Ontmoet Annemie, het geheime knappe wapen van Stijn Stijnen

312 stemmen
Ontmoet Annemie, het geheime knappe wapen van Stijn Stijnen

Voor Stijn Stijnen en 'zijn' Patro werd het een prachtig eerste seizoen in de Challenger Pro League. De Limburgers deden zowaar mee voor een tweede promotie op een rij maar kwamen finaal net iets tekort. De steile opgang van de club is mede te danken aan een 'geheim wapen'.

LEES OOK: Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Stijnen als katalysator

Sinds de komst van de ex-club speler als trainer bij Patro zijn er overduidelijk gigantische stappen gezet. In korte tijd moest Patro zich professionaliseren, iets wat weliswaar met vallen en opstaan ging.

Sportief beleefde de promovendus een prachtig sprookje en deed het lang mee voor de tweede en rechtstreekse promotieplaats naar de Jupiler Pro League. Door een zege op het veld van kampioen Beerschot (op de slotspeeldag) werden het uiteindelijk de Play-Offs voor de Limburgers.

Daarin kampte Patro met extrasportieve perikelen, aangezien de licentie in eerste zit niet werd toegekend en dit nieuws doorsijpelde vlak voor de confrontatie met Deinze. Uiteindelijk zouden de Limburgers stranden in deze fase maar de licentie werd in beroep wel toegekend.

TV-gezicht als uniek wapen

Met de ondertussen 50-jarige Annemie Raemakers heeft Stijn Stijnen ook naast het veld een uitstekende hulp. De journaliste doorzwom al enkele TV-watertjes en is nog steeds aan de slag als journaliste. Vroeger dook ze onder meer op als jurylid bij Eurosong en als Showbizzspecialiste bij VIJF Laat.

Ondertussen is Raemakers ook aan de slag als PR-medewerkster bij Patro. De blondine heeft nog niets van haar knappe looks ingeboet, zoals haar vele foto's op sociale media (en de 20.000 volgers) mogen bewijzen.

Een knappe verschijning?

Meest recent

Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

148
148
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

351
351
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

169
169
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

71
71
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

313
313
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

390
390
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

54
54
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

559
559
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

224
224
Veronique De Kock en Ronaldo: één bericht veranderde allés

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

161
161
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

424
424
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

108
108
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

193
193
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

981
981
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

85
85
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

973
973
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

218
218
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

142
142
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

349
349
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

199
199
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

91
91
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

389
389
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

131
131
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

229
229
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

118
118

Meer sportnieuws