Kevin De Bruyne pakt na EK-deceptie uit met opvallende ode

door
Kevin De Bruyne pakt na EK-deceptie uit met opvallende ode

Het was vermoedelijk niet de beste nacht voor Kevin De Bruyne. Onze spelmaker zit sinds gisteren in een kleine mediastorm na het niet groeten van de supporters na de wedstrijd tegen Oekraïne. Vandaag verraste KDB met een wel heel opvallende ode.

LEES OOK: Vanaken deelt bericht dat tot tranen toe beweegt

Gebeten hond na dramatisch schouwspel

De speler van Manchester City wordt doorgaans geprezen omwille van zijn fenomenale kwaliteiten maar gisteren was hij even de gebeten hond bij veel supporters van de Rode Duivels.

In het slot van de wedstrijd besloot KDB om de bal bij te houden aan de cornervlag, na het 0-0 gelijkspel volgde dan ook een striemend fluitconcert van de aanwezige fans. 

De Bruyne zelf maande de spelersgroep vervolgens aan om de fans niet te gaan groeten, iets wat in totaal verkeerde aarde viel bij de aanwezige Duivelse supporters in het stadion, de fans voor de buis en veel analisten.

Prachtige dag als afleiding

Voorlopig kwam er nog geen mea culpa maar gisteren stond voor De Bruyne ook wat in het teken van genieten. Hij vierde immers zijn zevende huwelijksverjaardag met vrouwlief Michèle Lacroix.

De twee vormen al lange tijd een prachtig koppel en trouwden in 2017. Met Mason Milian, Rome en Suri werd hun liefde ook nog eens bezegeld met drie prachtige kinderen. Hopelijk kunnen de supporters en KDB de banden terug aanhalen voor de belangrijke confrontatie met Frankrijk.

Is KDB in uw ogen een geschikte kapitein voor de Rode Duivels?

Meest recent

Anderlecht-fans keren zich massaal tegen één speler

Er valt heel wat na te kaarten over het gelijkspel van zondagavond tussen Anderlecht en KRC Genk. ...

72
72
'Om deze reden verkoos Man Utd Lammens boven Donnarumma'

Zondag waren tijdens de derby in Manchester vele ogen gericht op de nieuwe doelmannen. Bij City nam ...

35
35
PSV niet gerust: Bosz velt zijn oordeel over Union

Deze week wordt de league phase van de Champions League op gang getrapt. De eerste wedstrijden ...

56
56
'Loodzware opdracht Lukaku bij terugkeer bij Anderlecht'

Anderlecht moest zondag vrede nemen met een gelijkspel tegen KRC Genk. Eén van de ...

190
190
Cruciaal nieuws: Homawoo reageert na horrorbotsing

Standard slaagde er afgelopen weekend opnieuw niet in om zijn wedstrijd te winnen. Het moest deze ...

73
73
'Real Madrid heeft al mega vervanger voor Vinicius Jr'

Real Madrid hield zich al bij al nog vrij rustig op de transfermarkt deze zomer. Het bleef bij vier ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Bayern, Renard spreekt over transfers'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

231
231
Hommeles bij Antwerp: fans genegeerd en interne ruzie

Royal Antwerp FC ging met de billen bloot tegen KAA Gent en blijft in de Jupiler Pro League na een ...

604
604
Doku verbaast na glansrol: onthulling slaat in als bom

Jérémy Doku liet zich van zijn beste kant zien bij Manchester City. In de stadsderby ...

182
182
Degryse maakt brandhout van Genk-goudhaantje: “Irritant!”

Een veelbesproken speeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. Er vielen enkele rode kaarten en ...

561
561
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

322
322
Nieuw fenomeen bij KRC Genk: "Ronduit indrukwekkend"

We haalden al verschillende keren aan dat Head of Football Dimitri De Condé misschien wel de ...

354
354
Genk met frustraties na RSCA: Fink legt vinger op de wonde

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. Ze speelden ruim een uur met een man meer, ...

248
248
Vandenbempt begrijpt niéts van Club: "Volstrekt overbodig"

Bij Club Brugge likken ze hun wonden na een povere 1 op 6 tegen AA Gent en La Louvière. ...

375
375
Amorim breekt stilte: pijnlijke bekentenis doet schrikken

Manchester United was 25 jaar geleden nog de beste club ter wereld, maar anno 2025 zijn ze niet meer ...

188
188
Onder vuur: Renard breekt stilzwijgen met droomscenario

Olivier Renard kreeg de nodige kritiek voor zijn toch wel wisselvallige zomermercato. De sportieve ...

556
556
Degryse fileert Club-bestuur: “Hoelang lachen ze nog?"

Club Brugge is pover begonnen aan het seizoen in de Jupiler Pro League. Ze verloren terecht met 1-0 ...

529
529
3 op 10 - RSCA-speler krijgt keiharde veeg uit de pan

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd de volle buit te pakken in een topwedstrijd in eigen ...

399
399
Bal aan het rollen: tweede grote doorbraak in DAZN-soap?

Na maanden van onderhandelingen werd afgelopen weekend een eerste groot akkoord bereikt omtrent de ...

1811
1811
Tzolis op bank gezet: Hayen onthult de echte reden

Na amper zes competitieduels is de tweede nederlaag van Club Brugge in de eigen Jupiler Pro League ...

408
408
Samoise moet zélf ingrijpen na VAR-fase: "Bizarre situatie"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

161
161
El Ouahdi verkoopt messcherpe sneer aan Anderlecht

KRC Genk is er zondagavond niet in geslaagd om het tweede luik van het seizoen met een overwinning ...

427
427
Jackers stort in: Club riskeert groot drama

Het bestuur pusht, Jackers kraakt: twee momenten en het huis staat in brand. Achter de storm zit een ...

751
751
Engeland in shock na waanzinnig optreden Doku

Na een aarzelende start van de competitie heeft Manchester City zondagavond nog eens indruk gemaakt ...

598
598
Anderlecht genaaid door arbitrage? Ex-ref antwoordt Hasi

RSC Anderlecht speelde zondagavond een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op een ...

1266
1266

Meer sportnieuws