Ine Beyen zorgt voor shock: "No way dat ik dat doe!"

44 stemmen
Ine Beyen zorgt voor shock:

Ine Beyen was de laatste weken niet van het TV-scherm weg te slaan. De knappe commentatrice bij het wielrennen was gelijktijdig te zien in het VTM-programma Special Forces VIP. Daarbij ging ze een paar keer over haar grenzen maar zorgde ze ook voor... een opvallende exit.

LEES OOK: Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Totaal andere gedaante

Doorgaans zien we haar in de rol van co-commentatrice bij Ruben Van Gucht, een taak waar Ine zich vakkundig van kwijt en waarmee ze haar heel geliefd maakte bij wielerminnend Vlaanderen.

Maar in het VTM-programma Special Forces VIP liet Beyen een heel andere kant van zichzelf zien. De ex-wielrenster werd pas heel last minute gevraagd als vervangster van de geblesseerde Natalia.

"Moest grenzen stellen"

Ondanks een zeer beperkte voorbereiding deed de commentatrice het uitstekend in het overlevingsprogramma tot... gisteren. Toen besloot Beyen immers om vroegtijdig de brui te geven aan haar deelname, bij een proef waarbij kandidaten elkaar van de verdrinkingsdood moeten redden klonk het klaar en duidelijk: “Ik doe dat niet. No way.”

Bij HLN kwam ze terug op haar opvallend besluit om grenzen te stellen. “Ik wist van mezelf dat ik het kon, maar ik stond er gewoon niet achter. Ik zag het niet zitten om mijn lot - zonder afbreuk te doen aan mijn mederekruten - in de handen te leggen van iemand die pas die dag met een duikfles in contact gekomen was.”

"Zo fijn om bij hem te zijn"

Onder meer Olivier Deschacht neemt ook deel maar troost vond Ine in de armen van dokter Geert Meyfroidt. “Het was zo fijn om daar met hem te zijn. Geert was echt wel mijn buddy", zo klonk het liefdevol bij de voormalig wielrenster.

Gaf ze een goede indruk in het programma?

Meest recent

'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

8
8
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

26
26
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

41
41
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

29
29
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

220
220
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

236
236
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

72
72
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

233
233
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

229
229
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

213
213
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

422
422
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

169
169
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

89
89
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

225
225
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

73
73
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

149
149
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

67
67
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

149
149
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

264
264
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

642
642
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

261
261
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

1059
1059
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

72
72
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

577
577

Meer sportnieuws