'Eddy Snelders vollédig gekraakt: het is moeilijk opstaan'

door
'Eddy Snelders vollédig gekraakt: het is moeilijk opstaan'

U kon het gisteren al lezen: opnieuw doken er hallucinante feiten op in het dossier rond gewezen voetballer en analist Eddy Snelders. De voormalig sidekick van Peter Vandenbempt gaat al enkele maanden door een diep dal, zo schetste zijn advocate een ronduit dramatisch beeld.

LEES OOK: Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Lekken zijn doorn in het oog

Zowat maandelijks zijn er wel nieuwe verhalen rond Snelders die opduiken in de media. Het 'geheim van het onderzoek' is in België vaak een lachertje met tal van lekken naar de pers.

Zo gaat het ook in de zaak rond de voormalig voetballer, die beschuldigd wordt van feiten van exhibitionisme en voyeurisme. Volgens diverse kranten zou daar nog een aanklacht kunnen bijkomen rond het bezit van beelden waarop 'seks tussen tieners' te zien is.

De vele verhalen die in de media komen zijn een doorn in het oog van Eddy zelf en zijn advocate Sanne De Clerck. In een uitgebreid interview met Het Nieuwsblad stelde zij een aantal zaken scherp.

"Hij is volledig gekraakt"

In eerste instantie blijkt het enorm slecht te gaan met Snelders. "De hele affaire heeft hem volledig gekraakt. Hij heeft de laatste maanden meermaals overwogen om zijn leven te beëindigen. Veel mensen hebben hem ook laten vallen: "De kleine kring die hem nog steunt, houdt hem overeind. Ik geef hem de raad om daar energie uit te putten. Maar het is moeilijk opstaan als je publiekelijk steeds weer zo aan de schandpaal wordt genageld.”

Verder blijkt dat de gewezen analist richting veel slachtoffers toenadering heeft gezocht en zijn excuses aanbood. Sommigen hebben die aanvaard, terwijl anderen weigerachtig stonden. Volgens De Clerck is er alvast sprake van volledige medewerking aan het onderzoek en stelt Snelders zich zeer schuldbewust op.

Speelt de media teveel op de persoon in dit soort zaken?

Meest recent

Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

97
97
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

89
89
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

118
118
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

168
168
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

96
96
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

179
179
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

840
840
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

101
101
Bom onder Vandaag Inside: Derksen haalt vernietigend uit

Eén van de meest scherpe analisten van Nederland is zonder enige twijfel Johan Derksen. Onze ...

47
47
Birger Maertens verrast vriend en vijand met nieuw leven

Birger Maertens was jarenlang een herkenbaar gezicht bij Club Brugge. Als betrouwbare verdediger ...

505
505
Ruben Van Gucht krijgt verdict dat nog lang zal nazinderen

Ruben Van Gucht kwam de voorbije maanden meermaals negatief in het nieuws door ernstige ...

293
293
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doet zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

339
339
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

148
148
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

670
670
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

389
389
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

62
62
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

58
58
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

90
90
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

384
384
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

881
881
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

531
531
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

622
622
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

207
207
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

119
119
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

413
413

Meer sportnieuws