Ex-Lierse speler slaat terug na schedelbreuk: 'Sneer naar Souidi'

163
Ex-Lierse speler slaat terug na schedelbreuk: 'Sneer naar Souidi'

Een paar maanden geleden berichtten we hier al dat Ilias Chair, een Marokkaans international, veroordeeld werd tot een zware gevangenisstraf vanwege hallucinante feiten. De man ging ondertussen in beroep en... wijzigde daar zijn verhaal compleet.

LEES OOK: Maradona's hand van God zorgt voor enorme financiële bom

Gewezen Liers talent

Chair is een voetballer van Marokkaanse afkomst en voetbalde in de jeugd in de befaamde JMG-academy, waarvan destijds veel talenten doorstroomden richting Lierse. Al op zijn 19de vertrok de middenvelder echter richting Engeland, waar hij tot op heden nog steeds aan de slag is bij Queens Park Rangers (Championship). Chair schopte het ook tot Marokkaans international.

In zijn privé liep het in 2020 echter stevig fout. Destijds was Chair, samen met een paar vrienden aanwezig bij een kayaktocht, die begon in de Ardennen en eindigde in het Franse Bazeilles, zo weet Het Nieuwsblad. Alleen liep het aan het einde van die fijne namiddag behoorlijk fout.

Een familie uit Oost-Vlaanderen was onderweg naar de bus en werd daar brutaal voorbij gestoken door een vrouw in een groene bikini en haar vrienden (waaronder dus de profvoetballer). Er ontstond heel wat tumult en uiteindelijk eindigde de discussie in een groot drama.

Hallucinante feiten en sneer naar Souidi

Ilias Chair zou een steen hebben vastgepakt en zwaar hebben uitgehaald richting Niels T. De man liep een zware schedelbreuk op, ondervindt nog steeds de gevolgen van deze agressie en was een tijdlang werkonbekwaam.

In eerste aanleg kreeg Chair een effectieve gevangenisstraf van één jaar effectief en evenveel met uitstel. De profvoetballer ging echter in beroep en... wijzigde zijn verhaal compleet. Deze keer bekende hij wel de man te zijn die met een steen sloeg. Tevens volgde een stevige sneer naar advocatenkantoor Souidi, die hem slecht zouden hebben geadviseerd in eerste aanleg.

"Moet dit rechtzetten"

“Dit dateert van vier jaar geleden. Ik was 22 en het waren coronatijden. Ondertussen ben ik getrouwd en heb ik een zoontje gekregen. Ik ben enorm gegroeid en ben me bewust van mijn voorbeeldfunctie. Ik moet proberen altijd de beste versie van mezelf te zijn, voor mijn zoontje, maar ook voor kinderen en jongvolwassenen wereldwijd. Ik zal elke dag mijn best doen om dit recht te zetten. Ik wil me nogmaals verontschuldigen en mijn excuses aanbieden aan het slachtoffer". Zo klonk het bij GVA. Chair betaalde ondertussen ook alle schadevergoedingen aan het slachtoffer.

Ook het parket lijkt mee te gaan in de nieuwe verklaring en eist ondertussen nog 'maar' een werkstraf van 200 uren. Op 17 juli volgt er een uitspraak in deze zaak, met mogelijk dus een 'positief' gevolg voor Chair.

Had de celstraf gewoon behouden moeten blijven?

Meest recent

Paniek bij Boeckx na komst van opvallende nieuwe gast

Een doorgewinterde professional als Frank Boeckx krijgt je niet snel van zijn voetstuk. Toch was het ...

52
52
Ruben Van Gucht vs Brusselmans belooft enorm vuurwerk

Ruben Van Gucht blijft de voorbije maanden maar opduiken op plaatsen waar je hem niet meteen zou ...

32
32
Maradona's hand van God zorgt voor enorme financiële bom

Maradona blijft, zelfs decennia na zijn legendarische WK-optreden, voor verhalen zorgen die de ...

61
61
Hans Vanaken emotioneel: boodschap Club raakt diep

Hij heeft in Brugge intussen zowat alles meegemaakt. Grote overwinningen, prijzen, moeilijke ...

