KVO."

Uiteindelijk was het burgemeester Tommelein die Diksmuide voorstelde. "Bart wilde ook eens informeren naar de werking van KSV Diksmuide waar in ondervoorzitter was. We zijn met Diksmuide op 8 jaar tijd van 3de provinciale naar 3de nationale geklommen met eigen jeugd. Zo’n visie wilde Bart Tommelein ook in Oostende.”

Moet KVDO ook een sportreeks maken zoals 'De Spor'?

Meest recent

Ondanks schrikmomentje: Kompany en co razen door in DFB Pokal

Vincent Kompany kan voorlopig een perfect seizoensstart voorleggen met Bayern München. ...

10
10
Union onder stoom: STVV krijgt pak voor de broek op Stayen

De motor van Union SG begint stilaan op volle toeren te draaien. Daags na de 3-0-thuisoverwinning ...

77
77
'Anderlecht helemaal los: transferakkoord van 7 miljoen'

RSC Anderlecht moet woensdag om middernacht zijn Europese spelerslijst binnen doen. Vlak voor die ...

389
389
Antwerp kondigt vertrekker aan; Cercle haalt Braziliaan

Donderdag om middernacht gaat de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden op slot. ...

78
78
Anderlecht verbaast met international: straffe deal in Ligue 1

RSC Anderlecht wil voor het sluiten van de transferperiode nog enkele versterkingen in huis halen. ...

373
373
Van Bommel vloekt mee: vier Duivelse transferdompers

In de grootste Europese voetballanden is de transfermarkt sinds dinsdagavond weer achter slot en ...

296
296
Strijd om Gouden Stier: JPL-trainers voorspellen topschutter

Na de midweekmatchen van deze week zullen alle clubs in de Jupiler Pro League vier competitieduels ...

633
633
Antwerp drukt stempel: Antwerp flikt transferkoopje

Antwerp FC heeft op de valreep nog een extra aanwinst in huis gehaald. Zo werd de defensie van de ...

348
348
‘Fenerbahçe serveert Romelu Lukaku nu al af’

Romelu Lukaku trok naar Fenerbahçe om opnieuw de onbetwiste nummer één te ...

654
654
'Anderlecht tast alsnog diep in de buidel voor creativiteit'

Anderlecht is nog zeer druk in de weer in het slot van de mercato. Helemaal bovenaan de verlanglijst ...

817
817
'Furo baalt en grijpt alsnog naast transfer'

Dezer dagen verkoopt Club Brugge zijn jeugdproducten zeer duur, zelfs als ze amper of niet al in het ...

163
163
'Transfer Raskin om deze reden toch weer van de baan'

Dinsdagavond sloot de mercato in de Europese topcompetities zijn deuren en dat betekent dat onder ...

70
70
Marc Coucke verrast vriend en vijand met nieuwe versterking

Bij Anderlecht valt er naast het veld plots een opvallende naam te noteren. Terwijl de club zich ...

359
359
KV Mechelen laat verdediger vertrekken, talent op komst

Voor KV Mechelen is het seizoen helemaal niet begonnen zoals verhoopt, want het wacht na vier ...

172
172
'KRC Genk verrast met terugkeer jeugdproduct'

Bij KRC Genk is het nog een zeer bewogen week geweest op het vlak van transfers. Dé absolute ...

428
428
'Anderlecht blijft gaan: twéé middenvelders op komst?'

In de laatste dagen van de transferperiode geeft Anderlecht zijn selectie nog een serieuze ...

505
505
'Megastunt in de maak: Antwerp haalt Vermeeren terug'

Er is een énorme stunt in de maak. Arthur Vermeeren zou op het punt staan om terug te keren ...

763
763
Beerschot verrast en laat 'smaakmaker' gratis gaan

Verrassend nieuws vanop het Kiel. Beerschot heeft vandaag een vertrekker meegedeeld en de manier ...

196
196
Antwerp haalt slag thuis: toptalent tekent bij

Royal Antwerp FC heeft nog een slag weten te slaan. De Great Old heeft een van zijn absolute ...

85
85
Bruno uit frustratie: "Ik haal niet het maximum uit hem"

Het is voor Anderlecht nog een zeer bewogen einde van de zomermercato. Er beweegt nog heel wat aan ...

535
535
'Stunt in de maak? Faes aangeboden in JPL'

Wout Faes zoekt een club. De Belgische verdediger zag een transfer naar West Ham United op het ...

585
585
Anderlecht eindelijk verlost van Ashimeru

Bij RSC Anderlecht hebben ze eindelijk een oplossing gevonden voor Majeed Ashimeru. De centrale ...

320
320
Toby Alderweireld stunt met wel heel bijzondere nieuwe job

Toby Alderweireld heeft zijn voetbalschoenen inmiddels aan de kant gezet, maar van stilzitten is ...

117
117
"STVV verlaten was nooit een optie deze zomer"

Ryan Merlen heeft momenteel maar één doel voor ogen: zich verder ontwikkelen en ...

57
57
Druk op Clement en Hayen neemt nu al toe

Philippe Clement en Nicky Hayen zijn momenteel als trainer actief in de Championship in Engeland. ...

256
256

Meer sportnieuws