Sam Gooris onthult aan Kelly Pfaff: "Heb veel kapotgemaakt"

145 stemmen
Sam Gooris onthult aan Kelly Pfaff:

De familie Pfaff is in Vlaanderen uiteraard hyper populair en dat heeft ongetwijfeld ook te maken met schoonzoon Sam Gooris. De charmante Vlaamse volkszanger lijkt al een eeuwigheid mee te draaien en kwam nu met een straffe bekentenis.

LEES OOK: Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

VTM gaat uit de bocht

De realityreeks rond de familie Pfaff verdween onlangs van VTM Go (uitgezonderd twee seizoenen) en dat zorgde voor een kleine schokgolf onder veel fans. Onder meer BV Frances Lefebure kon geen begrip opbrengen voor de beslissing van de commerciële omroep.

Van 2002 tot en met 2012 kon kijkend Vlaanderen genieten van de avonturen van Jean-Marie, zijn kinderen, kleinkinderen en schoonfamilie.

Die jonge snaken werden ondertussen volwassen en bouwen aan een eigen carrière. Zo heeft de voormalig doelman een paar kleinkinderen die in de modewereld stapten.

Een heel groot gemis

Schoonzoon Sam Gooris is nog steeds actief als zanger en zit momenteel in een razend drukke periode. Toch was het niet altijd rozengeur en maneschijn voor de populaire volkszanger. "Ik heb in ’t verleden al veel kapotgemaakt door eerlijk te zijn", zo liet Sam verstaan bij Dag Allemaal.

Ondertussen probeert de schoonzoon van Jean-Marie ook iets 'goed te maken'. Het gemis van zijn kinderen raakt hem nu meer dan ooit, hij was er vaak niet bij op belangrijke momenten. "Verjaardagen, communiefeesten... ’s Middags als de familie en de genodigden aan ’t aperitieven waren, ging de papa rap-rap iets eten want de auto stond al klaar, en papa ging de baan op. En papa kwam ’s nachts weer thuis als iedereen afscheid aan het nemen was. Ik had er nooit bij stilgestaan. Tot ik ineens besefte dat die kinderjaren nooit meer terugkomen. Ik ben heel dankbaar voor het geduld van mijn vrouwke. En van Shania en Kenji, want die hebben me nooit iets kwalijk genomen." De familiebanden lijken alvast nog geweldig intact.

Eén van de fijnste families in Vlaanderen?

Meest recent

Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

15
15
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

100
100
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

68
68
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

35
35
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

37
37
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

294
294
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

100
100
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

654
654
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

89
89
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

44
44
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

83
83
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

69
69
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

171
171
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

329
329
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

293
293
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

503
503
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

905
905
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

143
143
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

884
884
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

215
215
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

672
672
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

237
237
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

66
66
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

197
197
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

173
173

Meer sportnieuws