Elke Clijsters deelt aangrijpend nieuws: "Voelt als falen"

40 stemmen
Elke Clijsters deelt aangrijpend nieuws:

Het is ondertussen al geruime tijd geleden dat voormalig tennister Elke Clijsters en ex-Rode Duivel Jelle Van Damme uit mekaar gingen. De twee bleven ook nadien in het nieuws komen met een paar onverkwikkelijke zaken. In een aangrijpend interview maakt Clijsters de balans op van haar leven.

LEES OOK: Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Match made in heaven of in hell?

Het leek een 'match made in heaven'. In 2008 trouwde Jelle Van Damme met Elke Clijsters, een relatie die stevige pieken en even diepe dalen kende. De twee gingen een paar keer uiteen, kwamen terug samen maar in 2016 volgde een definitieve breuk. Het koppel heeft samen twee kinderen.


In 2018 werd in de pers smeuïg uitgesmeerd dat Van Damme zijn ex-vrouw al jaren zou stalken. ‘Al bijna drie jaar krijg ik af te rekenen met een stalker’, uitte Elke toen haar frustraties  in een emotioneel Instagram-bericht. ‘Ik dacht er zelfs aan mijn Instagram-profiel te verwijderen. Dat heb ik niet gedaan, omdat ik dan het gevoel zou hebben dat mijn stalker wint.’ De naam van de ex-prof werd nooit genoemd maar er volgde zelfs een strafklacht.

"Voelt als een soort falen"

Gek genoeg vormden de twee nadien toch weer even een koppel, nadien werd de stekker definitief uit hun huwelijk getrokken. "Het voelt als een soort falen en dat zal ik altijd jammer vinden. Maar ooit zei iemand tegen me – en dat troost me ergens wel – dat ‘iedereen dingen meemaakt in het leven en dat net die levenservaringen je sterker en veerkrachtiger maken’. Zo laat Elke optekenen in HLN.

Het leven was niet altijd een speeltuin voor Clijsters: nog voor ze kinderen kreeg overleed immers vader Lei, ex-speler en één van de absolute boegbeelden van KV Mechelen. En op jonge leeftijd was er ook al een sterfgeval van haar beste vriendinnetje, waarna ook haar mama nog kreeg af te rekenen met leverkanker. Het zorgde voor heel wat littekens bij een vrouw die doorgaans positief in het leven staat.

"Zou veel pijn aan vasthangen"

Vader Lei leerde de kinderen van Elke nooit kennen en daar heeft ze vrede mee. "Gek genoeg ben ik daar blij om. Vooral voor hém. Ik weet dat Jada er al was – het dochtertje van Kim – en dat hij soms zei: ‘Ik zal haar missen, ik zal haar nooit groot zien worden.’ Ik ben zwanger geworden in de maand dat hij gestorven is. En hij heeft dat niet geweten. Ik heb altijd gezegd: beter zo. Want dan zou hij beseft hebben, in de laatste weken van zijn leven, dat hij mijn kind nooit zou ontmoeten. Dan zou er veel meer pijn aan vasthangen." Aldus Elke met een krop in de keel.

🚀

Knap dat ze haar hart zo kan luchten?

Meest recent

KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

14
14
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

116
116
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

246
246
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

127
127
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

79
79
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

155
155
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

109
109
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

407
407
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

61
61
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

96
96
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

141
141
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

486
486
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

74
74
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

468
468
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

280
280
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

110
110
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

209
209
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

623
623
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

169
169
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

87
87
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

242
242
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

519
519
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

251
251
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

112
112

Meer sportnieuws