Jean-Marie Pfaff emotioneel: "Laat voetbal misschien vallen"

32
Jean-Marie Pfaff emotioneel:

Jean-Marie Pfaff heeft ondertussen al een flink aantal kleinzonen en die bezorgen hem steeds weer een enorme glimlach op het gezicht. Toch zal de voormalig Rode Duivel flink geschrokken zijn bij verrassend nieuws omtrent zijn nakomelingen.

LEES OOK: Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

Pronken met knappe familie

Tijdens het Gala van de Gouden Schoen zagen we Jean-Marie nog flink pronken met zijn kleinzonen. Twee daarvan: Keano en Liam Liébart (de zonen van Nicolas en Debby) spelen eveneens voetbal.

Voorbeeld van vader

Maar naast voetbal hebben de twee jongens ook nog heel wat andere passies. In de realitysoap rond de familie konden we vroeger al zien dat vader Nicolas lange tijd actief was als... model.

En net in die sector vinden nu ook Liam (17) en Keano (19) hun weg. Voor het mannenmerk Zumo blikten de twee zonet hun eerste modecampagne in en dat lijkt een groot succes te worden.

"Ik laat het misschien vallen"

In een interview met HLN toonde papa Nicolas zich alvast trots. "Ze wilden dit al een tijdje doen en nu hebben we er echt werk van gemaakt. Kevin Vanden Bossche, een goede kameraad van mij, is hun manager en regelt alles. Dit is voor iedereen nieuw, dus ze moeten hun weg nog zoeken en doorgroeien. De bedoeling is dat ze zich inschrijven bij een modellenbureau.”

Keano bouwt momenteel ook aan een mooie voetbalcarrière bij HRS Haasdonk, hoe moet dat nu verder? “Ik zal mijn studies nooit laten vallen, die gaan voor op alles”, benadrukt Keano. Maar als ik morgen een vet modellencontract krijg, laat ik voetbal misschien vallen... Ik wil dit gewoon proberen." Zo moet dat laatste toch als een kleine shock klinken voor Jean-Marie, al zou die vooral enorm trots zijn op zijn kleinzonen.

Screenshots: Instagram Zumo en Keano en Liam Liébart

Hebben ze de juiste looks om een professionele modellencarrière uit te bouwen?

Meest recent

Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

7
7
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

10
10
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

28
28
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

38
38
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

195
195
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

41
41
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

39
39
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

82
82
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

74
74
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

124
124
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

153
153
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

56
56
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

59
59
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

318
318
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

785
785
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

88
88
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

27
27
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

173
173
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

84
84
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

170
170
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

210
210
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

397
397
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

710
710
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

263
263
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

206
206

Meer sportnieuws