Ine Beyen schept duidelijkheid over 'flirt' met Ruben Van Gucht

369
Ine Beyen schept duidelijkheid over 'flirt' met Ruben Van Gucht

Het liefdesleven van zowel Ruben Van Gucht als sidekick Ine Beyen werd het afgelopen jaar wel heel druk besproken. De twee zouden meer dan gewoon collega's zijn en er zelfs een... seksuele relatie op nahouden. Roddels of was er toch sprake van meer?

LEES OOK: Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Mooie verboden vrucht?

Wat Ruben Van Gucht betreft weten we ondertussen al dat hij aan meerdere vrouwen werd gelinkt. Het was Dag Allemaal dat geruime tijd geleden met anonieme getuigenissen kwam van meerdere 'minnaressen'.

Samen met die geruchten was er ook een ander spraakmakend verhaal. Zo zou Ruben al geruime tijd een mooie romance beleven met Ine Beyen. 

Wat de ex-wielrenster betrof was daar weinig mis mee, zij is immers al langere tijd uit mekaar met haar voormalige echtgenoot Serge Pauwels (ook een ex-prof in de wielersport). Voor Van Gucht was het wat pijnlijker aangezien hij getrouwd is met Blanka Vlasic.

"Over Karl zegt men hetzelfde"

In de rubriek 'de 7 hoofdzonden' van Humo ging Beyen nu wat dieper in op de kwestie, zo ging het onder meer over het 'haantjesgedrag' van haar collega. "Hij doet al eens een uitspraak die hem een dankbaar onderwerp van spot maakt. Over Karl (Vannieuwkerke) zegt men gelijkaardige dingen. Ik zie gewoon twee mannen die keihard werken en van geen ophouden weten. Ambitie en een gezonde dosis zelfliefde lijken me zeer handige eigenschappen voor wie op tv komt. Misschien zelfs noodzakelijk", zo klinkt het vol lof.

Vervolgens kwamen ook de roddels ter sprake en daarover was Beyen heel duidelijk. "Dat is vervelend, maar ik kan me daar niet druk in maken. Zolang de mensen om mij heen die onzin niet beginnen te geloven, kan ik ermee leven. Ik probeer dezelfde strategie als Ruben te hanteren: het ene oor in, het andere oor uit". Voorlopig blijft het mysterie dus in leven.

Speelt of speelde er meer tussen de twee?

Meest recent

Coucke onder vuur: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

0
0
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

20
20
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

26
26
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

106
106
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

179
179
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

184
184
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

70
70
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

57
57
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

183
183
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

37
37
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

100
100
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

185
185
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

705
705
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

92
92
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

140
140
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

190
190
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

191
191
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

70
70
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

121
121
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

134
134
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

229
229
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

449
449
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

251
251
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

42
42

Meer sportnieuws