Ruben Van Gucht en Ine Beyen gaan van grond: "En nu ...!"

door
Ruben Van Gucht en Ine Beyen gaan van grond:

Ze zijn ondertussen een prima tandem geworden: Ruben Van Gucht en Ine Beyen. Het duo geeft al een tijd samen commentaar bij het vrouwenwielrennen en kan het ook prima met mekaar vinden naast de 'cabine'. De twee verrasten nu met een absoluut hoogtepunt.

LEES OOK: Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Blonde sportgod met torenhoge ambities

Ruben Van Gucht is uiteraard al jarenlang het vertrouwde gezicht als het op sport aankomt bij de VRT. Doorgaans is het blonde boegbeeld van Sporza te zien bij het vrouwenwielrennen, de cross en uiteraard ook Sportweekend.

Maar zoals zowat alle journalisten bij de VRT, is Ruben ambitieus en komen er ook vaak nieuwe projecten bij. Zo toert hij ook al een tijdje rond met Wielerclub Wattage, de populaire podcast van Sporza.

En daarnaast is Van Gucht elk weekend ook nog eens te horen op Radio 2 voor het programma 'Weekwatchers'. Daar ontvangt Van Gucht steeds een paar gasten op een locatie met publiek.

'Zware beschuldigingen en mooi hoogtepunt'

Ruben en Ine werden via het weekblad Dag Allemaal door een paar anonieme getuigen beticht van een romance, Van Gucht zelf reageerde nooit expliciet daarop maar drukte onlangs nog zijn waardering uit voor echtgenote Blanka Vlasic.

De twee beleefden nu een absoluut hoogtepunt, samen met Bert De Backer (eveneens analist) mochten ze mee de helikopter in voor een vliegtocht boven de Antwerpse haven. Die staat komende zondag in het teken van de Antwerp Port Epic, een wielerwedstrijd uiteraard. "En nu ook springen!" klonk het enthousiast bij één van de volgers.

Van Gucht-Beyen is de beste tandem voor het wielrennen in Vlaanderen

Meest recent

Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

1
1
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

4
4
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

69
69
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

24
24
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

56
56
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

67
67
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

12
12
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

39
39
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

228
228
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

58
58
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

248
248
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

34
34
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

75
75
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

89
89
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

296
296
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

183
183
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

506
506
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

471
471
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

109
109
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

174
174
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

215
215
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

199
199
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

324
324
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

1268
1268

Meer sportnieuws