Marc Brys pakt verrassend koffers: "Of ik ooit nog terug kom?"

786 stemmen
Marc Brys pakt verrassend koffers:

Nog voor nieuwjaar kwam er een einde aan het sprookje tussen Marc Brys en OHL. De trainer was al sinds 2020 aan de slag bij de Leuvenaren maar werd bedankt voor bewezen diensten na een slechte start. Brys pakte nadien zijn koffers en...legde een opvallend aanbod naast zich neer.

LEES OOK: 'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Van 'titelkandidaat' tot ontlopen Play-Downs

Een aantal jaren geleden waren de ambities bij OHL nog torenhoog. De club wou een plaats opeisen bovenin en 'binnen de drie jaar meedoen voor de titel'. Dat draaide uiteindelijk helemaal anders uit. Een plaats in de grijze middenmoot was meestal hun deel en dit seizoen kon het pas last minute de Play-Downs vermijden.

Ondertussen was Brys al een tijdje vertrokken en de voormalig T1 verhuisde samen met zijn Griekse vrouw Kalliopi en hun 6-jarig zoontje Maximos naar het eiland Kreta. De familie blijkt het daar aardig naar hun zin te hebben.

"Keren nooit meer terug"

"Voorlopig wonen we in het appartement van mijn vrouw. Intussen speuren we ook naar een bouwgrond in de buurt. In principe wordt Kreta onze thuis voor de rest van ons leven. Wij keren nooit meer terug naar België.” Zo klinkt het vol overtuiging bij GVA.

Onze landgenoot kreeg zelfs een aanbod van de plaatselijke club OFI Kreta maar bedankte vriendelijk. Als inwoner van de stad zag hij dat niet zitten en ook het feit dat Griekenland garant staat voor een soort trainerskerkhof hielp niet. Maar ook een verrassende naam trok aan de mouw van Brys. "Naast OFI Kreta was ik onlangs ook bijna rond met de nationale ploeg van Ghana. Bondscoach worden spreekt me eigenlijk wel aan. Maar zowel financieel als sportief moet het plaatje kloppen. Anders doe ik het niet.” Zo lijkt hij alvast nog niet aan zijn pensioen te denken.

 

Vindt u Brys een goede coach?

Meest recent

Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

146
146
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

351
351
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

169
169
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

71
71
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

313
313
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

390
390
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

54
54
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

559
559
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

224
224
Veronique De Kock en Ronaldo: één bericht veranderde allés

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

161
161
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

423
423
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

108
108
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

193
193
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

981
981
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

85
85
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

973
973
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

218
218
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

142
142
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

349
349
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

199
199
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

91
91
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

389
389
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

131
131
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

229
229
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

118
118

Meer sportnieuws