Erik Van Looy zwaar afgemaakt: "Doet het al zo lang"

207 stemmen
Erik Van Looy zwaar afgemaakt:

In de voetbalwereld staat Erik Van Looy vooral bekend als grote fan van Antwerp maar naast het veld is de man vooral een steengoed presentator. Zo oogste hij eerst succes als regisseur, de laatste jaren doet hij dat vooral met de Slimste Mens ter Wereld. Toch kwam er nu snoeiharde kritiek richting Van Looy.

Van succesrijke regisseur naar TV-kaskraker

Eén van de meest bekende fans van The Great Old is hij ondertussen, Erik Van Looy. Met de regelmaat van de klok zit het schermgezicht van Play op de tribune van de Bosuil, vorig jaar was hij er ook bij op de titelmatch van 'den Antwaarp' in de Cegeka Arena.

Erik maakte aanvankelijk een paar succesrijke films zoals De Zaak Alzheimer en Loft. Ze trokken allebei enorm veel volk richting de filmzalen maar de laatste jaren gooide Van Looy het over een andere boeg. In de zoektocht naar kandidaten en de opnames van De Slimste Mens kruipt enorm veel tijd en hierdoor staan er voorlopig geen nieuwe filmprojecten op het menu.

'Laten vallen als een baksteen'

Jarenlang was Van Looy ook goed bevriend met Bart De Pauw. Die laatste kreeg het zwaar te verduren na zijn ontslag vanwege grensoverschrijdend gedrag bij de openbare omroep en komt ondertussen al enkele jaren niet meer op televisie, dit tot onvrede van een grote groep fans.

Die trokken aan de alarmbel bij Dag Allemaal en spaarden ook Van Looy niet. “Zijn vrienden hebben hem vanaf dag één laten vallen. Erik Van Looy, die zijn ‘Loft’ aan scenarist Bart te danken heeft, zwijgt ook al zo lang." Zo klinkt het hard richting de fan van The Great Old.

 

Verdient Bart De Pauw terug een rehabilitatie op de Vlaamse televisie?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

11
11
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

14
14
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

14
14
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

60
60
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

50
50
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

62
62
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

50
50
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

76
76
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

25
25
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

80
80
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

136
136
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

213
213
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

488
488
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

60
60
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

169
169
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

419
419
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

834
834
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

119
119
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

351
351
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

170
170
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

677
677
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

585
585
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

174
174
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

369
369

Meer sportnieuws