Erik Van Looy zwaar afgemaakt: "Doet het al zo lang"

door
Erik Van Looy zwaar afgemaakt:

In de voetbalwereld staat Erik Van Looy vooral bekend als grote fan van Antwerp maar naast het veld is de man vooral een steengoed presentator. Zo oogste hij eerst succes als regisseur, de laatste jaren doet hij dat vooral met de Slimste Mens ter Wereld. Toch kwam er nu snoeiharde kritiek richting Van Looy.

LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Van succesrijke regisseur naar TV-kaskraker

Eén van de meest bekende fans van The Great Old is hij ondertussen, Erik Van Looy. Met de regelmaat van de klok zit het schermgezicht van Play op de tribune van de Bosuil, vorig jaar was hij er ook bij op de titelmatch van 'den Antwaarp' in de Cegeka Arena.

Erik maakte aanvankelijk een paar succesrijke films zoals De Zaak Alzheimer en Loft. Ze trokken allebei enorm veel volk richting de filmzalen maar de laatste jaren gooide Van Looy het over een andere boeg. In de zoektocht naar kandidaten en de opnames van De Slimste Mens kruipt enorm veel tijd en hierdoor staan er voorlopig geen nieuwe filmprojecten op het menu.

'Laten vallen als een baksteen'

Jarenlang was Van Looy ook goed bevriend met Bart De Pauw. Die laatste kreeg het zwaar te verduren na zijn ontslag vanwege grensoverschrijdend gedrag bij de openbare omroep en komt ondertussen al enkele jaren niet meer op televisie, dit tot onvrede van een grote groep fans.

Die trokken aan de alarmbel bij Dag Allemaal en spaarden ook Van Looy niet. “Zijn vrienden hebben hem vanaf dag één laten vallen. Erik Van Looy, die zijn ‘Loft’ aan scenarist Bart te danken heeft, zwijgt ook al zo lang." Zo klinkt het hard richting de fan van The Great Old.

 

Verdient Bart De Pauw terug een rehabilitatie op de Vlaamse televisie?

Meest recent

Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

60
60
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

67
67
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

49
49
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

157
157
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

216
216
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

322
322
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

224
224
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

34
34
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

75
75
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

64
64
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

42
42
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

122
122
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

57
57
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

78
78
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

86
86
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

77
77
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

170
170
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

536
536
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

187
187
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

19
19
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

222
222
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

299
299
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

215
215
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

509
509

Meer sportnieuws