Filip Joos doet opvallende onthulling: "Ik stond er niet op"

door
Filip Joos doet opvallende onthulling:

Dat Filip Joos een voetbaldier is, dat moeten we u ongetwijfeld niet meer vertellen. De commentator van onder meer Sporza en Play Sports is sinds dit seizoen ook de vaste host van Extra Time, daarin kwam hij met een opvallende onthulling maandag.

LEES OOK: De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Droom in vervulling

Naast 'vaste' gasten Gert Verheyen en Wesley Sonck nam ook filmregisseur en presentator van De Slimste Mens ter Wereld, Erik Van Looy, plaats aan de tafel van het populaire voetbalprogramma op Canvas.

Van Looy kennen we uiteraard ook als grote fan van Antwerp. Hij gaf al meermaals aan dat het een 'grote droom' was om ook eens plaats te nemen aan de tafel van Extra Time en maandag werd de daad bij het woord gevoegd.

Kaskraker met Sporza-tintje

In het begin van de uitzending brak Filip Joos meteen het ijs door een onthulling te doen over de wijze waarop de twee voor de eerste keer contact hadden. Van Looy dacht dat dit terugging tot het programma 'Niet te wissen' maar kort daarvoor hadden de twee ook al contact.

"Je belde mij ooit op", gaf Joos aan. Waarop Van Looy zich meteen herinnerde dat het te maken had met De Zaak Alzheimer, de filmkaskraker van de regisseur. "We zochten destijds een voetballer uit Marseille die daar bekend was maar niet heel bekend buiten Frankrijk". 

Magistrale vertolking door Decleir

Joos ging met de vraag aan de slag en de naam 'Bernard Casoni' werd uiteindelijk gekozen. Het bewuste fragment waarin een magistrale Jan Decleir in dat personage kruipt werd op heel wat enthousiasme onthaald in Extra Time. "Ik stond niet bij de aftiteling" voegde het VRT-anker er grappend aan toe.

Vond u de doortocht van Erik Van Looy geslaagd?

Meest recent

Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

53
53
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

361
361
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

151
151
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

45
45
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

438
438
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

153
153
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

399
399
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

151
151
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

1971
1971
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

100
100
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

318
318
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

139
139
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

207
207
Verhaeghe bakt het bruin: X gaat volledig uit zijn dak

Club Brugge speelde gisterenavond andermaal een fantastische partij in de Champions League. ...

299
299
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

140
140
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

252
252
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

68
68
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

119
119
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

326
326
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

148
148
STVV-fan Ward Lemmelijn deelt héél aangrijpend nieuws

Ward Lemmelijn is in sneltempo uitgegroeid tot een van de opvallendste nieuwe BV’s van het ...

116
116
De Ketelaere kiest nieuw pad en verrast vriend en vijand

Op een moment dat alle aandacht normaal naar het veld zou gaan, maakt Charles De Ketelaere een ...

189
189
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

317
317
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

377
377
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

320
320

Meer sportnieuws