Ine Beyen geeft Van Gucht stof tot nadenken: "Is dit het nu?"

door
Ine Beyen geeft Van Gucht stof tot nadenken:

Ine Beyen heeft er andermaal drukke maanden opzitten. De sidekick van Ruben Van Gucht was aanwezig bij talloze koersen, nam daarnaast deel aan het programma Special Forces VIPS en werd ook nog eens gevraagd als influencer door tal van bedrijven. Ine kwam nu met een prangende vraag.

LEES OOK: Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Naam en faam in mannenbastion

Beyen is nu al enkele jaren naam aan het maken in de wielerwereld en ver daarbuiten. Aanvankelijk deed ze dat op de fiets, tegenwoordig is ze de vaste co-commentatrice van Ruben Van Gucht.

De twee hebben naast een professionele ook een vriendschappelijke band. Bij Dag Allemaal werd zelfs (meer dan) gesuggereerd dat het duo er ook een intieme relatie op zou nahouden.

Uiteraard hun eigen keuze, al is Van Gucht natuurlijk wel getrouwd met Blanka Vlasic. Maar ook na het uitlekken van die geruchten bleven Ruben en Ine dezelfde band aanhouden, ze trokken zich duidelijk 0,0 aan van de roddels in de Vlaamse pers.

Gruwelijke verdrinking

De ex-wielrenster zagen we de laatste weken zweten in het VTM-programma rond de speciale krachten van het leger. Beyen viel op door haar doorzettingsvermogen, al haakte ze recent wel af bij een proef waarbij mensen moesten gered worden van de verdrinkingsdood.

Via Instagram kwam Ine nu met een prachtige foto op de proppen, waarbij ze zich de vraag stelde: "Is dit nu later, als je groot bent?". Het zorgde voor een stortvloed van enthousiaste reacties en duimpjes van onder meer Olivier Deschacht en... Ruben Van Gucht.

Een prachtige dame?

Meest recent

UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

11
11
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

26
26
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

405
405
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

41
41
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

38
38
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

733
733
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

34
34
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

140
140
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

438
438
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

289
289
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

705
705
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

229
229
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

571
571
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

103
103
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

584
584
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

395
395
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

735
735
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

634
634
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

199
199
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

121
121
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

516
516
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

75
75
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

453
453
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

266
266
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

228
228

Meer sportnieuws