Pauline Slangen snoeihard voor Deschacht: "Je m'en fous"

door
Pauline Slangen snoeihard voor Deschacht:

Het leven van Olivier Deschacht en zangeres Pauline Slangen ligt al een tijdje onder een stevig vergrootglas. De twee werden aan mekaar gekoppeld, bekenden min of meer dat dat er sprake was van een romance maar nu kwam er plots een harde boodschap vanuit het kamp van Pauline.

LEES OOK: Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Romance ondanks leeftijdsverschil

Pauline Slangen is nog steeds maar 22 jaar oud, toch zouden zij en Olivier (43) een tijdje iets gehad hebben. In verschillende interviews kwamen ze hier achteraf op terug met vooral de boodschap dat het iets kortstondig was.

Deschacht liet daarbij uitschijnen dat vooral het leven met en zonder kinderen (co-ouderschap) soms een probleem vormt wanneer hij nieuwe vrouwen ontmoet. Pauline gaf eerder al mee dat haar familie ook niet echt achter een relatie met de ex-speler van Anderlecht staat.

Professioneel bouwt de zangeres al enkele jaren aan haar weg door het muzieklandschap onder de vleugels van DJ Regi en scoorde ze al enkele monsterhits. Recent besloot ze om haar thuisstad Lommel vaarwel te zeggen en vestigde ze zich in Antwerpen.

Waarmaken van kinderdromen

Sindsdien staat haar leven vooral in het teken van 'kinderdromen waarmaken'. Via haar Instagram zagen we dat dit meer dan lukt met een paar reizen naar exotische landen en hier en daar een stevig feestje. Recent liet Pauline ook met 'Je m'en fous' een veelzeggende tattoo zetten.

Via VTM Go mag de knappe Limburgse nu ook opdraven in het programma 'De Strijd om Goud'. In een aantal sportdisciplines neemt ze het op tegen andere 'bekende jonge mensen'. 

"Altijd die vragen daarover..."

Ook over de romance met Deschacht kwam Slangen nog één keer terug in een interview met HLN. "Ik ben jong en ik doe wat ik wil. Altijd die vragen daarover, laat mij maar gewoon genieten. Op dit moment is er geen plaats voor een man in m'n leven, maar maak daar nu niet de titel van dit artikel van."

Vindt u Pauline een knappe vrouw?

Meest recent

"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

8
8
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

72
72
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

273
273
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

118
118
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

60
60
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

125
125
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

43
43
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

293
293
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

379
379
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

125
125
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

180
180
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

69
69
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

80
80
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

146
146
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

83
83
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

253
253
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

225
225
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

144
144
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

90
90
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

72
72
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

123
123
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

95
95

Meer sportnieuws