Ine Beyen zorgt voor shock: "No way dat ik dat doe!"

44 stemmen
Ine Beyen zorgt voor shock:

Ine Beyen was de laatste weken niet van het TV-scherm weg te slaan. De knappe commentatrice bij het wielrennen was gelijktijdig te zien in het VTM-programma Special Forces VIP. Daarbij ging ze een paar keer over haar grenzen maar zorgde ze ook voor... een opvallende exit.

LEES OOK: Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Totaal andere gedaante

Doorgaans zien we haar in de rol van co-commentatrice bij Ruben Van Gucht, een taak waar Ine zich vakkundig van kwijt en waarmee ze haar heel geliefd maakte bij wielerminnend Vlaanderen.

Maar in het VTM-programma Special Forces VIP liet Beyen een heel andere kant van zichzelf zien. De ex-wielrenster werd pas heel last minute gevraagd als vervangster van de geblesseerde Natalia.

"Moest grenzen stellen"

Ondanks een zeer beperkte voorbereiding deed de commentatrice het uitstekend in het overlevingsprogramma tot... gisteren. Toen besloot Beyen immers om vroegtijdig de brui te geven aan haar deelname, bij een proef waarbij kandidaten elkaar van de verdrinkingsdood moeten redden klonk het klaar en duidelijk: “Ik doe dat niet. No way.”

Bij HLN kwam ze terug op haar opvallend besluit om grenzen te stellen. “Ik wist van mezelf dat ik het kon, maar ik stond er gewoon niet achter. Ik zag het niet zitten om mijn lot - zonder afbreuk te doen aan mijn mederekruten - in de handen te leggen van iemand die pas die dag met een duikfles in contact gekomen was.”

"Zo fijn om bij hem te zijn"

Onder meer Olivier Deschacht neemt ook deel maar troost vond Ine in de armen van dokter Geert Meyfroidt. “Het was zo fijn om daar met hem te zijn. Geert was echt wel mijn buddy", zo klonk het liefdevol bij de voormalig wielrenster.

Gaf ze een goede indruk in het programma?

Meest recent

'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

7
7
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

154
154
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

299
299
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

81
81
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

233
233
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

133
133
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

217
217
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

167
167
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

995
995
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

76
76
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

405
405
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

225
225
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

624
624
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

716
716
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

81
81
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

160
160
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

788
788
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

94
94
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

71
71
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

67
67
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

42
42
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

169
169
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

117
117
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

100
100

Meer sportnieuws