Vanessa Hoefkens reageert scherp na scheiding: "Schaam je..."

door
Vanessa Hoefkens reageert scherp na scheiding:

Verrassend nieuws enkele weken geleden: het huwelijk tussen Vanessa (48) en Carl (45) Hoefkens was na 23 jaar op de klippen gelopen. Tevens kwam meteen de mededeling dat de voormalig coach van Club Brugge en Standard al een nieuwe liefde vond. Vanessa reageerde nu voor het eerst via sociale media.

LEES OOK: Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Discotheek-avontuur en Engelse liefde

In showbizzland leken Carl en Vanessa lange tijd een ijzersterk koppel te vormen. Het duo leerder elkaar destijds kennen in de Lierse discotheek La Rocca. Samen kregen ze twee kinderen met hun zoon Milan (20) en dochter Valentina (17), allebei geboren in de periode dat Carl nog in Engeland voetbalde.

Na zijn actieve voetballoopbaan was het voor Carl even zoeken maar via Club Brugge geraakte hij finaal aan een droomjob. Hij leidde Blauw-Zwart vorig seizoen door de poulefase van de Champions League maar werd na een inktzwarte reeks ontslagen. Later ging hij aan de slag bij Standard maar ook daar eindigde het sprookje snel.

Rondborstig model als ultieme WAG

Naast het veld eiste Vanessa steeds minder de aandacht op. In haar 'jongere jaren' was de rondborstige blonde dame meermaals te bewonderen in onder meer P-Magazine en op de verschillende gala's van de Gouden Schoen eiste ze ook steevast de aandacht op in prachtige jurken.

Verschillende kranten weten dat Carl ondertussen terug de liefde vond bij iemand veel jonger: een 25-jarige dame. Zij zou er (voorlopig?) voor kiezen om uit de aandacht te blijven.

Vanessa zelf deed er tot nu toe het zwijgen toe maar deelde zopas via Instagram een opvallende foto met een al even bijzonder bijschrift: "Leeuwen geven nooit op, wees nooit beschaamd voor een litteken want ze betekenen enkel dat je sterker was dan datgene dat je probeerde te kwetsen". Een vingerwijzing richting Carl?

Denkt u dat er overspel vooraf ging aan de pijnlijke scheiding?

Meest recent

Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

25
25
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

42
42
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

52
52
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

125
125
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

35
35
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

336
336
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

340
340
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

93
93
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

158
158
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

98
98
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

274
274
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

282
282
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

109
109
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

257
257
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

868
868
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

255
255
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

89
89
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

137
137
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

103
103
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

71
71
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

149
149
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

890
890
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

488
488
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

465
465
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

189
189

Meer sportnieuws