Elke Clijsters deelt aangrijpend nieuws: "Voelt als falen"

40 stemmen
Elke Clijsters deelt aangrijpend nieuws:

Het is ondertussen al geruime tijd geleden dat voormalig tennister Elke Clijsters en ex-Rode Duivel Jelle Van Damme uit mekaar gingen. De twee bleven ook nadien in het nieuws komen met een paar onverkwikkelijke zaken. In een aangrijpend interview maakt Clijsters de balans op van haar leven.

LEES OOK: Amateurclub stunt met héél pikante ploegvoorstelling

Match made in heaven of in hell?

Het leek een 'match made in heaven'. In 2008 trouwde Jelle Van Damme met Elke Clijsters, een relatie die stevige pieken en even diepe dalen kende. De twee gingen een paar keer uiteen, kwamen terug samen maar in 2016 volgde een definitieve breuk. Het koppel heeft samen twee kinderen.


In 2018 werd in de pers smeuïg uitgesmeerd dat Van Damme zijn ex-vrouw al jaren zou stalken. ‘Al bijna drie jaar krijg ik af te rekenen met een stalker’, uitte Elke toen haar frustraties  in een emotioneel Instagram-bericht. ‘Ik dacht er zelfs aan mijn Instagram-profiel te verwijderen. Dat heb ik niet gedaan, omdat ik dan het gevoel zou hebben dat mijn stalker wint.’ De naam van de ex-prof werd nooit genoemd maar er volgde zelfs een strafklacht.

"Voelt als een soort falen"

Gek genoeg vormden de twee nadien toch weer even een koppel, nadien werd de stekker definitief uit hun huwelijk getrokken. "Het voelt als een soort falen en dat zal ik altijd jammer vinden. Maar ooit zei iemand tegen me – en dat troost me ergens wel – dat ‘iedereen dingen meemaakt in het leven en dat net die levenservaringen je sterker en veerkrachtiger maken’. Zo laat Elke optekenen in HLN.

Het leven was niet altijd een speeltuin voor Clijsters: nog voor ze kinderen kreeg overleed immers vader Lei, ex-speler en één van de absolute boegbeelden van KV Mechelen. En op jonge leeftijd was er ook al een sterfgeval van haar beste vriendinnetje, waarna ook haar mama nog kreeg af te rekenen met leverkanker. Het zorgde voor heel wat littekens bij een vrouw die doorgaans positief in het leven staat.

"Zou veel pijn aan vasthangen"

Vader Lei leerde de kinderen van Elke nooit kennen en daar heeft ze vrede mee. "Gek genoeg ben ik daar blij om. Vooral voor hém. Ik weet dat Jada er al was – het dochtertje van Kim – en dat hij soms zei: ‘Ik zal haar missen, ik zal haar nooit groot zien worden.’ Ik ben zwanger geworden in de maand dat hij gestorven is. En hij heeft dat niet geweten. Ik heb altijd gezegd: beter zo. Want dan zou hij beseft hebben, in de laatste weken van zijn leven, dat hij mijn kind nooit zou ontmoeten. Dan zou er veel meer pijn aan vasthangen." Aldus Elke met een krop in de keel.

Knap dat ze haar hart zo kan luchten?

Meest recent

Recordtransfer De Cat neemt plots een sensationele wending

Nathan De Cat werd bij Hoffenheim aangekondigd als een toptransfer die tijd zou krijgen om te ...

11
11
Union geeft gouden zege nog weg: dissonant krijgt 3 op 10

Union SG heeft het nagelaten om een goede uitgangspositie te veroveren in de voorrondes van de ...

25
25
Laatste stuiptrekking Infatino? Crisismeeting afgekondigd

Gianni infantino bevindt zich in steeds nauwere schoentjes. Volgens de laatste berichten heeft de ...

47
47
'Anderlecht grijpt nu ook naast Amerikaans toptalent'

De zoektocht naar versterking voor de flanken blijkt voor Anderlecht een werk van lange adem. Het ...

