Ruben Van Gucht en Ine Beyen gaan van grond: "En nu ...!"

door
Ruben Van Gucht en Ine Beyen gaan van grond:

Ze zijn ondertussen een prima tandem geworden: Ruben Van Gucht en Ine Beyen. Het duo geeft al een tijd samen commentaar bij het vrouwenwielrennen en kan het ook prima met mekaar vinden naast de 'cabine'. De twee verrasten nu met een absoluut hoogtepunt.

LEES OOK: Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Blonde sportgod met torenhoge ambities

Ruben Van Gucht is uiteraard al jarenlang het vertrouwde gezicht als het op sport aankomt bij de VRT. Doorgaans is het blonde boegbeeld van Sporza te zien bij het vrouwenwielrennen, de cross en uiteraard ook Sportweekend.

Maar zoals zowat alle journalisten bij de VRT, is Ruben ambitieus en komen er ook vaak nieuwe projecten bij. Zo toert hij ook al een tijdje rond met Wielerclub Wattage, de populaire podcast van Sporza.

En daarnaast is Van Gucht elk weekend ook nog eens te horen op Radio 2 voor het programma 'Weekwatchers'. Daar ontvangt Van Gucht steeds een paar gasten op een locatie met publiek.

'Zware beschuldigingen en mooi hoogtepunt'

Ruben en Ine werden via het weekblad Dag Allemaal door een paar anonieme getuigen beticht van een romance, Van Gucht zelf reageerde nooit expliciet daarop maar drukte onlangs nog zijn waardering uit voor echtgenote Blanka Vlasic.

De twee beleefden nu een absoluut hoogtepunt, samen met Bert De Backer (eveneens analist) mochten ze mee de helikopter in voor een vliegtocht boven de Antwerpse haven. Die staat komende zondag in het teken van de Antwerp Port Epic, een wielerwedstrijd uiteraard. "En nu ook springen!" klonk het enthousiast bij één van de volgers.

Van Gucht-Beyen is de beste tandem voor het wielrennen in Vlaanderen

Meest recent

Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

9
9
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

5
5
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

53
53
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

73
73
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

30
30
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

35
35
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

87
87
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

106
106
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Afgelopen nacht werd er weer een speeldag afgewerkt in de Major League Soccer, de hoogste klasse van ...

40
40
Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

251
251
Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Napoli zit in de hoek waar de klappen vallen. In eigen huis ging het met 0-2 onderuit tegen Lazio. ...

168
168
Saliba komt met héél bizarre uitspraak na zege

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard zeer gelukkig met de volgende zege. Ze wonnen met 1-2 van KV ...

266
266
Vanderbiest briest: "Na uur moest het 4-0 staan"

KV Mechelen verloor met 1-2 van RSC Anderlecht na een al bij al matige pot voetbal. Bij de ...

118
118
Union SG verrast: nieuw pareltje duikt op

Union SG heeft een uitstekende scouting. Daarmee hebben ze veel aanzien gekregen in Europa en het ...

62
62
Zorgwekkende situatie Vranckx: terugkeer naar JPL?

De zomermercato loert om de hoek en de Belgische clubs zijn bezig met het opstellen van de profielen ...

265
265
Club Brugge onder druk: alles staat op het spel

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, want als ...

160
160
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

153
153
Taravel ziet probleem: "Zo lukt het niet elke keer"

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van KV Mechelen. Paars-Wit speelde zeker niet goed, maar pakt ...

193
193
‘Kompany blaast mercato op: eerste zomerknaller in aantocht’

Bayern werkt achter de schermen aan een opvallende transferzet. De club ziet een nieuwe ...

85
85
Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Club Brugge staat voor een heel belangrijk duel tegen Union SG. Blauw-Zwart heeft tal van ...

309
309
Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

137
137
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

106
106
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

131
131
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

72
72
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

231
231

Meer sportnieuws