Herman Brusselmans verbluft: "Deed het met grootmoeder van..."

767 stemmen
Herman Brusselmans verbluft:

Herman Brusselmans is ondertussen ruim de zestig gepasseerd (en zelfs tram zeven loert om de hoek). Toch blijft de schrijver/analist steeds zichzelf en deze keer zorgde hij voor een stevig 'shockmoment' bij twee van zijn ex-vriendinnen.

LEES OOK: Herman Brusselmans haalt vernietigend uit naar Rode Duivels

Controverse bij 'collega's'

Brusselmans zorgde in Vlaanderen voor tal van kaskrakers met boeken waar een vleugje controverse nooit veraf bij was. Zo gooide hij al regelmatig mensen 'voor de bus', iets wat hem ook regelmatig niet in dank werd afgenomen.

Maar naast die controverse komt de schrijver ook vaak op televisie, waar hij doorgaans enorm geliefd is omwille van zijn grappige, openhartige en ook wel soms vulgariserende manier van praten.

Liefde bij jonge vlam

Brusselmans is intussen al meer dan 10 jaar samen met zijn veel jongere vriendin Lena. Zij was 24 toen ze elkaar leerden kennen, hij 54, de twee kregen ook een zoon: Roman.

In een interview bij 'Lotte gaat diep' gaf de schrijver al aan dat dit zijn leven stevig door mekaar schudde. "Ons seksleven is veel verminderd", vertelt Brusselmans. "Het komt als het komt, maar Lena is enorm moe door de onderbroken slaap. Vermoeidheid bepaalt mee je seksleven."

"Ze kwam gillend..."

Bij zijn vorige liefdes ging het soms wel heel ver op vlak van seksualiteit, zo getuigde Brusselmans bij Humo. Zo had hij ooit een relatie met een meisje van 18 en... haar grootmoeder.

"Dat meisje van 18 heette overigens Eva, en ze had tietjes als pas gekweekte watermeloentjes. En ik er maar aan lurken! Gillend kwam ze klaar, en door dat gegil werd haar inwonende grootmoeder gealarmeerd en die kwam de kamer binnengestormd, en ik dacht: ik ken die vrouw ergens van. Verdomd, het was de Antoinette met wie ik drie maanden eerder seks had gehad, en ze vroeg: ‘Herman, is m’n kleindochter niet te jong voor jou?’ ‘Zolang ze haar op hun kut hebben, zijn ze oud genoeg,’ zei ik, waarmee zowel Antoinette als Eva akkoord ging", zo klonk het met een vleugje humor bij de schrijver.

Kan u hem smaken op televisie?

Meest recent

Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

73
73
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

114
114
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

24
24
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

405
405
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

244
244
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

447
447
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

518
518
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

135
135
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

708
708
Overname een feit: Paul Gheysens met boodschap aan RAFC-fans

Paul Gheysens heeft Royal Antwerp FC dan toch verkocht. De voorzitter vond een akkoord met Wouter ...

271
271
Done deal: Wouter Vandenhaute neemt Antwerp over

De kogel is door de kerk: Wouter Vandenhaute wordt de nieuwe hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp ...

523
523
Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

La Louvière heeft met de komst van Anas Tajaouart een veelbelovende versterking ...

250
250
Sommer verklaart: "Daarom koos ik voor Club Brugge"

Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser ...

309
309
Vannieuwkerke doorbreekt stilte met emotioneel WK-bericht

Het WK van de Rode Duivels eindigde vorig weekend met een stevige domper. België hield Spanje ...

176
176
'AS Roma klopt aan voor sterkhouder van KRC Genk'

Bij KRC Genk gaat er deze mercato nog heel veel gebeuren, zowel in- als uitgaand. Vanuit Italië ...

500
500
'Club Brugge duwt door en biedt 8 miljoen euro'

Club Brugge verliest Christos Tzolis en moet dus op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Meer zelfs, ...

460
460
Lierse SK pakt uit met héél stevige aanwinst

Lierse SK heeft vandaag een zeer opvallende aanwinst aangekondigd. De club uit de Challenger Pro ...

92
92
Cercle Brugge stelt nieuwe middenvelder voor

De Belgische ploegen blijven zich versterken. Ze kijken daarbij vooral naar het buitenland. Zo heeft ...

60
60
Vrancken heeft beet en shopt in de Jupiler Pro League

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

66
66
'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'

De eerste grote test voor Club Brugge wordt de Belgische Supercup tegen Union SG. Op 31 juli neemt ...

876
876
Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Christian Burgess verliet Union SG na jaren trouwe dienst. Beide partijen kwamen er niet uit tijdens ...

378
378
‘Strijd om Onyedika barst volledig los: Club ontvangt bod’

Club Brugge kende een topseizoen en verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten deze ...

580
580
Tuchel haalt ongezien uit: Engeland compleet afgemaakt

Engeland ging in de halve finale van het WK onderuit tegen Argentinië. De Engelsen kwamen op ...

189
189
Wilmots apetrots: Standard pakt uit met nieuwe zomertransfer

Standard Luik is druk in de weer op de zomermercato. De Rouches hopen weer mee te kunnen doen om de ...

165
165
‘Stunt van formaat: Club verliest toptalent aan JPL-club’

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdopleiding en de werking met Club NXT. ...

877
877

Meer sportnieuws