Tom Waes verbluft Antwerp-fans met spectaculaire zet

door
Tom Waes verbluft Antwerp-fans met spectaculaire zet

Afgelopen weekend zagen we al dat Erik Van Looy vanuit zijn vakantieoord doldwaas reageerde na de eerste overwinning van zijn favoriete team, Antwerp. Maar ook Tom Waes is één van die bekende TV-gezichten die een Rood-Wit hart heeft, hij pakte uit met spectaculair nieuws.

LEES OOK: Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Paradepaard van openbare omroep

Tom Waes valt uiteraard niet meer weg te denken van het TV-scherm. Het gezicht van de openbare omroep maakte al tal van succesverhalen, met Tomtesterom en Reizen Waes misschien wel als de twee meest populaire.

Meesterlijke hit

Maar naast het werk heeft Waes ook enorm veel passies, één daarvan is voetbal en bij zowat alle belangrijke wedstrijden van 'Den Antwaarp' is Tom aanwezig. Vaak enorm enthousiast en ook in volle euforie bij de onverwachte dubbel die The Great Old veroverde vorig seizoen.

Het is één van de spaarzame momenten dat Tom vaak ook nog eens zijn hit 'dos cervezas por favor' ten berde brengt, een overblijfsel van één van zijn TV-programma's en een gigantische sfeerhit.

Maar ondertussen is Waes bezig met een paar andere projecten (zoals een nieuwe jaargang van Reizen Waes) en kocht hij een eigen zeilboot, die weliswaar nog in productie zit.

Met deze aankoop wil Tom de komende jaren nog onbekende bestemmingen aandoen en ook zijn ecologische voetafdruk verminderen. “Het belangrijkste is dan ook dat het zo ecologisch mogelijk wordt”, benadrukte hij. “We willen elektromotoren gebruiken in plaats van dieselmotoren." Zo klonk het bij HLN. Tom deelde alvast zelf onderstaande knappe beelden, waarbij hij het bouwnummer zelf mocht lassen:

 

Bent u fan van zijn programma's?

Meest recent

Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

8
8
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

55
55
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

87
87
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

44
44
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

151
151
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

104
104
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

61
61
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

113
113
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

259
259
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

149
149
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

115
115
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

217
217
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

65
65
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

237
237
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

137
137
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

814
814
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

95
95
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

208
208
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

84
84
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

136
136
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

800
800
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

178
178
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

290
290
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

131
131
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

796
796

Meer sportnieuws