Ruben Van Gucht geconfronteerd met acuut 'alcoholprobleem'

door
Ruben Van Gucht geconfronteerd met acuut 'alcoholprobleem'

Ruben Van Gucht kwam de laatste maanden veelvuldig in het nieuws met 'relationele' perikelen. Op dit moment zit het blonde sportanker echter op het EK en kan hij al die extrasportieve zorgen vergeten. Toch werd hij in Duitsland geconfronteerd met een 'nieuw probleem'.

LEES OOK: Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Steeds meer HET boegbeeld van VRT

De laatste jaren wordt Van Gucht meer dan ooit opgevoerd als boegbeeld. Uiteraard was hij in de loop der jaren al één van de vaste waarden geworden bij onder meer de Rode Duivels maar zijn rol werd steeds prominenter.

Ook bij het vrouwenwielrennen is Ruben uiteraard het gezicht en de stem die de sport, die steeds populairder wordt, van commentaar voorziet. Doorgaans met Ine Beyen als sidekick aan zijn zijde.

Relationele sensatie

De twee werden ook buiten het 'professionele' aan mekaar gekoppeld. Niet het eerste gerucht dat de ronde doet omtrent romances bij Van Gucht, onlangs werd ook Charlotte Van Looy (ex van Adriaan Van den Hoof) nog gekoppeld aan het VRT-gezicht.

Zichtbaar kan het Ruben figuurlijk 'geen bal' schelen en onverstoorbaar blijft hij zijn professionele zelve op televisie. Bij het EK is hij de vaste interviewder van de Rode Duivels en dat doet hij zoals steeds prima.

Onverwacht probleem... of net niet?

Van Gucht is daarnaast ook behoorlijk actief op sociale media en deelt heel wat leuke foto's in de marge van het toernooi. Zo werd hij recent nog geconfronteerd met een alcoholprobleem... of net niet?

Is hij de ideale VRT-man voor de Rode Duivels te volgen?

Meest recent

Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

44
44
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

137
137
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

426
426
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

556
556
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

195
195
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

660
660
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

1270
1270
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

3434
3434
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

679
679
Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Antwerp-fan en tv-icoon Tom Waes blikt ruim een jaar na zijn zware auto-ongeluk terug op ...

283
283
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

208
208
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

502
502
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

241
241
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

73
73
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

276
276
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

29
29
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

463
463
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

399
399
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

1256
1256
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

162
162
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

182
182
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

31
31
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

1488
1488
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

422
422
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

155
155

Meer sportnieuws