Stunt van Aster? 'Bekend TV-gezicht duikt op bij concurrent'

13 stemmen
Stunt van Aster? 'Bekend TV-gezicht duikt op bij concurrent'

De overstap van Aster Nzeyimana in TV-land kort voor de zomer van 2023 was een regelrechte verrassing. Het populaire sportanker verliet de vertrouwde omgeving en stapte de kantoren binnen van VTM in Antwerpen. Duikt Aster binnenkort ook op bij een andere zender of volgt er een daverende verrassing?

LEES OOK: De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

TV-talent omnipresent

Voor alle duidelijkheid: een nieuwe 'transfer' van Aster is uiteraard niet aan de orde. De veelzijdigde Nzeyimana voelt zich als een vis in het water bij VTM en mag twee van zijn grootste passies combineren.

Dat zijn uiteraard nog steeds voetbal maar ook het ruimere showbizz-gedeelte zit Nzeyimana als gegoten. Hij toonde zich al een meerwaarde bij The Voice, nadat hij eerder al een doortocht maakte in The Masked Singer, samen met vriendin Lize Feryn.

Privé hebben de twee ook al één en ander te vieren gehad. Aster vroeg Lize ten huwelijk (en de twee zijn nu verloofd), met Melange creëerden ze ook hun eigen modelijn. Die eveneens tijdelijk te zien was in een pop-up store te Antwerpen.

BV's trekken op expeditie

Ondertussen gingen er geruchten dat Aster ook te zien zou zijn in een nieuw programma op... Play4. Daar trekken een paar BV's binnenkort de woestijn in voor 'De Expeditie: Namibië'.

De zender deelde gisteren beelden van de kandidaten, zij het volledig gesluierd. Zo konden de mensen zelf raden wie achter de 'maskers' zit. Veel mensen meenden dat één van de personen wel heel veel weg had van Aster Nzeyimana, al zagen evenveel mensen er Willem De Schryver in. Het blijkt nu die laatste te zijn die deelneemt.

En ondertussen kennen we ook de andere deelnemers. Daarbij valt één naam prominent op: ex-doelman en analist Frank Boeckx zal wel mee expeditie gaan.

Screenshot: Instagram Play 4

Gaat u het programma een kans geven?

Meest recent

Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

61
61
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

177
177
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

200
200
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

52
52
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

438
438
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

520
520
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

288
288
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

424
424
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

63
63
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

205
205
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

62
62
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

111
111
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

537
537
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

706
706
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

220
220
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

163
163
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

187
187
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

439
439
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

107
107
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

124
124
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

192
192
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

625
625
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

85
85
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

565
565
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

369
369

Meer sportnieuws