Tom Waes passeert langs grote jackpot: 'Astronomische bedragen'

61
Tom Waes passeert langs grote jackpot: 'Astronomische bedragen'

Eén van de absolute supersterren van de Vlaamse televisie is ongetwijfeld Tom Waes. De notoire Antwerp-fan lijkt de ene kaskraker na de andere te maken en dat verdient een stevige 'beloning'. Waes passeert immers langs een stevige jackpot.

LEES OOK: Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Harten in Vlaanderen en Nederland

Al jarenlang is hij de 'chouchou' van de Vlaamse televisie en ook bij onze Noorderburen heeft Waes veel harten gewonnen. Sinds kort is er immers ook een samenwerking met NPO, waardoor nog meer producties van Tom te zien zijn bij de Nederlandse openbare omroep.

In eigen land zijn de successen ondertussen niet meer te te tellen: Trigger Happy (en opvolgers), Tomtesterom, Reizen Waes, Undercover, Kamp Waes,... Noem maar op, stuk voor stuk werden het gigantische voltreffers.

Fraaie uitdagingen

En er ligt nog meer moois op de plank voor Tom, er komt een zogenaamde ernstige reeks met 'Kalm Waes' en met 'Badgasten' een fictiereeks, zo weet HLN.

Jackpot gekraakt

De krant trok op onderzoek uit naar de verdiensten van populaire TV-gezichten en daaruit blijkt dat de Antwerp-fan de jackpot heeft gekraakt. Zijn verdiensten zouden ondertussen rond één miljoen euro bruto liggen.

Ook de vennootschap Nemo, waarin zijn reserves zitten, zou ondertussen van een slordige 575.000 euro naar 1,5 miljoen euro gestegen zijn. Zo krijgt hij alvast stevig loon naar werken!

Vindt u het een correcte vergoeding?

Meest recent

Opdoffer voor Genk: avontuur in Youth League zit er al op

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

7
7
Bosz blaast loftrompet over Club Brugge: duo uitgelicht

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

15
15
Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

94
94
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

136
136
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

122
122
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

111
111
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

64
64
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

157
157
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

144
144
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

191
191
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

97
97
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

106
106
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

202
202
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

140
140
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

231
231
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

338
338
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

96
96
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

461
461
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

614
614
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

218
218
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

141
141
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

148
148

Meer sportnieuws