Pauline Slangen snoeihard voor Deschacht: "Je m'en fous"

door
Pauline Slangen snoeihard voor Deschacht:

Het leven van Olivier Deschacht en zangeres Pauline Slangen ligt al een tijdje onder een stevig vergrootglas. De twee werden aan mekaar gekoppeld, bekenden min of meer dat dat er sprake was van een romance maar nu kwam er plots een harde boodschap vanuit het kamp van Pauline.

LEES OOK: Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Romance ondanks leeftijdsverschil

Pauline Slangen is nog steeds maar 22 jaar oud, toch zouden zij en Olivier (43) een tijdje iets gehad hebben. In verschillende interviews kwamen ze hier achteraf op terug met vooral de boodschap dat het iets kortstondig was.

Deschacht liet daarbij uitschijnen dat vooral het leven met en zonder kinderen (co-ouderschap) soms een probleem vormt wanneer hij nieuwe vrouwen ontmoet. Pauline gaf eerder al mee dat haar familie ook niet echt achter een relatie met de ex-speler van Anderlecht staat.

Professioneel bouwt de zangeres al enkele jaren aan haar weg door het muzieklandschap onder de vleugels van DJ Regi en scoorde ze al enkele monsterhits. Recent besloot ze om haar thuisstad Lommel vaarwel te zeggen en vestigde ze zich in Antwerpen.

Waarmaken van kinderdromen

Sindsdien staat haar leven vooral in het teken van 'kinderdromen waarmaken'. Via haar Instagram zagen we dat dit meer dan lukt met een paar reizen naar exotische landen en hier en daar een stevig feestje. Recent liet Pauline ook met 'Je m'en fous' een veelzeggende tattoo zetten.

Via VTM Go mag de knappe Limburgse nu ook opdraven in het programma 'De Strijd om Goud'. In een aantal sportdisciplines neemt ze het op tegen andere 'bekende jonge mensen'. 

"Altijd die vragen daarover..."

Ook over de romance met Deschacht kwam Slangen nog één keer terug in een interview met HLN. "Ik ben jong en ik doe wat ik wil. Altijd die vragen daarover, laat mij maar gewoon genieten. Op dit moment is er geen plaats voor een man in m'n leven, maar maak daar nu niet de titel van dit artikel van."

Vindt u Pauline een knappe vrouw?

Meest recent

'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

45
45
‘Kompany maakt Real Madrid gek: stunt van 11M nabij?’

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

73
73
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

36
36
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

173
173
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

26
26
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

50
50
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

243
243
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

218
218
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

127
127
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

83
83
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

94
94
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

278
278
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

221
221
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

80
80
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

354
354
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

119
119
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

280
280
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

423
423
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

269
269
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

695
695
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

264
264
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

126
126
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

186
186
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

101
101

Meer sportnieuws