Elke Clijsters deelt aangrijpend nieuws: "Voelt als falen"

door
Elke Clijsters deelt aangrijpend nieuws:

Het is ondertussen al geruime tijd geleden dat voormalig tennister Elke Clijsters en ex-Rode Duivel Jelle Van Damme uit mekaar gingen. De twee bleven ook nadien in het nieuws komen met een paar onverkwikkelijke zaken. In een aangrijpend interview maakt Clijsters de balans op van haar leven.

LEES OOK: Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

Match made in heaven of in hell?

Het leek een 'match made in heaven'. In 2008 trouwde Jelle Van Damme met Elke Clijsters, een relatie die stevige pieken en even diepe dalen kende. De twee gingen een paar keer uiteen, kwamen terug samen maar in 2016 volgde een definitieve breuk. Het koppel heeft samen twee kinderen.


In 2018 werd in de pers smeuïg uitgesmeerd dat Van Damme zijn ex-vrouw al jaren zou stalken. ‘Al bijna drie jaar krijg ik af te rekenen met een stalker’, uitte Elke toen haar frustraties  in een emotioneel Instagram-bericht. ‘Ik dacht er zelfs aan mijn Instagram-profiel te verwijderen. Dat heb ik niet gedaan, omdat ik dan het gevoel zou hebben dat mijn stalker wint.’ De naam van de ex-prof werd nooit genoemd maar er volgde zelfs een strafklacht.

"Voelt als een soort falen"

Gek genoeg vormden de twee nadien toch weer even een koppel, nadien werd de stekker definitief uit hun huwelijk getrokken. "Het voelt als een soort falen en dat zal ik altijd jammer vinden. Maar ooit zei iemand tegen me – en dat troost me ergens wel – dat ‘iedereen dingen meemaakt in het leven en dat net die levenservaringen je sterker en veerkrachtiger maken’. Zo laat Elke optekenen in HLN.

Het leven was niet altijd een speeltuin voor Clijsters: nog voor ze kinderen kreeg overleed immers vader Lei, ex-speler en één van de absolute boegbeelden van KV Mechelen. En op jonge leeftijd was er ook al een sterfgeval van haar beste vriendinnetje, waarna ook haar mama nog kreeg af te rekenen met leverkanker. Het zorgde voor heel wat littekens bij een vrouw die doorgaans positief in het leven staat.

"Zou veel pijn aan vasthangen"

Vader Lei leerde de kinderen van Elke nooit kennen en daar heeft ze vrede mee. "Gek genoeg ben ik daar blij om. Vooral voor hém. Ik weet dat Jada er al was – het dochtertje van Kim – en dat hij soms zei: ‘Ik zal haar missen, ik zal haar nooit groot zien worden.’ Ik ben zwanger geworden in de maand dat hij gestorven is. En hij heeft dat niet geweten. Ik heb altijd gezegd: beter zo. Want dan zou hij beseft hebben, in de laatste weken van zijn leven, dat hij mijn kind nooit zou ontmoeten. Dan zou er veel meer pijn aan vasthangen." Aldus Elke met een krop in de keel.

Knap dat ze haar hart zo kan luchten?

Meest recent

Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

27
27
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

16
16
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

376
376
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

29
29
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

14
14
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

60
60
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

388
388
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

89
89
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

39
39
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

366
366
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

129
129
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

147
147
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

304
304
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

87
87
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

117
117
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

165
165
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

36
36
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

200
200
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

232
232
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

86
86
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1198
1198
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

147
147
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

363
363
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

421
421
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

292
292

Meer sportnieuws