Spraakmakend statement Herman Brusselmans: "7 jaar in bak gezeten"

170 stemmen
Spraakmakend statement Herman Brusselmans:

Dat Herman Brusselmans nooit een blad voor de mond neemt is algemeen geweten. De schrijver/columnist werd jarenlang ingeschakeld als analist bij tal van voetbalwedstrijden maar zit nu doorgaans in 'andere' programma's. Daar kwam hij met een heel opvallend statement.

LEES OOK: Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Vaste gast bij talrijke voetbalshows

Brusselmans staat gekend als een hevig voetbalsupporter en werd in de beginjaren van Extra Time nog vaak gevraagd als gast. Ook in de omkaderingsprogramma's van EK's en WK's ontbrak de schrijver zelden. De laatste jaren lijkt zijn rol eerder beperkt geworden.

In andere televisieprogramma's is Brusselmans echter nog steeds een graag geziene gast. Zo duikt hij heel vaak op in De Tafel van Gert, de talkshow van Gert Verhulst die te zien is op Play4.

"Hoeveel keer nog?"

Daarin ging het onder meer over de zaak van Bart De Pauw. Die is al enkele jaren persona non grata na een zaak van grensoverschrijdend gedrag en kwam de laatste dagen weer in het oog van de storm door een opvallende zet van de CEO van de openbare omroep. Waarna De Pauw zelf trouwens met een opvallend statement kwam.

Brusselmans had alvast een opvallende mening over een mogelijke comeback van De Pauw. “Bart De Pauw heeft professioneel zeven jaar in de bak gezeten, dus het wordt wel eens tijd dat hij uit de bak mag. Hoeveel keer moet hij inderdaad nog door het stof gaan? Na zijn uitspraken reageren sommige mensen meteen ‘hij meent dat niet’, maar hoe weten ze dat? Voor hetzelfde geld meent hij dat wél? Misschien heeft hij spijt, schaamte, heeft hij zeven jaar goed nagedacht en denkt hij oké, ik wil terug doen wat ik heel goed kan - tv maken - en ik laat de vrouwen nu met rust?” Zo klonk het duidelijk bij Gert Verhulst.

Verdient Bart De Pauw een nieuwe kans op televisie?

Meest recent

Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

43
43
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

337
337
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

49
49
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

529
529
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

208
208
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

149
149
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

366
366
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

103
103
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

188
188
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

977
977
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

81
81
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

964
964
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

217
217
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

140
140
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

347
347
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

198
198
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

90
90
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

386
386
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

129
129
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

228
228
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

118
118
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

49
49
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

554
554
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

420
420

Meer sportnieuws