Ine Beyen zorgt voor shock: "No way dat ik dat doe!"

44 stemmen
Ine Beyen zorgt voor shock:

Ine Beyen was de laatste weken niet van het TV-scherm weg te slaan. De knappe commentatrice bij het wielrennen was gelijktijdig te zien in het VTM-programma Special Forces VIP. Daarbij ging ze een paar keer over haar grenzen maar zorgde ze ook voor... een opvallende exit.

LEES OOK: Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Totaal andere gedaante

Doorgaans zien we haar in de rol van co-commentatrice bij Ruben Van Gucht, een taak waar Ine zich vakkundig van kwijt en waarmee ze haar heel geliefd maakte bij wielerminnend Vlaanderen.

Maar in het VTM-programma Special Forces VIP liet Beyen een heel andere kant van zichzelf zien. De ex-wielrenster werd pas heel last minute gevraagd als vervangster van de geblesseerde Natalia.

"Moest grenzen stellen"

Ondanks een zeer beperkte voorbereiding deed de commentatrice het uitstekend in het overlevingsprogramma tot... gisteren. Toen besloot Beyen immers om vroegtijdig de brui te geven aan haar deelname, bij een proef waarbij kandidaten elkaar van de verdrinkingsdood moeten redden klonk het klaar en duidelijk: “Ik doe dat niet. No way.”

Bij HLN kwam ze terug op haar opvallend besluit om grenzen te stellen. “Ik wist van mezelf dat ik het kon, maar ik stond er gewoon niet achter. Ik zag het niet zitten om mijn lot - zonder afbreuk te doen aan mijn mederekruten - in de handen te leggen van iemand die pas die dag met een duikfles in contact gekomen was.”

"Zo fijn om bij hem te zijn"

Onder meer Olivier Deschacht neemt ook deel maar troost vond Ine in de armen van dokter Geert Meyfroidt. “Het was zo fijn om daar met hem te zijn. Geert was echt wel mijn buddy", zo klonk het liefdevol bij de voormalig wielrenster.

Gaf ze een goede indruk in het programma?

Meest recent

Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

2295
2295
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

18
18
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

31
31
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

112
112
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

38
38
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

116
116
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

39
39
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

14
14
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

137
137
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

156
156
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

154
154
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

92
92
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

31
31
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

106
106
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

113
113
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

106
106
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

117
117
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

227
227
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

45
45
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

165
165
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

349
349
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

400
400
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

383
383
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

71
71
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

67
67

Meer sportnieuws