Jean-Marie Pfaff emotioneel: "Laat voetbal misschien vallen"

32 stemmen
Jean-Marie Pfaff emotioneel:

Jean-Marie Pfaff heeft ondertussen al een flink aantal kleinzonen en die bezorgen hem steeds weer een enorme glimlach op het gezicht. Toch zal de voormalig Rode Duivel flink geschrokken zijn bij verrassend nieuws omtrent zijn nakomelingen.

LEES OOK: Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Pronken met knappe familie

Tijdens het Gala van de Gouden Schoen zagen we Jean-Marie nog flink pronken met zijn kleinzonen. Twee daarvan: Keano en Liam Liébart (de zonen van Nicolas en Debby) spelen eveneens voetbal.

Voorbeeld van vader

Maar naast voetbal hebben de twee jongens ook nog heel wat andere passies. In de realitysoap rond de familie konden we vroeger al zien dat vader Nicolas lange tijd actief was als... model.

En net in die sector vinden nu ook Liam (17) en Keano (19) hun weg. Voor het mannenmerk Zumo blikten de twee zonet hun eerste modecampagne in en dat lijkt een groot succes te worden.

"Ik laat het misschien vallen"

In een interview met HLN toonde papa Nicolas zich alvast trots. "Ze wilden dit al een tijdje doen en nu hebben we er echt werk van gemaakt. Kevin Vanden Bossche, een goede kameraad van mij, is hun manager en regelt alles. Dit is voor iedereen nieuw, dus ze moeten hun weg nog zoeken en doorgroeien. De bedoeling is dat ze zich inschrijven bij een modellenbureau.”

Keano bouwt momenteel ook aan een mooie voetbalcarrière bij HRS Haasdonk, hoe moet dat nu verder? “Ik zal mijn studies nooit laten vallen, die gaan voor op alles”, benadrukt Keano. Maar als ik morgen een vet modellencontract krijg, laat ik voetbal misschien vallen... Ik wil dit gewoon proberen." Zo moet dat laatste toch als een kleine shock klinken voor Jean-Marie, al zou die vooral enorm trots zijn op zijn kleinzonen.

Screenshots: Instagram Zumo en Keano en Liam Liébart

Hebben ze de juiste looks om een professionele modellencarrière uit te bouwen?

Meest recent

'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

31
31
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

66
66
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

19
19
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

27
27
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

47
47
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

166
166
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

125
125
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

30
30
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

159
159
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

127
127
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

114
114
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

80
80
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

369
369
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

291
291
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

121
121
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

116
116
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

84
84
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

28
28
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

154
154
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

186
186
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

40
40
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

128
128
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

348
348
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

397
397
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

260
260

Meer sportnieuws