Anders Dreyer verhoogt kampioenkoorts met sprankelend nieuws

door
Anders Dreyer verhoogt kampioenkoorts met sprankelend nieuws

Anderlecht is nog een paar dagen verwijderd van wat mogelijk een spetterend hoogtepunt kan worden in zijn geschiedenis. De recordkampioen neemt het op eigen veld op tegen Club Brugge en kan zowaar een 35ste landstitel behalen. Voor Dreyer kwam er alvast fantastisch nieuws.

LEES OOK: Messi schrijft voetbalgeschiedenis, Dreyer baalt enorm

Daverend Lotto Park of immense ontgoocheling?

Het Lotto Park zal ongetwijfeld daveren komende zondag wanneer Paars-Wit en Blauw-Zwart mekaar bekampen. Riemer en co hebben plots weer de regie in handen na het puntenverlies van de grote concurrent

Voor Anderlecht is de opdracht duidelijk: als het niet verliest dan gaat het sowieso de slotspeeldag in als leider. Mits een overwinning kan de landstitel mogelijk al gevierd worden, afhankelijk van het resultaat in Cercle-Union.

Maar uiteraard hopen ze bij Club op éénzelfde sprookje. Nicky Hayen en co zijn zowat verplicht om de drie punten mee te pakken uit Anderlecht, anders slinken de titelkansen gevoelig.

Smaakmaker met geluk op en naast het veld

Eén van de absolute smaakmakers bij Paars-Wit dit seizoen is Anders Dreyer. De Deen zit ondertussen al aan 18 doelpunten en 9 assists en is bijna niet meer weg te denken uit de ploeg van de recordkampioen.

En het geluk op het veld, zet zich voor Dreyer ook door daarnaast. De Deen is al een tijdje gelukkig samen met Caecilie Madsen en de twee verwachten nu ook een eerste kindje samen. Opnieuw babygeluk bij Anderlecht, nadat Mats Rits een paar dagen geleden ook al voor de tweede keer papa werd.

Is hij de beste speler van Anderlecht dit seizoen?

Meest recent

Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Antwerp-fan en tv-icoon Tom Waes blikt ruim een jaar na zijn zware auto-ongeluk terug op ...

101
101
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

111
111
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

247
247
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

171
171
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

66
66
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

263
263
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

28
28
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

426
426
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

383
383
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

1235
1235
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

148
148
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

171
171
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

29
29
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

1465
1465
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

407
407
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

150
150
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

288
288
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

234
234
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

159
159
Herman Brusselmans furieus: "Het is een tijd van razernij"

Herman Brusselmans belandde vorig jaar in het oog van de storm na een column over de Gaza-oorlog die ...

163
163
Luca Brecel genadeloos afgeslacht: 'Werkelijk schokkend'

Nog geen twee jaar na zijn onvergetelijke wereldtitel bevindt Luca Brecel zich in het zwaarste dal ...

235
235
Noa Lang compleet van zijn melk door De Bruyne

Kevin De Bruyne ligt in de lappenmand bij Napoli, maar de middenvelder is uiteraard nog steeds erg ...

82
82
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

128
128
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

474
474
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

1445
1445

Meer sportnieuws