Stunt van Aster? 'Bekend TV-gezicht duikt op bij concurrent'

door
Stunt van Aster? 'Bekend TV-gezicht duikt op bij concurrent'

De overstap van Aster Nzeyimana in TV-land kort voor de zomer van 2023 was een regelrechte verrassing. Het populaire sportanker verliet de vertrouwde omgeving en stapte de kantoren binnen van VTM in Antwerpen. Duikt Aster binnenkort ook op bij een andere zender of volgt er een daverende verrassing?

LEES OOK: Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

TV-talent omnipresent

Voor alle duidelijkheid: een nieuwe 'transfer' van Aster is uiteraard niet aan de orde. De veelzijdigde Nzeyimana voelt zich als een vis in het water bij VTM en mag twee van zijn grootste passies combineren.

Dat zijn uiteraard nog steeds voetbal maar ook het ruimere showbizz-gedeelte zit Nzeyimana als gegoten. Hij toonde zich al een meerwaarde bij The Voice, nadat hij eerder al een doortocht maakte in The Masked Singer, samen met vriendin Lize Feryn.

Privé hebben de twee ook al één en ander te vieren gehad. Aster vroeg Lize ten huwelijk (en de twee zijn nu verloofd), met Melange creëerden ze ook hun eigen modelijn. Die eveneens tijdelijk te zien was in een pop-up store te Antwerpen.

BV's trekken op expeditie

Ondertussen gingen er geruchten dat Aster ook te zien zou zijn in een nieuw programma op... Play4. Daar trekken een paar BV's binnenkort de woestijn in voor 'De Expeditie: Namibië'.

De zender deelde gisteren beelden van de kandidaten, zij het volledig gesluierd. Zo konden de mensen zelf raden wie achter de 'maskers' zit. Veel mensen meenden dat één van de personen wel heel veel weg had van Aster Nzeyimana, al zagen evenveel mensen er Willem De Schryver in. Het blijkt nu die laatste te zijn die deelneemt.

En ondertussen kennen we ook de andere deelnemers. Daarbij valt één naam prominent op: ex-doelman en analist Frank Boeckx zal wel mee expeditie gaan.

Screenshot: Instagram Play 4

Gaat u het programma een kans geven?

Meest recent

'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

71
71
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

70
70
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

138
138
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

173
173
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

525
525
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

14
14
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

174
174
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

313
313
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

177
177
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

57
57
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

283
283
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

78
78
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

94
94
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

249
249
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

382
382
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

119
119
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

97
97
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

166
166
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

253
253
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

1175
1175
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

203
203
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

312
312
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

174
174
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

192
192

Meer sportnieuws