Ine Beyen schept duidelijkheid over 'flirt' met Ruben Van Gucht

368 stemmen
Ine Beyen schept duidelijkheid over 'flirt' met Ruben Van Gucht

Het liefdesleven van zowel Ruben Van Gucht als sidekick Ine Beyen werd het afgelopen jaar wel heel druk besproken. De twee zouden meer dan gewoon collega's zijn en er zelfs een... seksuele relatie op nahouden. Roddels of was er toch sprake van meer?

LEES OOK: Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Mooie verboden vrucht?

Wat Ruben Van Gucht betreft weten we ondertussen al dat hij aan meerdere vrouwen werd gelinkt. Het was Dag Allemaal dat geruime tijd geleden met anonieme getuigenissen kwam van meerdere 'minnaressen'.

Samen met die geruchten was er ook een ander spraakmakend verhaal. Zo zou Ruben al geruime tijd een mooie romance beleven met Ine Beyen. 

Wat de ex-wielrenster betrof was daar weinig mis mee, zij is immers al langere tijd uit mekaar met haar voormalige echtgenoot Serge Pauwels (ook een ex-prof in de wielersport). Voor Van Gucht was het wat pijnlijker aangezien hij getrouwd is met Blanka Vlasic.

"Over Karl zegt men hetzelfde"

In de rubriek 'de 7 hoofdzonden' van Humo ging Beyen nu wat dieper in op de kwestie, zo ging het onder meer over het 'haantjesgedrag' van haar collega. "Hij doet al eens een uitspraak die hem een dankbaar onderwerp van spot maakt. Over Karl (Vannieuwkerke) zegt men gelijkaardige dingen. Ik zie gewoon twee mannen die keihard werken en van geen ophouden weten. Ambitie en een gezonde dosis zelfliefde lijken me zeer handige eigenschappen voor wie op tv komt. Misschien zelfs noodzakelijk", zo klinkt het vol lof.

Vervolgens kwamen ook de roddels ter sprake en daarover was Beyen heel duidelijk. "Dat is vervelend, maar ik kan me daar niet druk in maken. Zolang de mensen om mij heen die onzin niet beginnen te geloven, kan ik ermee leven. Ik probeer dezelfde strategie als Ruben te hanteren: het ene oor in, het andere oor uit". Voorlopig blijft het mysterie dus in leven.

Speelt of speelde er meer tussen de twee?

Meest recent

Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

1
1
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

7
7
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

43
43
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

145
145
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

86
86
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

238
238
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

267
267
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

23
23
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

895
895
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

34
34
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

36
36
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

93
93
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

362
362
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

141
141
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

151
151
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

69
69
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

105
105
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

64
64
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

62
62
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

240
240
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

147
147
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

42
42
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

313
313
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

201
201

Meer sportnieuws