Ex-Lierse speler slaat terug na schedelbreuk: 'Sneer naar Souidi'

163 stemmen
Ex-Lierse speler slaat terug na schedelbreuk: 'Sneer naar Souidi'

Een paar maanden geleden berichtten we hier al dat Ilias Chair, een Marokkaans international, veroordeeld werd tot een zware gevangenisstraf vanwege hallucinante feiten. De man ging ondertussen in beroep en... wijzigde daar zijn verhaal compleet.

LEES OOK: Gianni Infantino wanhoop nabij: gesjacher met WK-finale

Gewezen Liers talent

Chair is een voetballer van Marokkaanse afkomst en voetbalde in de jeugd in de befaamde JMG-academy, waarvan destijds veel talenten doorstroomden richting Lierse. Al op zijn 19de vertrok de middenvelder echter richting Engeland, waar hij tot op heden nog steeds aan de slag is bij Queens Park Rangers (Championship). Chair schopte het ook tot Marokkaans international.

In zijn privé liep het in 2020 echter stevig fout. Destijds was Chair, samen met een paar vrienden aanwezig bij een kayaktocht, die begon in de Ardennen en eindigde in het Franse Bazeilles, zo weet Het Nieuwsblad. Alleen liep het aan het einde van die fijne namiddag behoorlijk fout.

Een familie uit Oost-Vlaanderen was onderweg naar de bus en werd daar brutaal voorbij gestoken door een vrouw in een groene bikini en haar vrienden (waaronder dus de profvoetballer). Er ontstond heel wat tumult en uiteindelijk eindigde de discussie in een groot drama.

Hallucinante feiten en sneer naar Souidi

Ilias Chair zou een steen hebben vastgepakt en zwaar hebben uitgehaald richting Niels T. De man liep een zware schedelbreuk op, ondervindt nog steeds de gevolgen van deze agressie en was een tijdlang werkonbekwaam.

In eerste aanleg kreeg Chair een effectieve gevangenisstraf van één jaar effectief en evenveel met uitstel. De profvoetballer ging echter in beroep en... wijzigde zijn verhaal compleet. Deze keer bekende hij wel de man te zijn die met een steen sloeg. Tevens volgde een stevige sneer naar advocatenkantoor Souidi, die hem slecht zouden hebben geadviseerd in eerste aanleg.

"Moet dit rechtzetten"

“Dit dateert van vier jaar geleden. Ik was 22 en het waren coronatijden. Ondertussen ben ik getrouwd en heb ik een zoontje gekregen. Ik ben enorm gegroeid en ben me bewust van mijn voorbeeldfunctie. Ik moet proberen altijd de beste versie van mezelf te zijn, voor mijn zoontje, maar ook voor kinderen en jongvolwassenen wereldwijd. Ik zal elke dag mijn best doen om dit recht te zetten. Ik wil me nogmaals verontschuldigen en mijn excuses aanbieden aan het slachtoffer". Zo klonk het bij GVA. Chair betaalde ondertussen ook alle schadevergoedingen aan het slachtoffer.

Ook het parket lijkt mee te gaan in de nieuwe verklaring en eist ondertussen nog 'maar' een werkstraf van 200 uren. Op 17 juli volgt er een uitspraak in deze zaak, met mogelijk dus een 'positief' gevolg voor Chair.

Had de celstraf gewoon behouden moeten blijven?

Meest recent

Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

111
111
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

211
211
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

256
256
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

786
786
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

498
498
Coucke en Borsato zorgen voor immens vuurwerk in Knokke

Marc Coucke liet zijn volgers opnieuw even meekijken in zijn leven buiten de bestuurskamer. De ...

94
94
Van Gaal lokt met Instagram-bericht massale smeekbede uit

Louis van Gaal viert vandaag een bijzondere dag, maar het is vooral een heel ander bericht dat ...

43
43
Hein Vanhaezebrouck onthult: echte reden van afwezigheid

Hein Vanhaezebrouck blijft een naam die in het Belgische voetbal nooit helemaal verdwijnt. Zelfs ...

259
259
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

168
168
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

245
245
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

124
124
Ronaldo doet monden openvallen met knettergek miljoenenpark

Cristiano Ronaldo staat enkele dagen voor een bijzonder weekend. De Portugese superster stapt ...

140
140
Marc Coucke laat iedereen perplex achter bij absurd bod

Marc Coucke heeft het momenteel bijzonder druk. Terwijl de eigenaar van Anderlecht met paars-wit in ...

222
222
Jean-Marie Pfaff doet hartverscheurende bekentenis

Jean Marie Pfaff blijft een icoon van het Belgische voetbal en ziet met trots hoe SK Beveren opnieuw ...

382
382
De Bruyne stuurt duidelijk signaal na woelig seizoen

Kevin De Bruyne blijft één van de absolute smaakmakers van het Belgische voetbal. Na ...

100
100
Coucke legt immens fortuin neer voor nieuwe aanwinst

Het nieuwe seizoen staat voor de deur en de supporters van Anderlecht hopen eindelijk nog eens een ...

1047
1047
Georgina zwaar gedegouteerd vlak voor huwelijk met Ronaldo

Georgina Rodríguez heeft vlak voor haar huwelijk met Cristiano Ronaldo een opvallende ...

94
94
Sam Kerkhofs kwam héél dicht bij deze club: "Mertens..."

Sam Kerkhofs bouwt de voorbije jaren volop aan een succesverhaal in het Belgische voetbal, samen met ...

281
281
Ruben Van Gucht tart alle TV-wetten: van BV tot miljonair

Ruben Van Gucht is al jaren één van de bekendste en vooral ook meest ...

187
187
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

555
555
Amateurclub stunt met héél pikante ploegvoorstelling

Een voetbalclub die haar spelerskern en nieuwe wedstrijdshirts voorstelt in een parenclub. Het ...

129
129
Brandon Mechele raakt Club-supporters vol in het hart

Brandon Mechele beleeft de mooiste weken uit zijn carrière én zijn privéleven. ...

732
732
Ophefmakende zedenzaak Spanje schokt ook Real Madrid-ster

Raúl Asencio beleefde de voorbije maanden zijn grote doorbraak bij Real Madrid en maakte ook ...

193
193
Na VRT, Play en VTM: Van Gucht verrast opnieuw TV-land

Ruben Van Gucht blijft één van de drukstbezette gezichten op de Vlaamse televisie. De ...

198
198
Cristiano Ronaldo versiert de 'transfer' van zijn leven

Cristiano Ronaldo beleefde een wisselvallig WK met Portugal. De Portugese vedette liet nog geregeld ...

187
187

Meer sportnieuws