688
688
Sam Kerkhofs bracht Steven Defour op een verrassend pad

Steven Defour heeft door de jaren heen heel wat meegemaakt, zowel op als naast het voetbalveld. De ...

185
185
Marc Coucke verrast iedereen met plotse gezinsuitbreiding

Marc Coucke vierde wederom feest dit weekend. De ondernemer nam de bekende restaurantketen Amadeus ...

317
317
Ruben Van Gucht maandenlang gevolgd: opmerkelijke onthulling

Ruben Van Gucht blijft schijnbaar overal opduiken. Controversieel of niet, aan aandacht ...

94
94
Dams verovert met dit gebaar meteen alle Blauw-Zwarte harten

Matteo Dams is nog maar net officieel speler van Club Brugge, maar de nieuwe linksachter heeft zich ...

453
453
Croky Cup davert: Vannieuwkerke smult, stevige verrassingen

De Croky Cup schakelt een versnelling hoger. We zijn ondertussen aan speeldag vijf toe en vanaf de ...

400
400
Grote zorgen voor Coucke: ondernemer opnieuw slachtoffer

Marc Coucke heeft al vaker voor hete vuren gestaan, maar de voorbije dagen lijken de zorgen opnieuw ...

204
204
Hugo Broos komt met pikant De Bilde-verhaal: "Halfzat..."

Hugo Broos heeft in een pittig interview teruggeblikt op een oude en blijkbaar nooit helemaal ...

935
935
Marc Coucke pakt door en gooit plots fortuin op tafel

Marc Coucke lijkt momenteel niet te stoppen. Terwijl het bij Anderlecht eindelijk de goede kant ...

368
368
Van Gucht zet de aanval in en belooft grote VTM-onthullingen

Ruben Van Gucht heeft de voorbije dagen al nadrukkelijk een rol gespeeld in de promotie voor het ...

615
615
Standard zorgt voor bom in Mechelen: 'Vrouwen werden betast'

Bij Standard is er niet alleen commotie ontstaan over de wedstrijd tegen KV Mechelen, ook over het ...

302
302
Vanhaezebrouck vs Van Gucht: Harde boodschap zindert na

Ruben Van Gucht krijgt vanuit een wel heel onverwachte hoek een duidelijke boodschap. De populaire ...

217
217
"Rotzak en leugenaar!" - Stadiondossier Club zorgt voor storm

Het stadiondossier van Club Brugge krijgt opnieuw een opvallende wending. Zes buurtbewoners geven de ...

2438
2438
Duchâtelet spreekt vrijuit: Stevige investering verrast

Roland Duchâtelet is nooit een man geweest die onopgemerkt door de voetbalwereld kon bewegen. ...

211
211
Kiki Vanrafelghem zet internet in brand: "Voelt als 10 jaar"

Kiki Vanrafelghem werd, enigszins onverwacht, enkele jaren geleden al een echte mediaster. De ...

262
262
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt

Eden Hazard heeft opnieuw bewezen dat hij nog altijd een bijzondere band heeft met Chelsea. De Belg ...

238
238
Toby Alderweireld verrast met straffe nieuwe job

Toby Alderweireld maakte deze zomer een beetje zijn rentree in de voetbalwereld, want hij stapte mee ...

150
150
Coucke kookt van woede en deelt snoeiharde boodschap

Marc Coucke heeft de voorbije uren opnieuw duidelijk laten merken dat hij zich niet zomaar neerlegt ...

629
629
Alderweireld in hevige discussie: beelden zorgen voor ophef

Toby Alderweireld heeft in zijn carrière al heel wat druk en spanning doorstaan. De ...

564
564
Boskamp zorgt voor hoog oplopende emoties: foto's raken

Jan Boskamp liet zich zondag opnieuw zien op een plek die hem nauw aan het hart ligt. De voormalige ...

281
281
Kompany ontroert Duitsland met héél bijzonder bezoek

Vincent Kompany heeft in München opnieuw laten zien dat hij meer is dan alleen de trainer van ...

778
778
KVO-storm barst hevig los rond hoofd van Marc Coucke

Marc Coucke krijgt opnieuw met een dossier te maken dat de nodige vragen oproept. De ondernemer ...

328
328

Meer sportnieuws