Pauline Slangen snoeihard voor Deschacht: "Je m'en fous"

167
Pauline Slangen snoeihard voor Deschacht:

Het leven van Olivier Deschacht en zangeres Pauline Slangen ligt al een tijdje onder een stevig vergrootglas. De twee werden aan mekaar gekoppeld, bekenden min of meer dat dat er sprake was van een romance maar nu kwam er plots een harde boodschap vanuit het kamp van Pauline.

LEES OOK: Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Romance ondanks leeftijdsverschil

Pauline Slangen is nog steeds maar 22 jaar oud, toch zouden zij en Olivier (43) een tijdje iets gehad hebben. In verschillende interviews kwamen ze hier achteraf op terug met vooral de boodschap dat het iets kortstondig was.

Deschacht liet daarbij uitschijnen dat vooral het leven met en zonder kinderen (co-ouderschap) soms een probleem vormt wanneer hij nieuwe vrouwen ontmoet. Pauline gaf eerder al mee dat haar familie ook niet echt achter een relatie met de ex-speler van Anderlecht staat.

Professioneel bouwt de zangeres al enkele jaren aan haar weg door het muzieklandschap onder de vleugels van DJ Regi en scoorde ze al enkele monsterhits. Recent besloot ze om haar thuisstad Lommel vaarwel te zeggen en vestigde ze zich in Antwerpen.

Waarmaken van kinderdromen

Sindsdien staat haar leven vooral in het teken van 'kinderdromen waarmaken'. Via haar Instagram zagen we dat dit meer dan lukt met een paar reizen naar exotische landen en hier en daar een stevig feestje. Recent liet Pauline ook met 'Je m'en fous' een veelzeggende tattoo zetten.

Via VTM Go mag de knappe Limburgse nu ook opdraven in het programma 'De Strijd om Goud'. In een aantal sportdisciplines neemt ze het op tegen andere 'bekende jonge mensen'. 

"Altijd die vragen daarover..."

Ook over de romance met Deschacht kwam Slangen nog één keer terug in een interview met HLN. "Ik ben jong en ik doe wat ik wil. Altijd die vragen daarover, laat mij maar gewoon genieten. Op dit moment is er geen plaats voor een man in m'n leven, maar maak daar nu niet de titel van dit artikel van."

Vindt u Pauline een knappe vrouw?

Meest recent

Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

215
215
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

47
47
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

121
121
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

87
87
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

35
35
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

153
153
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

66
66
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

92
92
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

31
31
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

183
183
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

145
145
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

52
52
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

172
172
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1072
1072
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

86
86
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

51
51
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

204
204
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

103
103
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

187
187
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

197
197
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

83
83
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

456
456
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

287
287

Meer sportnieuws