Jean-Marie Pfaff emotioneel: "Laat voetbal misschien vallen"

door
Jean-Marie Pfaff emotioneel:

Jean-Marie Pfaff heeft ondertussen al een flink aantal kleinzonen en die bezorgen hem steeds weer een enorme glimlach op het gezicht. Toch zal de voormalig Rode Duivel flink geschrokken zijn bij verrassend nieuws omtrent zijn nakomelingen.

LEES OOK: Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Pronken met knappe familie

Tijdens het Gala van de Gouden Schoen zagen we Jean-Marie nog flink pronken met zijn kleinzonen. Twee daarvan: Keano en Liam Liébart (de zonen van Nicolas en Debby) spelen eveneens voetbal.

Voorbeeld van vader

Maar naast voetbal hebben de twee jongens ook nog heel wat andere passies. In de realitysoap rond de familie konden we vroeger al zien dat vader Nicolas lange tijd actief was als... model.

En net in die sector vinden nu ook Liam (17) en Keano (19) hun weg. Voor het mannenmerk Zumo blikten de twee zonet hun eerste modecampagne in en dat lijkt een groot succes te worden.

"Ik laat het misschien vallen"

In een interview met HLN toonde papa Nicolas zich alvast trots. "Ze wilden dit al een tijdje doen en nu hebben we er echt werk van gemaakt. Kevin Vanden Bossche, een goede kameraad van mij, is hun manager en regelt alles. Dit is voor iedereen nieuw, dus ze moeten hun weg nog zoeken en doorgroeien. De bedoeling is dat ze zich inschrijven bij een modellenbureau.”

Keano bouwt momenteel ook aan een mooie voetbalcarrière bij HRS Haasdonk, hoe moet dat nu verder? “Ik zal mijn studies nooit laten vallen, die gaan voor op alles”, benadrukt Keano. Maar als ik morgen een vet modellencontract krijg, laat ik voetbal misschien vallen... Ik wil dit gewoon proberen." Zo moet dat laatste toch als een kleine shock klinken voor Jean-Marie, al zou die vooral enorm trots zijn op zijn kleinzonen.

Screenshots: Instagram Zumo en Keano en Liam Liébart

Hebben ze de juiste looks om een professionele modellencarrière uit te bouwen?

Meest recent

'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

46
46
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

158
158
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

75
75
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

281
281
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

29
29
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

122
122
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

143
143
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

373
373
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

99
99
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

237
237
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

261
261
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

89
89
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1861
1861
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

479
479
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

209
209
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

161
161
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

678
678
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

68
68
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

30
30
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

46
46
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

400
400
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

260
260
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

660
660
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

93
93

Meer sportnieuws