Ine Beyen schept duidelijkheid over 'flirt' met Ruben Van Gucht

369 stemmen
Ine Beyen schept duidelijkheid over 'flirt' met Ruben Van Gucht

Het liefdesleven van zowel Ruben Van Gucht als sidekick Ine Beyen werd het afgelopen jaar wel heel druk besproken. De twee zouden meer dan gewoon collega's zijn en er zelfs een... seksuele relatie op nahouden. Roddels of was er toch sprake van meer?

LEES OOK: Sporza genadeloos neergesabeld na gênant WK-momentje

Mooie verboden vrucht?

Wat Ruben Van Gucht betreft weten we ondertussen al dat hij aan meerdere vrouwen werd gelinkt. Het was Dag Allemaal dat geruime tijd geleden met anonieme getuigenissen kwam van meerdere 'minnaressen'.

Samen met die geruchten was er ook een ander spraakmakend verhaal. Zo zou Ruben al geruime tijd een mooie romance beleven met Ine Beyen. 

Wat de ex-wielrenster betrof was daar weinig mis mee, zij is immers al langere tijd uit mekaar met haar voormalige echtgenoot Serge Pauwels (ook een ex-prof in de wielersport). Voor Van Gucht was het wat pijnlijker aangezien hij getrouwd is met Blanka Vlasic.

"Over Karl zegt men hetzelfde"

In de rubriek 'de 7 hoofdzonden' van Humo ging Beyen nu wat dieper in op de kwestie, zo ging het onder meer over het 'haantjesgedrag' van haar collega. "Hij doet al eens een uitspraak die hem een dankbaar onderwerp van spot maakt. Over Karl (Vannieuwkerke) zegt men gelijkaardige dingen. Ik zie gewoon twee mannen die keihard werken en van geen ophouden weten. Ambitie en een gezonde dosis zelfliefde lijken me zeer handige eigenschappen voor wie op tv komt. Misschien zelfs noodzakelijk", zo klinkt het vol lof.

Vervolgens kwamen ook de roddels ter sprake en daarover was Beyen heel duidelijk. "Dat is vervelend, maar ik kan me daar niet druk in maken. Zolang de mensen om mij heen die onzin niet beginnen te geloven, kan ik ermee leven. Ik probeer dezelfde strategie als Ruben te hanteren: het ene oor in, het andere oor uit". Voorlopig blijft het mysterie dus in leven.

Speelt of speelde er meer tussen de twee?

Meest recent

'Genk doet gouden zaak: strijd om Karetsas barst los'

Het belooft een historische zomer te worden voor KRC Genk, dat op het punt staat om zijn eigen ...

9
9
De Cat weg? Anderlecht vist nieuwe parel op

RSC Anderlecht heeft met Neerpede een goudmijn in handen. Eentje die blijft opleveren. Nathan De Cat ...

31
31
Europese loting: RSCA, Union & Gent kennen tegenstanders

Nu het WK helemaal achter de rug is, kan de blik opnieuw op het clubvoetbal worden gericht. Een ...

61
61
'Mannaert hakt knoop door: opvolger Garcia al bekend?'

Daags na de WK-finale is het doek officieel gevallen voor Rudi Garcia, die zopas "in onderling ...

200
200
Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

458
458
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

386
386
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

53
53
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

210
210
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

301
301
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

706
706
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

38
38
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

635
635
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

419
419
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

325
325
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

820
820
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

170
170
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

187
187
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

635
635
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

756
756
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

358
358
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

81
81
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

434
434
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

973
973
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

222
222

Meer sportnieuws