Ruben Van Gucht en Ine Beyen gaan van grond: "En nu ...!"

286 stemmen
Ruben Van Gucht en Ine Beyen gaan van grond:

Ze zijn ondertussen een prima tandem geworden: Ruben Van Gucht en Ine Beyen. Het duo geeft al een tijd samen commentaar bij het vrouwenwielrennen en kan het ook prima met mekaar vinden naast de 'cabine'. De twee verrasten nu met een absoluut hoogtepunt.

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Blonde sportgod met torenhoge ambities

Ruben Van Gucht is uiteraard al jarenlang het vertrouwde gezicht als het op sport aankomt bij de VRT. Doorgaans is het blonde boegbeeld van Sporza te zien bij het vrouwenwielrennen, de cross en uiteraard ook Sportweekend.

Maar zoals zowat alle journalisten bij de VRT, is Ruben ambitieus en komen er ook vaak nieuwe projecten bij. Zo toert hij ook al een tijdje rond met Wielerclub Wattage, de populaire podcast van Sporza.

En daarnaast is Van Gucht elk weekend ook nog eens te horen op Radio 2 voor het programma 'Weekwatchers'. Daar ontvangt Van Gucht steeds een paar gasten op een locatie met publiek.

'Zware beschuldigingen en mooi hoogtepunt'

Ruben en Ine werden via het weekblad Dag Allemaal door een paar anonieme getuigen beticht van een romance, Van Gucht zelf reageerde nooit expliciet daarop maar drukte onlangs nog zijn waardering uit voor echtgenote Blanka Vlasic.

De twee beleefden nu een absoluut hoogtepunt, samen met Bert De Backer (eveneens analist) mochten ze mee de helikopter in voor een vliegtocht boven de Antwerpse haven. Die staat komende zondag in het teken van de Antwerp Port Epic, een wielerwedstrijd uiteraard. "En nu ook springen!" klonk het enthousiast bij één van de volgers.

Van Gucht-Beyen is de beste tandem voor het wielrennen in Vlaanderen

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

16
16
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

73
73
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

218
218
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

133
133
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

66
66
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

221
221
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

80
80
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

272
272
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

97
97
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

66
66
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

17
17
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

45
45
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

100
100
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

498
498
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

102
102
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

84
84
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

230
230
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

94
94
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

83
83
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

142
142
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

419
419
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

73
73

Meer sportnieuws