Ex-Lierse speler slaat terug na schedelbreuk: 'Sneer naar Souidi'

163
Ex-Lierse speler slaat terug na schedelbreuk: 'Sneer naar Souidi'

Een paar maanden geleden berichtten we hier al dat Ilias Chair, een Marokkaans international, veroordeeld werd tot een zware gevangenisstraf vanwege hallucinante feiten. De man ging ondertussen in beroep en... wijzigde daar zijn verhaal compleet.

LEES OOK: Racing Genk overleeft dramatische start met straf vervolg

Gewezen Liers talent

Chair is een voetballer van Marokkaanse afkomst en voetbalde in de jeugd in de befaamde JMG-academy, waarvan destijds veel talenten doorstroomden richting Lierse. Al op zijn 19de vertrok de middenvelder echter richting Engeland, waar hij tot op heden nog steeds aan de slag is bij Queens Park Rangers (Championship). Chair schopte het ook tot Marokkaans international.

In zijn privé liep het in 2020 echter stevig fout. Destijds was Chair, samen met een paar vrienden aanwezig bij een kayaktocht, die begon in de Ardennen en eindigde in het Franse Bazeilles, zo weet Het Nieuwsblad. Alleen liep het aan het einde van die fijne namiddag behoorlijk fout.

Een familie uit Oost-Vlaanderen was onderweg naar de bus en werd daar brutaal voorbij gestoken door een vrouw in een groene bikini en haar vrienden (waaronder dus de profvoetballer). Er ontstond heel wat tumult en uiteindelijk eindigde de discussie in een groot drama.

Hallucinante feiten en sneer naar Souidi

Ilias Chair zou een steen hebben vastgepakt en zwaar hebben uitgehaald richting Niels T. De man liep een zware schedelbreuk op, ondervindt nog steeds de gevolgen van deze agressie en was een tijdlang werkonbekwaam.

In eerste aanleg kreeg Chair een effectieve gevangenisstraf van één jaar effectief en evenveel met uitstel. De profvoetballer ging echter in beroep en... wijzigde zijn verhaal compleet. Deze keer bekende hij wel de man te zijn die met een steen sloeg. Tevens volgde een stevige sneer naar advocatenkantoor Souidi, die hem slecht zouden hebben geadviseerd in eerste aanleg.

"Moet dit rechtzetten"

“Dit dateert van vier jaar geleden. Ik was 22 en het waren coronatijden. Ondertussen ben ik getrouwd en heb ik een zoontje gekregen. Ik ben enorm gegroeid en ben me bewust van mijn voorbeeldfunctie. Ik moet proberen altijd de beste versie van mezelf te zijn, voor mijn zoontje, maar ook voor kinderen en jongvolwassenen wereldwijd. Ik zal elke dag mijn best doen om dit recht te zetten. Ik wil me nogmaals verontschuldigen en mijn excuses aanbieden aan het slachtoffer". Zo klonk het bij GVA. Chair betaalde ondertussen ook alle schadevergoedingen aan het slachtoffer.

Ook het parket lijkt mee te gaan in de nieuwe verklaring en eist ondertussen nog 'maar' een werkstraf van 200 uren. Op 17 juli volgt er een uitspraak in deze zaak, met mogelijk dus een 'positief' gevolg voor Chair.

Had de celstraf gewoon behouden moeten blijven?

Meest recent

Amy Sonck doet vader Wesley zweten: bloedheet spektakel

Wie dacht dat Wesley Sonck als vader van Amy wel wat gewoon was, kreeg op Instagram een verrassende ...

144
144
Peter Vandenbempt perplex: Verheyen doet het licht uit

Zowel Verheyen als Vandenbempt kunnen de voetbalfans al meerdere jaren bekoren met op en top ...

204
204
Hoefkens en fantastische NAC-fans beleven aangrijpende avond

Carl Hoefkens en met uitbreiding heel NAC beleefde gisterenavond een wedstrijd van uitersten. ...

92
92
Thibaut Courtois stuurt zinderende boodschap de wereld in

Voor Thibaut Courtois brak de laatste weken eindelijk een periode van rust aan. De Rode Duivel zag ...

426
426
Stijn Stijnen komt met gouden tip voor DAZN-kijkers

Ook het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League staat voor de deur en daarin willen Stijn Stijnen ...

446
446
Marc Degryse verrast fans: "Plots werd het heel donker..."

Marc Degryse is nog steeds een naam waar naar geluisterd wordt in de Belgische voetbalwereld. De ...

307
307
Jean-Marie Pfaff stunt: terugkeer door grote poort

...

410
410
Seuntjens na primeur met Lommel: dramatisch nieuws schokt

Ralf Seuntjens beleefde dit weekend een wedstrijd van uitersten. Sportief pakte Lommel meteen zijn ...

66
66
Ruben Van Gucht kondigt enorm heuglijk nieuws aan

Sommige momenten veranderen alles, en voor Ruben Van Gucht is zo’n bijzonder moment ...

69
69
Dejaegere raakt iedereen met hartverscheurende getuigenis

Brecht Dejaegere staat al jaren bekend als een voetballer die zich op het veld niet snel laat ...

152
152
Ruben Van Gucht slaat opnieuw drie vrouwen aan de haak

Er gaat quasi geen dag voorbij, of de naam Ruben van Gucht beheerst het medialandschap. De man is ...

152
152
Mertens en Kerkhofs lokken massaal reacties uit met één foto

Kat Kerkhofs en Dries Mertens zijn al een tijdje onderweg en lijken volop te genieten van de ...

480
480
KRC Genk in diepe rouw: uniek gebaar raakt tot tranen toe

Michiel Vandeweert, content creator en één van de bekendste mensen van ons land die ...

597
597
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

419
419
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

544
544
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

438
438
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

861
861
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

542
542
Coucke en Borsato zorgen voor immens vuurwerk in Knokke

Marc Coucke liet zijn volgers opnieuw even meekijken in zijn leven buiten de bestuurskamer. De ...

108
108
Van Gaal lokt met Instagram-bericht massale smeekbede uit

Louis van Gaal viert vandaag een bijzondere dag, maar het is vooral een heel ander bericht dat ...

45
45
Hein Vanhaezebrouck onthult: echte reden van afwezigheid

Hein Vanhaezebrouck blijft een naam die in het Belgische voetbal nooit helemaal verdwijnt. Zelfs ...

297
297
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

173
173
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

258
258
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

129
129
Ronaldo doet monden openvallen met knettergek miljoenenpark

Cristiano Ronaldo staat enkele dagen voor een bijzonder weekend. De Portugese superster stapt ...

144
144

Meer sportnieuws