Ine Beyen zorgt voor shock: "No way dat ik dat doe!"

44 stemmen
Ine Beyen zorgt voor shock:

Ine Beyen was de laatste weken niet van het TV-scherm weg te slaan. De knappe commentatrice bij het wielrennen was gelijktijdig te zien in het VTM-programma Special Forces VIP. Daarbij ging ze een paar keer over haar grenzen maar zorgde ze ook voor... een opvallende exit.

LEES OOK: Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Totaal andere gedaante

Doorgaans zien we haar in de rol van co-commentatrice bij Ruben Van Gucht, een taak waar Ine zich vakkundig van kwijt en waarmee ze haar heel geliefd maakte bij wielerminnend Vlaanderen.

Maar in het VTM-programma Special Forces VIP liet Beyen een heel andere kant van zichzelf zien. De ex-wielrenster werd pas heel last minute gevraagd als vervangster van de geblesseerde Natalia.

"Moest grenzen stellen"

Ondanks een zeer beperkte voorbereiding deed de commentatrice het uitstekend in het overlevingsprogramma tot... gisteren. Toen besloot Beyen immers om vroegtijdig de brui te geven aan haar deelname, bij een proef waarbij kandidaten elkaar van de verdrinkingsdood moeten redden klonk het klaar en duidelijk: “Ik doe dat niet. No way.”

Bij HLN kwam ze terug op haar opvallend besluit om grenzen te stellen. “Ik wist van mezelf dat ik het kon, maar ik stond er gewoon niet achter. Ik zag het niet zitten om mijn lot - zonder afbreuk te doen aan mijn mederekruten - in de handen te leggen van iemand die pas die dag met een duikfles in contact gekomen was.”

"Zo fijn om bij hem te zijn"

Onder meer Olivier Deschacht neemt ook deel maar troost vond Ine in de armen van dokter Geert Meyfroidt. “Het was zo fijn om daar met hem te zijn. Geert was echt wel mijn buddy", zo klonk het liefdevol bij de voormalig wielrenster.

Gaf ze een goede indruk in het programma?

Meest recent

Grote trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

83
83
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

138
138
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

24
24
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

244
244
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

34
34
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

160
160
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

418
418
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

420
420
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

115
115
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

78
78
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

344
344
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

383
383
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

372
372
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

136
136
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

153
153
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

676
676
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

283
283
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

318
318
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

299
299
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

326
326

Meer sportnieuws