Noa Lang deelt emotionele boodschap: "Schapen gaan in kudde"

door
Noa Lang deelt emotionele boodschap:

Afgelopen zomer vertrok smaakmaker Noa Lang bij Club Brugge om... opnieuw in eigen land aan de slag te gaan. De Nederlander leek voorbestemd voor één van de 'grotere' competities maar koos voor zijn thuisland. Die zet werd al snel een succes, al volgde nadien ook de ontnuchtering.

LEES OOK: Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

PSV-publiek omarmt Lang

Bij PSV speelde Lang zich meteen in de harten met fraaie dribbels, assists en doelpunten, tot hij werd afgeremd door fysiek leed. Als meest recente: een hardnekkige hamstringblessure. Die houdt de Nederlander nu al een tijdje van de velden. 

Aan de zijlijn geniet hij ongetwijfeld mee van de fantastische reeks die zijn club neerzet in de Eredivisie (nog steeds geen nederlaag) maar toch zal het vooral hartzeer doen dat hij daar zelf enorm weinig aan kan bijbragen. In de Champions League verloren de Eindhovenaren na twee spannende duels van Borussia Dortmund.

"Het is zwaar"

Het is momenteel onbekend of de Nederlander dit seizoen nog in actie zal komen, al lijkt de kans zeker bestaande dat hij in de kampioenenrace nog zal ingezet worden. Die titel lijkt trouwens nog maar een formaliteit voor de formatie van Peter Bosz.

Via Instagram deelde hij zelf nu een emotionele boodschap waarop meteen heel wat reacties kwamen zoals: "Schapen gaan in kudde, maar de leeuw hij gaat alleen!" of "Je komt sterker terug crack". Woorden die de eergierige maar ook gevoelige Lang ongetwijfeld deugd zullen doen.

Kan u hem appreciëren als mens?

Meest recent

Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

72
72
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

199
199
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

96
96
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

187
187
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

233
233
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

389
389
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

287
287
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

229
229
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

55
55
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

181
181
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

442
442
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

81
81
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

1617
1617
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

206
206
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

489
489
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

67
67
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

96
96
Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Marc Coucke is een ondernemer pur sang en is uitgegroeid tot één van de grootste ...

102
102
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

167
167
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

121
121
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

196
196
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

170
170
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

171
171
Brusselmans vs Van Gucht: woordenoorlog escaleert helemaal

De woordenoorlog tussen Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans blijft maar nazinderen. Wat begon met ...

230
230
Crisis bij 'De Spor': Inktzwarte reeks zet alles op scherp

Onverwacht is er stilaan een hevige crisis losgebarsten bij Sporting Hasselt. De cultclub, mede ...

324
324

Meer sportnieuws