Ruben Van Gucht ziet BV wel zitten: "Lid van de fanclub"

24 stemmen
Ruben Van Gucht ziet BV wel zitten:

Dat Ruben Van Gucht getalenteerd is, moeten we vermoedelijk een understatement noemen. Het sportanker van VRT is te zien bij tal van programma's en heeft ook een paar 'eigen' paradepaardjes. Een opmerkelijke BV maakte enorm veel indruk op de blonde presentator.

LEES OOK: Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Populair circus trekt Vlaanderen rond

Ruben is uiteraard in de eerste plaats sportpresentator en haalt daar ook enorm veel energie uit. Zo is hij stilaan het vaste gezicht bij het vrouwenwielrennen, vaak met Ine Beyen als bevallige co-commentatrice.

Maar daarnaast heeft Van Gucht met wielerclub Wattage ook een enorm populaire podcast. Die barstte zelfs zo uit zijn voegen dat men besloot om het succes te commercialiseren en het circus trekt momenteel langs verschillende zalen. Die zijn steevast dagen/weken/maanden op voorhand uitverkocht.

De populariteit van Ruben ging weliswaar gepaard met heel wat smeuïge privé-verhalen. Zo deden verschillende vrouwen een boekje open over Van Gucht in weekblad Dag Allemaal. Daarbij was overspel de insteek maar tot op heden is het VRT-gezicht nog steeds samen met Blanka Vlasic.

Warme stem en coole gast

In het weekend is Van Gucht eveneens het gezicht en de stem achter het Radio 2 programma 'De weekwatchers'. Daarin was gisteren DJ/presentator en bekend TV-gezicht Viktor Verhulst te gast.

De zoon van Gert Verhulst bouwde de laatste jaren gestaag aan zijn eigen carrière in het medialandschap en dook op in tal van programma's. Ook Ruben toonde zijn appreciatie: "Coole gast. Ik word lid van de fanclub." Aldus een bewonderende Van Gucht.

Vindt u Ruben een sympathieke presentator?

Meest recent

Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

63
63
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

19
19
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

467
467
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

100
100
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

146
146
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

272
272
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

68
68
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

383
383
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

87
87
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

193
193
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

106
106
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

64
64
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

236
236
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

25
25
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

80
80
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

64
64
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

204
204
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

172
172
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

61
61
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

70
70
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

447
447
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

218
218
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

66
66
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

297
297

Meer sportnieuws