Tom Waes verbluft Antwerp-fans met spectaculaire zet

155 stemmen
Tom Waes verbluft Antwerp-fans met spectaculaire zet

Afgelopen weekend zagen we al dat Erik Van Looy vanuit zijn vakantieoord doldwaas reageerde na de eerste overwinning van zijn favoriete team, Antwerp. Maar ook Tom Waes is één van die bekende TV-gezichten die een Rood-Wit hart heeft, hij pakte uit met spectaculair nieuws.

LEES OOK: Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Paradepaard van openbare omroep

Tom Waes valt uiteraard niet meer weg te denken van het TV-scherm. Het gezicht van de openbare omroep maakte al tal van succesverhalen, met Tomtesterom en Reizen Waes misschien wel als de twee meest populaire.

Meesterlijke hit

Maar naast het werk heeft Waes ook enorm veel passies, één daarvan is voetbal en bij zowat alle belangrijke wedstrijden van 'Den Antwaarp' is Tom aanwezig. Vaak enorm enthousiast en ook in volle euforie bij de onverwachte dubbel die The Great Old veroverde vorig seizoen.

Het is één van de spaarzame momenten dat Tom vaak ook nog eens zijn hit 'dos cervezas por favor' ten berde brengt, een overblijfsel van één van zijn TV-programma's en een gigantische sfeerhit.

Maar ondertussen is Waes bezig met een paar andere projecten (zoals een nieuwe jaargang van Reizen Waes) en kocht hij een eigen zeilboot, die weliswaar nog in productie zit.

Met deze aankoop wil Tom de komende jaren nog onbekende bestemmingen aandoen en ook zijn ecologische voetafdruk verminderen. “Het belangrijkste is dan ook dat het zo ecologisch mogelijk wordt”, benadrukte hij. “We willen elektromotoren gebruiken in plaats van dieselmotoren." Zo klonk het bij HLN. Tom deelde alvast zelf onderstaande knappe beelden, waarbij hij het bouwnummer zelf mocht lassen:

 

Bent u fan van zijn programma's?

Meest recent

'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

111
111
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

97
97
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

20
20
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

9
9
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

64
64
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

256
256
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

96
96
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

423
423
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

348
348
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

177
177
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

52
52
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

31
31
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

39
39
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

155
155
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

541
541
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

202
202
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

89
89
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

161
161
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

42
42
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

732
732
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

125
125
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

140
140
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

104
104
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

531
531
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

430
430

Meer sportnieuws