Olivier Deschacht kraakt volledig: "Grootste mislukking ooit"

192 stemmen
Olivier Deschacht kraakt volledig:

Olivier Deschacht kende een prachtige carrière als voetballer, zijn privé-leven ging minder over rozen. De voormalig speler van Anderlecht kende een pijnlijke scheiding en tal van romances draaiden eveneens uit op een ontgoocheling. Deschacht kraakte nu volledig.

LEES OOK: Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Concurrentie vlotjes naar bank gespeeld

Als voetballer werd Deschacht, waaraan vaak getwijfeld werd, één van de boegbeelden van Paars-Wit. De verdediger kreeg in de loop der jaren tal van concurrenten maar speelde die allemaal terug richting de bank.

Na zijn actieve voetballoopbaan probeerde Olivier het een tijdje als trainer, hij was de assistent van Jacky Mathijssen bij de Belgische beloften. Na een ontgoochelend EK kreeg ook Deschacht een jaar geleden zijn ontslag.

Sindsdien nam hij terug de rol op van analist en co-commentator bij DAZN. Iets wat hij graag doet maar blijkbaar toch niet genoeg om hem echt voldoening te geven.

Van geen doel meer tot pijnlijkste moment ooit

In het programma Special Forces VIP (VTM/Streamz), waar Deschacht aan meedoet als kandidaat, toonde hij een zeldzame inkijk in zijn gedachten. "Mijn leven is saai. Na mijn carrière is alles stilgevallen. Ik heb geen doel meer. Door hieraan deel te nemen wou ik eens uit mijn comfortzone stappen.”

Iets wat absoluut lukte maar het zorgde ook voor emotionele momenten waarbij de ex-Rode Duivel het had over zijn scheiding met Annelien Coorevits. "Het is de grootste mislukking van mijn leven. Je droomt ervan om een gezin te stichten en samen oud te worden. Nu moet ik mijn kinderen deels alleen opvoeden. Dit is niet waar ik van gedroomd heb. Elke dag vecht ik voor stabiliteit en geluk.” Aldus Olivier met een krop in de keel.

Knap dat hij hier zo open over is?

Meest recent

STVV maakt volgende uitgaande transfer bekend

STVV heeft de kern nog wat uitgedund. De Truienaars hebben een deal afgesloten met FCV Dender. Ze ...

7
7
RWDM haalt opgelucht adem: oude bekende neemt club over

RWDM zakte door alle problemen naar Eerste Nationale. De Brusselse traditieclub leek op weg naar het ...

22
22
'SK Beveren profiteert van zotte regelgeving in Qatar'

SK Beveren begint los te komen op de transfermarkt. Bob Peeters gaat ongetwijfeld nog versterking ...

303
303
'Anderlecht raast door: onderhandelingen voor international'

Met Oliver Antman heeft RSC Anderlecht zich van een vierde zomeraanwinst verzekerd. Daar blijft het ...

239
239
Union verzilvert supercup: smaakmaker terug naar JPL

Union SG legde vrijdagavond beslag op zijn eerst trofee van het seizoen: het won de supercup na ...

38
38
'Napoli stuurt Noa Lang door: prijskaartje al bekend'

Ook na de trainerswissel lijkt het niet goed te komen met Noa Lang bij SSC Napoli. Volgens het ...

543
543
Anderlecht pusht voor miljoenentarget: trainer doet oproep

RSC Anderlecht heeft zijn eerste Europese opdracht tot een goed einde gebracht, maar de volgende ...

214
214
'El Ouahdi op vertrekken: volgende topclub meldt zich'

Zakaria El Ouahdi heeft zich opnieuw gemeld bij KRC Genk. De rechtsachter kreeg door zijn ...

278
278
'Club hoest 12 (!) miljoen op: nieuwste transferdetails'

Club Brugge drukt stevig door voor zijn nieuwe middenvelder. De landskampioen blijkt bereikt om fors ...

411
411
Infantino maakt zichzelf onmogelijk: UEFA zegt vertrouwen op

Gianni Infantino heeft zichzelf serieus in de nesten gewerkt. Zijn megalomane 'FIFA Forward ...

178
178
Sterke man Bayern bezorgt Kompany ingrijpend nieuws

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Witte rook Antwerp, Club dokt enorme som'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

194
194
Hubert deelt sneer uit aan Club Brugge na Supercup

Union SG begint het seizoen met een prijs. De Brusselaars speelden in de Belgische Supercup 1-1 ...

988
988
KBVB roept straf statement na Infantino-crash

Gianni Infantino wilde de rechten van het WK verkopen, maar dat plannetje kon al snel de vuilbak in. ...

44
44
‘Nieuwe naam pronkt op transferlijstje van Anderlecht’

RSC Anderlecht is nog naarstig op zoek naar versterkingen op de zomermercato. Antoine Sibierski wil ...

279
279
Union heeft nu al nieuwe sensatie: socials ontploffen

Union SG heeft een eerste prijs van het seizoen binnen. In de Supercup tegen Club Brugge won de ...

125
125
‘Mika Godts geeft groen licht voor monstertransfer’

Het gaat plots snel voor Mika Godts. Na een wonderseizoen bij Ajax staan verschillende clubs in de ...

132
132
KAA Gent-fans plannen boycot: “We zijn geen beesten”

Het seizoen is nog niet begonnen of de supporters plannen al een eerste boycot. Bij KAA Gent zijn ze ...

237
237
'Club Brugge haalt zwaar uit en legt 10 miljoen op tafel'

Dat Club Brugge nog de nodige versterking nodig heeft, dat bleek tegen Union SG. Dat beseffen ze ...

804
804
'Jackpot voor KV Mechelen: deal van 5 miljoen euro'

KV Mechelen passeert langs de kassa. De Maneblussers gaan een van de komende dagen een volgende ...

213
213
Vanaken stelt fans gerust na nederlaag van Club Brugge

Club Brugge verloor de supercup van Union SG. Dat is geen drama, maar toch een kleine tegenvaller. ...

403
403
Geheime meeting gespot: PSG vol voor Duivel van 60 miljoen

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op. In de komende weken komen echter ...

230
230
Maandje na WK-blunder: Lammens slaat United met verstomming

Een maand geleden stortte de wereld van Senne Lammens in na zijn kapitale blunder op het WK 2026. ...

737
737
'Club Brugge rondt miljoenentransfer af vlak na supercup'

Club Brugge heeft vrijdagavond de supercup verloren na strafschoppen tegen Union SG. Ondanks een ...

512
512
‘Volgende club De Bruyne zorgt voor enorme verrassing’

De toekomst van Kevin De Bruyne bij Napoli staat plots opnieuw ter discussie. De Europese top houdt ...

389
389

Meer sportnieuws