Sam Gooris onthult aan Kelly Pfaff: "Heb veel kapotgemaakt"

145 stemmen
Sam Gooris onthult aan Kelly Pfaff:

De familie Pfaff is in Vlaanderen uiteraard hyper populair en dat heeft ongetwijfeld ook te maken met schoonzoon Sam Gooris. De charmante Vlaamse volkszanger lijkt al een eeuwigheid mee te draaien en kwam nu met een straffe bekentenis.

LEES OOK: Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

VTM gaat uit de bocht

De realityreeks rond de familie Pfaff verdween onlangs van VTM Go (uitgezonderd twee seizoenen) en dat zorgde voor een kleine schokgolf onder veel fans. Onder meer BV Frances Lefebure kon geen begrip opbrengen voor de beslissing van de commerciële omroep.

Van 2002 tot en met 2012 kon kijkend Vlaanderen genieten van de avonturen van Jean-Marie, zijn kinderen, kleinkinderen en schoonfamilie.

Die jonge snaken werden ondertussen volwassen en bouwen aan een eigen carrière. Zo heeft de voormalig doelman een paar kleinkinderen die in de modewereld stapten.

Een heel groot gemis

Schoonzoon Sam Gooris is nog steeds actief als zanger en zit momenteel in een razend drukke periode. Toch was het niet altijd rozengeur en maneschijn voor de populaire volkszanger. "Ik heb in ’t verleden al veel kapotgemaakt door eerlijk te zijn", zo liet Sam verstaan bij Dag Allemaal.

Ondertussen probeert de schoonzoon van Jean-Marie ook iets 'goed te maken'. Het gemis van zijn kinderen raakt hem nu meer dan ooit, hij was er vaak niet bij op belangrijke momenten. "Verjaardagen, communiefeesten... ’s Middags als de familie en de genodigden aan ’t aperitieven waren, ging de papa rap-rap iets eten want de auto stond al klaar, en papa ging de baan op. En papa kwam ’s nachts weer thuis als iedereen afscheid aan het nemen was. Ik had er nooit bij stilgestaan. Tot ik ineens besefte dat die kinderjaren nooit meer terugkomen. Ik ben heel dankbaar voor het geduld van mijn vrouwke. En van Shania en Kenji, want die hebben me nooit iets kwalijk genomen." De familiebanden lijken alvast nog geweldig intact.

Eén van de fijnste families in Vlaanderen?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

87
87
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

53
53
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

25
25
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

135
135
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

25
25
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

35
35
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

174
174
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

536
536
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

166
166
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

70
70
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

432
432
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

74
74
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

204
204
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

532
532
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

503
503
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

479
479
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

355
355
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

191
191
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

589
589
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

267
267
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1032
1032
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

327
327
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

670
670
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

476
476
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

153
153

Meer sportnieuws