Ruben Van Gucht en Ine Beyen gaan van grond: "En nu ...!"

286
Ruben Van Gucht en Ine Beyen gaan van grond:

Ze zijn ondertussen een prima tandem geworden: Ruben Van Gucht en Ine Beyen. Het duo geeft al een tijd samen commentaar bij het vrouwenwielrennen en kan het ook prima met mekaar vinden naast de 'cabine'. De twee verrasten nu met een absoluut hoogtepunt.

LEES OOK: Coucke gaat los over Anderlecht, tot één onthulling iedereen wegblaast

Blonde sportgod met torenhoge ambities

Ruben Van Gucht is uiteraard al jarenlang het vertrouwde gezicht als het op sport aankomt bij de VRT. Doorgaans is het blonde boegbeeld van Sporza te zien bij het vrouwenwielrennen, de cross en uiteraard ook Sportweekend.

Maar zoals zowat alle journalisten bij de VRT, is Ruben ambitieus en komen er ook vaak nieuwe projecten bij. Zo toert hij ook al een tijdje rond met Wielerclub Wattage, de populaire podcast van Sporza.

En daarnaast is Van Gucht elk weekend ook nog eens te horen op Radio 2 voor het programma 'Weekwatchers'. Daar ontvangt Van Gucht steeds een paar gasten op een locatie met publiek.

'Zware beschuldigingen en mooi hoogtepunt'

Ruben en Ine werden via het weekblad Dag Allemaal door een paar anonieme getuigen beticht van een romance, Van Gucht zelf reageerde nooit expliciet daarop maar drukte onlangs nog zijn waardering uit voor echtgenote Blanka Vlasic.

De twee beleefden nu een absoluut hoogtepunt, samen met Bert De Backer (eveneens analist) mochten ze mee de helikopter in voor een vliegtocht boven de Antwerpse haven. Die staat komende zondag in het teken van de Antwerp Port Epic, een wielerwedstrijd uiteraard. "En nu ook springen!" klonk het enthousiast bij één van de volgers.

Van Gucht-Beyen is de beste tandem voor het wielrennen in Vlaanderen

Meest recent

'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

4
4
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

24
24
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

11
11
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

83
83
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

85
85
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

45
45
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

132
132
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

166
166
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

74
74
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

186
186
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

92
92
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

169
169
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

190
190
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

76
76
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

390
390
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

266
266
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

228
228
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

993
993
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

402
402
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

167
167
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

205
205
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

101
101

Meer sportnieuws