Ine Beyen schept duidelijkheid over 'flirt' met Ruben Van Gucht

door
Ine Beyen schept duidelijkheid over 'flirt' met Ruben Van Gucht

Het liefdesleven van zowel Ruben Van Gucht als sidekick Ine Beyen werd het afgelopen jaar wel heel druk besproken. De twee zouden meer dan gewoon collega's zijn en er zelfs een... seksuele relatie op nahouden. Roddels of was er toch sprake van meer?

LEES OOK: Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Mooie verboden vrucht?

Wat Ruben Van Gucht betreft weten we ondertussen al dat hij aan meerdere vrouwen werd gelinkt. Het was Dag Allemaal dat geruime tijd geleden met anonieme getuigenissen kwam van meerdere 'minnaressen'.

Samen met die geruchten was er ook een ander spraakmakend verhaal. Zo zou Ruben al geruime tijd een mooie romance beleven met Ine Beyen. 

Wat de ex-wielrenster betrof was daar weinig mis mee, zij is immers al langere tijd uit mekaar met haar voormalige echtgenoot Serge Pauwels (ook een ex-prof in de wielersport). Voor Van Gucht was het wat pijnlijker aangezien hij getrouwd is met Blanka Vlasic.

"Over Karl zegt men hetzelfde"

In de rubriek 'de 7 hoofdzonden' van Humo ging Beyen nu wat dieper in op de kwestie, zo ging het onder meer over het 'haantjesgedrag' van haar collega. "Hij doet al eens een uitspraak die hem een dankbaar onderwerp van spot maakt. Over Karl (Vannieuwkerke) zegt men gelijkaardige dingen. Ik zie gewoon twee mannen die keihard werken en van geen ophouden weten. Ambitie en een gezonde dosis zelfliefde lijken me zeer handige eigenschappen voor wie op tv komt. Misschien zelfs noodzakelijk", zo klinkt het vol lof.

Vervolgens kwamen ook de roddels ter sprake en daarover was Beyen heel duidelijk. "Dat is vervelend, maar ik kan me daar niet druk in maken. Zolang de mensen om mij heen die onzin niet beginnen te geloven, kan ik ermee leven. Ik probeer dezelfde strategie als Ruben te hanteren: het ene oor in, het andere oor uit". Voorlopig blijft het mysterie dus in leven.

Speelt of speelde er meer tussen de twee?

Meest recent

'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

38
38
Van zorgen naar hoop: Boskamp krabbelt langzaam recht

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

2
2
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

95
95
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

32
32
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

132
132
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

22
22
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

144
144
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

73
73
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

72
72
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

70
70
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

16
16
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

174
174
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

213
213
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

274
274
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

98
98
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

79
79
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

488
488
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

279
279
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

344
344
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

601
601
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

316
316
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

57
57
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

106
106
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

103
103
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

213
213

Meer sportnieuws