Olivier Deschacht kraakt volledig: "Grootste mislukking ooit"

192
Olivier Deschacht kraakt volledig:

Olivier Deschacht kende een prachtige carrière als voetballer, zijn privé-leven ging minder over rozen. De voormalig speler van Anderlecht kende een pijnlijke scheiding en tal van romances draaiden eveneens uit op een ontgoocheling. Deschacht kraakte nu volledig.

LEES OOK: “Bullshit!”: Herman Brusselmans richt pijlen op Deschacht

Concurrentie vlotjes naar bank gespeeld

Als voetballer werd Deschacht, waaraan vaak getwijfeld werd, één van de boegbeelden van Paars-Wit. De verdediger kreeg in de loop der jaren tal van concurrenten maar speelde die allemaal terug richting de bank.

Na zijn actieve voetballoopbaan probeerde Olivier het een tijdje als trainer, hij was de assistent van Jacky Mathijssen bij de Belgische beloften. Na een ontgoochelend EK kreeg ook Deschacht een jaar geleden zijn ontslag.

Sindsdien nam hij terug de rol op van analist en co-commentator bij DAZN. Iets wat hij graag doet maar blijkbaar toch niet genoeg om hem echt voldoening te geven.

Van geen doel meer tot pijnlijkste moment ooit

In het programma Special Forces VIP (VTM/Streamz), waar Deschacht aan meedoet als kandidaat, toonde hij een zeldzame inkijk in zijn gedachten. "Mijn leven is saai. Na mijn carrière is alles stilgevallen. Ik heb geen doel meer. Door hieraan deel te nemen wou ik eens uit mijn comfortzone stappen.”

Iets wat absoluut lukte maar het zorgde ook voor emotionele momenten waarbij de ex-Rode Duivel het had over zijn scheiding met Annelien Coorevits. "Het is de grootste mislukking van mijn leven. Je droomt ervan om een gezin te stichten en samen oud te worden. Nu moet ik mijn kinderen deels alleen opvoeden. Dit is niet waar ik van gedroomd heb. Elke dag vecht ik voor stabiliteit en geluk.” Aldus Olivier met een krop in de keel.

Knap dat hij hier zo open over is?

Meest recent

Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

23
23
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

71
71
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

86
86
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

109
109
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

259
259
Bloedbad in JPL: televisiecontract straks gehalveerd?

Het is een turbulent jaar geweest voor het Belgische voetbal, dat even op een financieel bloedbad ...

236
236
Update Transfermarkt: explosies bij Club en Union

De transferzomer is intussen alweer een tijdje voorbij en het seizoen 2026/27 heeft intussen ook ...

114
114
Zorgen voor Bruno: Anderlecht met onthoofde defensie?

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend weer op gang. Bij Anderlecht kijken ze daar alvast ...

105
105
Stijnen geeft dé reden waarom hij geen kans krijgt in JPL

Stijn Stijnen zorgde tijdens de interlandbreak toch voor een verrassing door een stap opzij te ...

95
95
'Saelemaekers kent verdict: datum terugkeer bekend'

In zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels had Mark van Bommel meteen enkele ...

27
27
'Vertrek in de maak: Bertaccini zet eerste stap'

Bij Anderlecht waren ze in de zomer zeer druk in de weer. Er streek een volledig elftal aan ...

133
133
Gaat Kompany straks shoppen bij SK Beveren?

Vincent Kompany is intussen al bezig aan zijn derde seizoen bij Bayern München. Wie gedacht had ...

66
66
Union verloor goudhaantje bijna aan... de politie

Union deed de voorbije jaren al heel wat straffe transfers. Ook dit seizoen lijkt het vertrek van ...

33
33
'Ergernis groeit: Mbappé en Real Madrid op ramkoers'

Kylian Mbappé liep tijdens de voorbije interlandbreak weer in de kijker, maar niet om de ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Grootse plannen Arsenal, Union greep naast deal'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

76
76
Alderweireld bezweek na Antwerp: "Daarom gestopt bij België"

Toby Alderweireld is een legende van Royal Antwerp FC en een icoon van het Belgische voetbal. De ...

119
119
Kompany ontvangt prijs: prestigieuze eer tussen legendes

Vincent Kompany gooit hoge ogen bij Bayern München. Niet enkel sportief, maar ook daarbuiten. ...

32
32
Nieuw goudhaantje: KRC Genk pakt uit met toptalent

KRC Genk staat bekend om de uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers focussen zich dan erg op de ...

250
250
Beerschot sluit chouchou toch weer in de armen

Bij Beerschot willen ze zaterdag tegen Club Luik hun zegereeks verder zetten, want met een vijftien ...

96
96
'Seys krijgt uitsluitsel: droomtransfer of bittere pil?'

Club Brugge zag in de zomer alweer heel wat smaakmakers vertrekken en ook in de komende mercato's ...

383
383
Stijnen onthult opvallende Belgische droomclub

Patro Eisden speelt zondag in de Challenger Pro League een derby tegen Jong Genk, maar zoek daarbij ...

264
264
Pocognoli ligt nu al stevig onder vuur in Schotland

Het was in de voorbije interlandperiode niet alleen uitkijken naar het debuut van Mark van Bommel ...

68
68
Gent-talent speelt geen minuut en stopt als international

Heel wat spelers uit de Belgische competitie hebben zich tijdens de voorbije interlandperiode in de ...

149
149
Union zag topdeal afketsen: extra 'aanwinst' voor Hubert

Anouar Ait El Hadj had gehoopt deze zomer de stap naar een grote Europese competitie te zetten. ...

99
99
Ferrera maakt straffe ambities Patro Eisden bekend

Bij Patro Eisden was het een zeer drukke week. Stijn Stijnen stopte als trainer en gaat verder als ...

70
70

Meer sportnieuws