Sam Gooris onthult aan Kelly Pfaff: "Heb veel kapotgemaakt"

145 stemmen
Sam Gooris onthult aan Kelly Pfaff:

De familie Pfaff is in Vlaanderen uiteraard hyper populair en dat heeft ongetwijfeld ook te maken met schoonzoon Sam Gooris. De charmante Vlaamse volkszanger lijkt al een eeuwigheid mee te draaien en kwam nu met een straffe bekentenis.

LEES OOK: Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

VTM gaat uit de bocht

De realityreeks rond de familie Pfaff verdween onlangs van VTM Go (uitgezonderd twee seizoenen) en dat zorgde voor een kleine schokgolf onder veel fans. Onder meer BV Frances Lefebure kon geen begrip opbrengen voor de beslissing van de commerciële omroep.

Van 2002 tot en met 2012 kon kijkend Vlaanderen genieten van de avonturen van Jean-Marie, zijn kinderen, kleinkinderen en schoonfamilie.

Die jonge snaken werden ondertussen volwassen en bouwen aan een eigen carrière. Zo heeft de voormalig doelman een paar kleinkinderen die in de modewereld stapten.

Een heel groot gemis

Schoonzoon Sam Gooris is nog steeds actief als zanger en zit momenteel in een razend drukke periode. Toch was het niet altijd rozengeur en maneschijn voor de populaire volkszanger. "Ik heb in ’t verleden al veel kapotgemaakt door eerlijk te zijn", zo liet Sam verstaan bij Dag Allemaal.

Ondertussen probeert de schoonzoon van Jean-Marie ook iets 'goed te maken'. Het gemis van zijn kinderen raakt hem nu meer dan ooit, hij was er vaak niet bij op belangrijke momenten. "Verjaardagen, communiefeesten... ’s Middags als de familie en de genodigden aan ’t aperitieven waren, ging de papa rap-rap iets eten want de auto stond al klaar, en papa ging de baan op. En papa kwam ’s nachts weer thuis als iedereen afscheid aan het nemen was. Ik had er nooit bij stilgestaan. Tot ik ineens besefte dat die kinderjaren nooit meer terugkomen. Ik ben heel dankbaar voor het geduld van mijn vrouwke. En van Shania en Kenji, want die hebben me nooit iets kwalijk genomen." De familiebanden lijken alvast nog geweldig intact.

Eén van de fijnste families in Vlaanderen?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

93
93
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

36
36
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

30
30
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

25
25
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

325
325
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

53
53
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

194
194
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

226
226
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

160
160
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

107
107
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

668
668
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

168
168
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

166
166
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1048
1048
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

675
675
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

445
445
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

840
840
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

830
830
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

136
136
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

490
490
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

804
804
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

395
395

Meer sportnieuws