Stunt van Aster? 'Bekend TV-gezicht duikt op bij concurrent'

door
Stunt van Aster? 'Bekend TV-gezicht duikt op bij concurrent'

De overstap van Aster Nzeyimana in TV-land kort voor de zomer van 2023 was een regelrechte verrassing. Het populaire sportanker verliet de vertrouwde omgeving en stapte de kantoren binnen van VTM in Antwerpen. Duikt Aster binnenkort ook op bij een andere zender of volgt er een daverende verrassing?

LEES OOK: Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

TV-talent omnipresent

Voor alle duidelijkheid: een nieuwe 'transfer' van Aster is uiteraard niet aan de orde. De veelzijdigde Nzeyimana voelt zich als een vis in het water bij VTM en mag twee van zijn grootste passies combineren.

Dat zijn uiteraard nog steeds voetbal maar ook het ruimere showbizz-gedeelte zit Nzeyimana als gegoten. Hij toonde zich al een meerwaarde bij The Voice, nadat hij eerder al een doortocht maakte in The Masked Singer, samen met vriendin Lize Feryn.

Privé hebben de twee ook al één en ander te vieren gehad. Aster vroeg Lize ten huwelijk (en de twee zijn nu verloofd), met Melange creëerden ze ook hun eigen modelijn. Die eveneens tijdelijk te zien was in een pop-up store te Antwerpen.

BV's trekken op expeditie

Ondertussen gingen er geruchten dat Aster ook te zien zou zijn in een nieuw programma op... Play4. Daar trekken een paar BV's binnenkort de woestijn in voor 'De Expeditie: Namibië'.

De zender deelde gisteren beelden van de kandidaten, zij het volledig gesluierd. Zo konden de mensen zelf raden wie achter de 'maskers' zit. Veel mensen meenden dat één van de personen wel heel veel weg had van Aster Nzeyimana, al zagen evenveel mensen er Willem De Schryver in. Het blijkt nu die laatste te zijn die deelneemt.

En ondertussen kennen we ook de andere deelnemers. Daarbij valt één naam prominent op: ex-doelman en analist Frank Boeckx zal wel mee expeditie gaan.

Screenshot: Instagram Play 4

Gaat u het programma een kans geven?

Meest recent

Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

13
13
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

54
54
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

163
163
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

16
16
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

67
67
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

77
77
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

22
22
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

65
65
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

163
163
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

169
169
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

134
134
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

210
210
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

54
54
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

106
106
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

49
49
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

216
216
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

160
160
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

200
200
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

78
78
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

94
94
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

633
633
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

474
474
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

638
638
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

445
445
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

333
333

Meer sportnieuws