Ruben Van Gucht ziet BV wel zitten: "Lid van de fanclub"

door
Ruben Van Gucht ziet BV wel zitten:

Dat Ruben Van Gucht getalenteerd is, moeten we vermoedelijk een understatement noemen. Het sportanker van VRT is te zien bij tal van programma's en heeft ook een paar 'eigen' paradepaardjes. Een opmerkelijke BV maakte enorm veel indruk op de blonde presentator.

LEES OOK: Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Populair circus trekt Vlaanderen rond

Ruben is uiteraard in de eerste plaats sportpresentator en haalt daar ook enorm veel energie uit. Zo is hij stilaan het vaste gezicht bij het vrouwenwielrennen, vaak met Ine Beyen als bevallige co-commentatrice.

Maar daarnaast heeft Van Gucht met wielerclub Wattage ook een enorm populaire podcast. Die barstte zelfs zo uit zijn voegen dat men besloot om het succes te commercialiseren en het circus trekt momenteel langs verschillende zalen. Die zijn steevast dagen/weken/maanden op voorhand uitverkocht.

De populariteit van Ruben ging weliswaar gepaard met heel wat smeuïge privé-verhalen. Zo deden verschillende vrouwen een boekje open over Van Gucht in weekblad Dag Allemaal. Daarbij was overspel de insteek maar tot op heden is het VRT-gezicht nog steeds samen met Blanka Vlasic.

Warme stem en coole gast

In het weekend is Van Gucht eveneens het gezicht en de stem achter het Radio 2 programma 'De weekwatchers'. Daarin was gisteren DJ/presentator en bekend TV-gezicht Viktor Verhulst te gast.

De zoon van Gert Verhulst bouwde de laatste jaren gestaag aan zijn eigen carrière in het medialandschap en dook op in tal van programma's. Ook Ruben toonde zijn appreciatie: "Coole gast. Ik word lid van de fanclub." Aldus een bewonderende Van Gucht.

Vindt u Ruben een sympathieke presentator?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

177
177
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

241
241
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

113
113
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

104
104
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

284
284
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

68
68
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

145
145
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

492
492
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

153
153
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

301
301
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

519
519
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

191
191
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

106
106
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

175
175
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

160
160
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

426
426
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

74
74
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

198
198
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

776
776
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

683
683
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

372
372
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

621
621
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

435
435
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

657
657

Meer sportnieuws