BV's halen snoeihard uit naar Karl Vannieuwkerke: 'Om van te kotsen'

door
BV's halen snoeihard uit naar Karl Vannieuwkerke: 'Om van te kotsen'

Niet voor het eerst deze sportzomer staat Karl Vannieuwkerke in het oog van de storm. In volle EK-modus geraakte al bekend dat hij uit elkaar was met Caroline Vereenooghe, ondertussen werd ook de nieuwe liefde van Karl bekend. Dit tot zwaar ongenoegen van enkele BV's.

LEES OOK: Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Moeder van twee jonge kinderen

U kon het eerder hier al lezen, Vannieuwkerke zou reeds zes maanden geleden een nieuwe relatie zijn aangenknoopt met een 31-jarige politica, Tine Maertens. 

De twee hebben mekaar, volgens Dag Allemaal, ontmoet door gemeenschappelijke passies: tennis en het verenigingsleven. Het verhaal is opmerkelijk, omdat Vannieuwkerke twee kinderen heeft met zijn ex, waarvan de jongste amper 10 maanden oud is.

Net dat laatste schiet in het verkeerde keelgat bij enorm veel volk op sociale media. En ook een aantal BV's haalden nu snoeihard uit naar één van de absolute boegbeelden van de openbare omroep.

"Zij hebben wel ballen aan hun lijf"

Zo klonk het bij Radio-stem Anke Buckinx: Ik schreeuw niet zo graag een mening online. Maar mannen die vrouwen laten zitten met een kleuter en een baby en een nieuw leven beginnen met een nóg jonger exemplaar? 1 miljoen kots-emoji's".


En haar uithaal werd nog wat harder: En ja, ieder zijn privé. En ja, onze zaken niet. Maar toch een applaus voor al die mannen met wél ballen aan hun lijf." Haar post werd nadien ook gedeeld door An Lemmens, zo lijkt Vannieuwkerke het bij heel veel mensen verkorven te hebben.

Hebben deze dames groot gelijk?

Meest recent

WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

7
7
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

173
173
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

311
311
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

330
330
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

118
118
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

155
155
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

24
24
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

1230
1230
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

363
363
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

146
146
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

281
281
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

229
229
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

157
157
Herman Brusselmans furieus: "Het is een tijd van razernij"

Herman Brusselmans belandde vorig jaar in het oog van de storm na een column over de Gaza-oorlog die ...

163
163
Luca Brecel genadeloos afgeslacht: 'Werkelijk schokkend'

Nog geen twee jaar na zijn onvergetelijke wereldtitel bevindt Luca Brecel zich in het zwaarste dal ...

228
228
Noa Lang compleet van zijn melk door De Bruyne

Kevin De Bruyne ligt in de lappenmand bij Napoli, maar de middenvelder is uiteraard nog steeds erg ...

79
79
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

127
127
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

473
473
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

1439
1439
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

352
352
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

104
104
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

142
142
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

180
180
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

266
266
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

259
259

Meer sportnieuws