88
88
'KV Mechelen ziet nog goudhaantje vertrekken'

KV Mechelen hield zich deze zomer tot dusver vrij rustig op de transfermarkt. Met Corbanie, Praet en ...

78
78
'Spraakmakende transfer Salah is helemaal rond'

Mohamed Salah zorgde enkele maanden geleden voor een schokgolf door aan te kondigen dat hij deze ...

59
59
Union blijft positief: "Dat biedt perspectief"

Union heeft nog werk aan de winkel als het de league phase van de Champions League wil halen. Het ...

56
56
CL: Domper Lyon, draw tussen volgende Union-tegenstanders

Niet alleen Union kwam dinsdagavond in actie in de derde voorronde van de Champions League. Er ...

56
56
Enorme domper: Union laat gouden uitgangspositie nog liggen

Union zal dinsdagavond  een zuur gevoel overhouden aan zijn eerste belangrijke opdracht van het ...

167
167
Beerschot laat floptransfer vertrekken

Beerschot deed het vorig seizoen met een fel vernieuwde kern uitstekend, maar greep uiteindelijk net ...

71
71
'PSG geeft niet af in strijd om Godts'

Ondanks een ijzersterk seizoen bij Ajax, greep Mika Godts naast een plaats in de WK-selectie van de ...

126
126
'Anderlecht schiet nu toch in actie en legt bod neer'

Nu ook de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League bijna van start gaat, wordt het voor ...

575
575
Exit Overmars bij Antwerp? TD plots mysterieus

Bij Royal Antwerp FC is er eindelijk duidelijkheid over de nieuwe bazen. De club kan nu eindelijk ...

555
555
'Ex-speler Bayern naar Beveren, verdediger vertrekt'

Het begint stevig te bewegen bij SK Beveren. De Waaslanders zijn zeer actief op de transfermarkt en ...

179
179
‘Miljoenenbom Club Brugge: angst voor totale flop groeit’

Club Brugge telt een monsterbedrag neer voor Han-beom Lee. De Zuid-Koreaan moet er meteen staan, ...

649
649
STVV heeft er verrassende 'aanwinst' bij

Bij STVV hebben ze al een aantal nieuwe spelers aangetrokken, maar de Kanaries zijn zeker nog niet ...

41
41
'Drie JPL-clubs strijden om nieuwe sensatie'

Maanden geleden meldden we jullie al dat er in Hongarije een speler actief is die op de radar was ...

124
124
De Meyer sluit vertrek sterkhouder STVV niét uit

Bij STVV zagen ze een aantal sterkhouders de club verlaten, maar mogelijk stopt het daar nog niet ...

65
65
Club Brugge strikt Potts: dit mogen de fans verwachten

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe verdedigende middenvelder aangetrokken. Hij komt over ...

404
404
Antwerp heeft volgende toptransfer helemaal beet

Royal Antwerp FC heeft nog een volgende aanwinst weten te strikken. De Great Old maakte zopas bekend ...

212
212
'Anderlecht keert kar: verguisd duo krijgt laatste kans'

Niet alleen op inkomend vlak is er nog heel wat werk aan de winkel bij RSC Anderlecht, zelf moeten ...

657
657
Jaecques licht taken Vandenhaute toe: "Antwerp 2.0"

Er waait een frisse wind bij Antwerp, dat dinsdag zijn kersverse hoofdcoach Marvin Compper ...

241
241
'Anderlecht all-in: Sibierski breekt spaarvarken open'

Nu de competitiestart met rasse schreden nadert, lijkt RSC Anderlecht van plan om een tandje bij te ...

788
788
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

967
967
Ruben Van Gucht tart alle TV-wetten: van BV tot miljonair

Ruben Van Gucht is al jaren één van de bekendste en vooral ook meest ...

117
117

Meer sportnieuws