Herman Brusselmans verbluft: "Deed het met grootmoeder van..."

767 stemmen
Herman Brusselmans verbluft:

Herman Brusselmans is ondertussen ruim de zestig gepasseerd (en zelfs tram zeven loert om de hoek). Toch blijft de schrijver/analist steeds zichzelf en deze keer zorgde hij voor een stevig 'shockmoment' bij twee van zijn ex-vriendinnen.

LEES OOK: Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Controverse bij 'collega's'

Brusselmans zorgde in Vlaanderen voor tal van kaskrakers met boeken waar een vleugje controverse nooit veraf bij was. Zo gooide hij al regelmatig mensen 'voor de bus', iets wat hem ook regelmatig niet in dank werd afgenomen.

Maar naast die controverse komt de schrijver ook vaak op televisie, waar hij doorgaans enorm geliefd is omwille van zijn grappige, openhartige en ook wel soms vulgariserende manier van praten.

Liefde bij jonge vlam

Brusselmans is intussen al meer dan 10 jaar samen met zijn veel jongere vriendin Lena. Zij was 24 toen ze elkaar leerden kennen, hij 54, de twee kregen ook een zoon: Roman.

In een interview bij 'Lotte gaat diep' gaf de schrijver al aan dat dit zijn leven stevig door mekaar schudde. "Ons seksleven is veel verminderd", vertelt Brusselmans. "Het komt als het komt, maar Lena is enorm moe door de onderbroken slaap. Vermoeidheid bepaalt mee je seksleven."

"Ze kwam gillend..."

Bij zijn vorige liefdes ging het soms wel heel ver op vlak van seksualiteit, zo getuigde Brusselmans bij Humo. Zo had hij ooit een relatie met een meisje van 18 en... haar grootmoeder.

"Dat meisje van 18 heette overigens Eva, en ze had tietjes als pas gekweekte watermeloentjes. En ik er maar aan lurken! Gillend kwam ze klaar, en door dat gegil werd haar inwonende grootmoeder gealarmeerd en die kwam de kamer binnengestormd, en ik dacht: ik ken die vrouw ergens van. Verdomd, het was de Antoinette met wie ik drie maanden eerder seks had gehad, en ze vroeg: ‘Herman, is m’n kleindochter niet te jong voor jou?’ ‘Zolang ze haar op hun kut hebben, zijn ze oud genoeg,’ zei ik, waarmee zowel Antoinette als Eva akkoord ging", zo klonk het met een vleugje humor bij de schrijver.

Kan u hem smaken op televisie?

Meest recent

Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

22
22
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

69
69
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

76
76
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

233
233
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

251
251
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

107
107
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

94
94
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

87
87
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

12
12
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

106
106
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

459
459
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

282
282
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

185
185
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

183
183
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

52
52
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

99
99
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1017
1017
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

523
523
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

224
224
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

78
78
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

321
321
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

102
102
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

118
118
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

121
121
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

208
208

Meer sportnieuws