Ine Beyen schept duidelijkheid over 'flirt' met Ruben Van Gucht

door
Ine Beyen schept duidelijkheid over 'flirt' met Ruben Van Gucht

Het liefdesleven van zowel Ruben Van Gucht als sidekick Ine Beyen werd het afgelopen jaar wel heel druk besproken. De twee zouden meer dan gewoon collega's zijn en er zelfs een... seksuele relatie op nahouden. Roddels of was er toch sprake van meer?

LEES OOK: Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Mooie verboden vrucht?

Wat Ruben Van Gucht betreft weten we ondertussen al dat hij aan meerdere vrouwen werd gelinkt. Het was Dag Allemaal dat geruime tijd geleden met anonieme getuigenissen kwam van meerdere 'minnaressen'.

Samen met die geruchten was er ook een ander spraakmakend verhaal. Zo zou Ruben al geruime tijd een mooie romance beleven met Ine Beyen. 

Wat de ex-wielrenster betrof was daar weinig mis mee, zij is immers al langere tijd uit mekaar met haar voormalige echtgenoot Serge Pauwels (ook een ex-prof in de wielersport). Voor Van Gucht was het wat pijnlijker aangezien hij getrouwd is met Blanka Vlasic.

"Over Karl zegt men hetzelfde"

In de rubriek 'de 7 hoofdzonden' van Humo ging Beyen nu wat dieper in op de kwestie, zo ging het onder meer over het 'haantjesgedrag' van haar collega. "Hij doet al eens een uitspraak die hem een dankbaar onderwerp van spot maakt. Over Karl (Vannieuwkerke) zegt men gelijkaardige dingen. Ik zie gewoon twee mannen die keihard werken en van geen ophouden weten. Ambitie en een gezonde dosis zelfliefde lijken me zeer handige eigenschappen voor wie op tv komt. Misschien zelfs noodzakelijk", zo klinkt het vol lof.

Vervolgens kwamen ook de roddels ter sprake en daarover was Beyen heel duidelijk. "Dat is vervelend, maar ik kan me daar niet druk in maken. Zolang de mensen om mij heen die onzin niet beginnen te geloven, kan ik ermee leven. Ik probeer dezelfde strategie als Ruben te hanteren: het ene oor in, het andere oor uit". Voorlopig blijft het mysterie dus in leven.

Speelt of speelde er meer tussen de twee?

Meest recent

Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

43
43
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

170
170
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

22
22
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

141
141
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

161
161
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

249
249
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

111
111
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

147
147
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

112
112
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

133
133
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

149
149
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

584
584
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

592
592
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

47
47
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

263
263
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

104
104
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

191
191
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

149
149
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

48
48
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

271
271
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

41
41
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

322
322
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

537
537
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

141
141
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

396
396

Meer sportnieuws