Marc Coucke geeft duidelijk stemadvies: "Wil ik zeker niet!"

door
Marc Coucke geeft duidelijk stemadvies:

In voetbalmiddens kennen we Coucke uiteraard als de ambitieuze en extravagante eigenaar van Anderlecht. In de eerste plaats is de man uiteraard ook een steengoed zakenman, die in tal van bedrijven zit. Voor de verkiezingen geeft de Paars-Witte mecenas alvast één belangrijk stemadvies.

LEES OOK: “Het moet stouter”-Coucke beroert met onverwachte stap

Drama aan de kust, kater bij Anderlecht

Met vallen en opstaan maakte Coucke de laatste jaren furore in het voetballandschap. Bij KV Oostende zorgde hij voor Europees voetbal, al ging het nadien steil bergaf voor de kustploeg toen de zakenman vertrok aan de zee en richting Brussel vertrok. Ondertussen werd het faillissement uitgesproken over KVO en bleef de trouwe aanhang met een depressie achter.

Bij Anderlecht werden er de laatste jaren enorm veel personeelswissels doorgevoerd, dat leek dit seizoen eindelijk te renderen maar in het zicht van de meet strandde Anderlecht op een pijnlijke derde plaats. En zo kwam er toch weer kritiek, ook in de richting van de eigenaar.

Op zakelijk vlak heeft Coucke de laatste jaren al geweldig veel successen geboekt, al ging het ook daar soms met vallen en opstaan. Met de verkiezingen in zicht maakt de geboren Gentenaar zich alvast grote zorgen.

"Ze hebben dat onvoldoende gedaan"

Bij Het Nieuwsblad gaf hij vooral aan wat er liefst niet komt na morgen. “Op wie ik dan ga stemmen? Wel, ik heb nog nooit zo fel getwijfeld als nu. Wat ik wel echt hoop, is dat er geen Vivaldi II komt. Akkoord, De Croo heeft de crisissen goed beheerd, maar Vivaldi heeft ons land economisch onvoldoende voorbereid voor de toekomst. Vanzelfsprekend moeten de sterkste schouders de minder gelukkigen helpen, maar dan mogen die zogezegde sterke schouders zelf niet te veel verzwakt worden.”

Coucke maakt zich ook onder meer zorgen over hoe men bedrijven nog gaat stimuleren om naar België te komen en zakenmensen gaat overtuigen om in onze Belgische economie te investeren. "Daar is deze campagne amper over gegaan", zo klinkt het duidelijk.

Op wie gaat u stemmen morgen?

Meest recent

BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

57
57
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

106
106
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

112
112
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

206
206
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

250
250
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

186
186
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

473
473
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

224
224
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

219
219
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

160
160
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

1265
1265
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

32
32
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

171
171
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

479
479
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

104
104
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

95
95
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

537
537
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

99
99
“Het moet stouter”-Coucke beroert met onverwachte stap

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

85
85
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

907
907
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

719
719
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

108
108
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

79
79
Beelden uit amateur ontploffen online: "Gij hebt niks..."

Opmerkelijke taferelen afgelopen weekend in ons amateurvoetbal. Daar moest de ongeslagen leider ...

170
170
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

1110
1110

Meer sportnieuws