Marc Coucke aast op Roemeense 'jackpot': 'Oord der Vampieren'

door
Marc Coucke aast op Roemeense 'jackpot': 'Oord der Vampieren'

Komt er binnenkort een nieuw bedrijf in de portefeuille van Marc Coucke? De zakenman heeft al tal van Belgische bedrijven op zijn naam staan maar aast nu op een wel heel apart project, eentje met een 'luguber' karakter.

LEES OOK: Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

Duister verhaal met toeristische jackpot

Samen met de Nederlandse investeringsgroep Momentum zou Coucke momenteel interesse hebben om een wel heel apart verhaal te schrijven in Roemenië.

In Transsylvanië ligt immers het befaamde Kasteel Bran, dat bekend is van de films rond vampier Dracula. De Ierse auteur Bram Stoker maakte het personage wereldberoemd, nadien werd het meermaals verfilmd in Hollywood, dit met denderend succes.

Het waren de Roemenen zelf die nadien het Kasteel van Bran lieten uitgroeien tot een toeristische trekpleister. In 2023 kwamen er maar liefst 1 miljoen bezoekers af of het iconische gebouw. 

Strijd tussen twee partijen

Het kasteel is momenteel nog steeds eigendom van een adellijke familie maar staat dus te koop. Momenteel zouden een Amerikaanse groep en de samenwerking tussen Coucke en het Nederlandse Momentum de twee gegadigden zijn. De eigenaar van Anderlecht zou er een museum en een mini-pretpark van willen maken.

Bij HLN bevestigt Coucke zelf trouwens de geruchten. "We bekijken continu dossiers die bij ons belanden en dit is er daar één van.” Mogelijk wordt het imperium van de zakenman binnenkort dus nog wat groter.

Wat vindt u van de persoon Marc Coucke?

Meest recent

Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

112
112
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

268
268
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

143
143
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

108
108
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

145
145
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

24
24
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

1013
1013
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

356
356
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

145
145
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

278
278
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

229
229
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

157
157
Herman Brusselmans furieus: "Het is een tijd van razernij"

Herman Brusselmans belandde vorig jaar in het oog van de storm na een column over de Gaza-oorlog die ...

163
163
Luca Brecel genadeloos afgeslacht: 'Werkelijk schokkend'

Nog geen twee jaar na zijn onvergetelijke wereldtitel bevindt Luca Brecel zich in het zwaarste dal ...

225
225
Noa Lang compleet van zijn melk door De Bruyne

Kevin De Bruyne ligt in de lappenmand bij Napoli, maar de middenvelder is uiteraard nog steeds erg ...

78
78
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

127
127
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

472
472
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

1434
1434
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

351
351
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

104
104
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

142
142
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

180
180
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

266
266
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

258
258
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

206
206

Meer sportnieuws