Lize in tranen na terugkeer Aster Nzeyimana bij VRT: "Smelt"

door
Lize in tranen na terugkeer Aster Nzeyimana bij VRT:

Aster Nzeyimana is ondertussen een klein jaar weg bij de openbare omroep en wordt nog steeds enorm gemist. Het veelzijdigde voetbalanker maakt nu het mooie weer bij VTM, al koos hij zopas voor een... verrassende terugkeer.

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

VTM-voetbalverslaggeving wint aan kwaliteit

Met Nzeyimana heeft de voetbalverslaggeving op VTM zichtbaar aan kwaliteit gewonnen. Doorgaans wordt Aster ingezet bij wedstrijden in de Champions League en bij onze Rode Duivels.

Maar ook in het showbizzgedeelte is zijn aandeel niet gering, zo mocht hij meteen opdraven bij paradepaardje The Voice, iets waar hij quasi unaniem op positieve commentaar kan rekenen.

Passies buiten TV-wereld

Maar sport en showbizz zijn maar een paar van Aster's passies. Met een eigen modelabel en een pop-up store koos hij samen met verloofde Lize Feryn ook voor een leuk nevenproject.

Terugkeer naar VRT

Dat ze Nzeyimana op de VRT allerminst vergeten zijn, bewees hij nog eens een paar dagen geleden. Voor het programma ‘Amai zeg wauw' van Otto-Jan Ham kreeg Aster de toelating van VTM om tijdelijk terug de overstap te maken.

In het VRT-programma staat steeds één gast centraal en die mag ook een nummer coveren, dat deed Aster met verve. Hij koos voor ‘You Can Call Me Al' van Paul Simon, vriendin Lize Feryn reageerde enthousiast met "ik smelt".

Maakte hij (voor hem persoonlijk) de juiste keuze met de overstap naar VTM?

Meest recent

'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

1
1
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

40
40
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

53
53
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

46
46
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

16
16
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

182
182
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

113
113
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

167
167
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

470
470
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

127
127
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

92
92
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

223
223
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

57
57
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

68
68
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

64
64
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

191
191
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

110
110
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

114
114
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

690
690
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

144
144
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

523
523
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

679
679
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

91
91
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

174
174

Meer sportnieuws