Elke Clijsters deelt aangrijpend nieuws: "Voelt als falen"

40 stemmen
Elke Clijsters deelt aangrijpend nieuws:

Het is ondertussen al geruime tijd geleden dat voormalig tennister Elke Clijsters en ex-Rode Duivel Jelle Van Damme uit mekaar gingen. De twee bleven ook nadien in het nieuws komen met een paar onverkwikkelijke zaken. In een aangrijpend interview maakt Clijsters de balans op van haar leven.

LEES OOK: Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Match made in heaven of in hell?

Het leek een 'match made in heaven'. In 2008 trouwde Jelle Van Damme met Elke Clijsters, een relatie die stevige pieken en even diepe dalen kende. De twee gingen een paar keer uiteen, kwamen terug samen maar in 2016 volgde een definitieve breuk. Het koppel heeft samen twee kinderen.


In 2018 werd in de pers smeuïg uitgesmeerd dat Van Damme zijn ex-vrouw al jaren zou stalken. ‘Al bijna drie jaar krijg ik af te rekenen met een stalker’, uitte Elke toen haar frustraties  in een emotioneel Instagram-bericht. ‘Ik dacht er zelfs aan mijn Instagram-profiel te verwijderen. Dat heb ik niet gedaan, omdat ik dan het gevoel zou hebben dat mijn stalker wint.’ De naam van de ex-prof werd nooit genoemd maar er volgde zelfs een strafklacht.

"Voelt als een soort falen"

Gek genoeg vormden de twee nadien toch weer even een koppel, nadien werd de stekker definitief uit hun huwelijk getrokken. "Het voelt als een soort falen en dat zal ik altijd jammer vinden. Maar ooit zei iemand tegen me – en dat troost me ergens wel – dat ‘iedereen dingen meemaakt in het leven en dat net die levenservaringen je sterker en veerkrachtiger maken’. Zo laat Elke optekenen in HLN.

Het leven was niet altijd een speeltuin voor Clijsters: nog voor ze kinderen kreeg overleed immers vader Lei, ex-speler en één van de absolute boegbeelden van KV Mechelen. En op jonge leeftijd was er ook al een sterfgeval van haar beste vriendinnetje, waarna ook haar mama nog kreeg af te rekenen met leverkanker. Het zorgde voor heel wat littekens bij een vrouw die doorgaans positief in het leven staat.

"Zou veel pijn aan vasthangen"

Vader Lei leerde de kinderen van Elke nooit kennen en daar heeft ze vrede mee. "Gek genoeg ben ik daar blij om. Vooral voor hém. Ik weet dat Jada er al was – het dochtertje van Kim – en dat hij soms zei: ‘Ik zal haar missen, ik zal haar nooit groot zien worden.’ Ik ben zwanger geworden in de maand dat hij gestorven is. En hij heeft dat niet geweten. Ik heb altijd gezegd: beter zo. Want dan zou hij beseft hebben, in de laatste weken van zijn leven, dat hij mijn kind nooit zou ontmoeten. Dan zou er veel meer pijn aan vasthangen." Aldus Elke met een krop in de keel.

Knap dat ze haar hart zo kan luchten?

Meest recent

Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

3
3
"Puur voetbal" - Alderweireld prijst één Duivel in buitenland

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

22
22
Miljoenen keren bekeken: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

25
25
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

43
43
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

380
380
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

445
445
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

107
107
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

315
315
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

159
159
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

257
257
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

193
193
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1086
1086
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

82
82
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

439
439
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

276
276
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

672
672
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

774
774
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

84
84
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

172
172
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

815
815
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

96
96
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

74
74
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

71
71
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

175
175

Meer sportnieuws