Michel Preud'homme duikt plots op bij ex-club: "Voor eeuwig"

door
Michel Preud'homme duikt plots op bij ex-club:

Wat geruisloos verdween Michel Preud'homme uit de voetbalwereld. Na een iets minder geslaagde doortocht bij Standard lijkt het erop als de voormalig succestrainer definitief afscheid nam van de rol als T1 en ook in andere functies zien we hem niet meteen terugkeren. De ex-speler van onder meer KV Mechelen verraste nu wel met een 'comeback'.

LEES OOK: 'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Stof tot nadenken

Nog maar goed een jaar geleden was Preud'homme nog even in de running voor twee functies bij de voetbalbond: die van bondscoach (wat uiteindelijk Tedesco werd) en die van Technisch Directeur.

Vooral dat laatste deed hem toch even nadenken. "Peter Bossaert en Bart Verhaeghe gaven me de indruk dat ze echt geïnteresseerd waren in mijn knowhow. En in wat ik kon bijbrengen aan een jonge trainer zoals Tedesco", zo klonkt het enthousiast via Sporza bij de voormalig doelman, die finaal zou bedanken om zijn vrijheid te bewaren.

De naam van Preud'homme duikt nog steeds regelmatig op (onder meer voor de functie van technisch directeur bij Blauw-Zwart) maar de kans lijkt toch eerder klein dat hij nog een actieve rol zal opnemen binnen de voetbalwereld.

Emoties nemen de vrije loop

Een paar weken geleden zagen we de 'beste keeper van de wereld' (WK 1994) aan Den Dreef voor de finale van Club YLA tegen OHL. Bij de vrouwentak van Blauw-Zwart is zoon Guilian de verantwoordelijke en na de winst voor Club liet Preud'homme zijn emoties de vrije loop.

Afgelopen weekend was Preud'homme dan weer te gast in de Rio Club te Sint-Katelijne-Waver. Daar vond een reünie plaats van de succesploeg die KV Mechelen had eind de jaren 80. Malinwa won toen zelfs de Europacup II (de laatste Belgische club die een Europese beker pakte) na een memorabele finale tegen het grote Ajax. "De band die wij gecreëerd hebben, in die drie jaar waarin we alles wonnen, zal voor eeuwig blijven. Bekijk hieronder knappe beelden van RTV: 
 

Is hij de beste speler die KV Mechelen ooit gehad heeft?

Meest recent

Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

435
435
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

299
299
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

310
310
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

1118
1118
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

412
412
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

44
44
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

194
194
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

211
211
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

208
208
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

113
113
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

209
209
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

944
944
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

102
102
Bom onder Vandaag Inside: Derksen haalt vernietigend uit

Eén van de meest scherpe analisten van Nederland is zonder enige twijfel Johan Derksen. Onze ...

51
51
Birger Maertens verrast vriend en vijand met nieuw leven

Birger Maertens was jarenlang een herkenbaar gezicht bij Club Brugge. Als betrouwbare verdediger ...

515
515
Ruben Van Gucht krijgt verdict dat nog lang zal nazinderen

Ruben Van Gucht kwam de voorbije maanden meermaals negatief in het nieuws door ernstige ...

308
308
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doet zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

369
369
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

163
163
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

998
998
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

425
425
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

63
63
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

60
60
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

90
90
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

388
388
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

883
883

Meer sportnieuws