Ruben Van Gucht en Ine Beyen gaan van grond: "En nu ...!"

286 stemmen
Ruben Van Gucht en Ine Beyen gaan van grond:

Ze zijn ondertussen een prima tandem geworden: Ruben Van Gucht en Ine Beyen. Het duo geeft al een tijd samen commentaar bij het vrouwenwielrennen en kan het ook prima met mekaar vinden naast de 'cabine'. De twee verrasten nu met een absoluut hoogtepunt.

LEES OOK: Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Blonde sportgod met torenhoge ambities

Ruben Van Gucht is uiteraard al jarenlang het vertrouwde gezicht als het op sport aankomt bij de VRT. Doorgaans is het blonde boegbeeld van Sporza te zien bij het vrouwenwielrennen, de cross en uiteraard ook Sportweekend.

Maar zoals zowat alle journalisten bij de VRT, is Ruben ambitieus en komen er ook vaak nieuwe projecten bij. Zo toert hij ook al een tijdje rond met Wielerclub Wattage, de populaire podcast van Sporza.

En daarnaast is Van Gucht elk weekend ook nog eens te horen op Radio 2 voor het programma 'Weekwatchers'. Daar ontvangt Van Gucht steeds een paar gasten op een locatie met publiek.

'Zware beschuldigingen en mooi hoogtepunt'

Ruben en Ine werden via het weekblad Dag Allemaal door een paar anonieme getuigen beticht van een romance, Van Gucht zelf reageerde nooit expliciet daarop maar drukte onlangs nog zijn waardering uit voor echtgenote Blanka Vlasic.

De twee beleefden nu een absoluut hoogtepunt, samen met Bert De Backer (eveneens analist) mochten ze mee de helikopter in voor een vliegtocht boven de Antwerpse haven. Die staat komende zondag in het teken van de Antwerp Port Epic, een wielerwedstrijd uiteraard. "En nu ook springen!" klonk het enthousiast bij één van de volgers.

Van Gucht-Beyen is de beste tandem voor het wielrennen in Vlaanderen

Meest recent

Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

15
15
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

103
103
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

56
56
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

263
263
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

42
42
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

273
273
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

496
496
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

197
197
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

251
251
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

81
81
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

765
765
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

434
434
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

129
129
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

410
410
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

504
504
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

70
70
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

99
99
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

190
190
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

54
54
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

460
460
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

455
455
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

245
245
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

157
157
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

70
70

Meer sportnieuws