Familie Neymar shockeert in verkrachtingszaak Alves: 'Bom geld'

door
Familie Neymar shockeert in verkrachtingszaak Alves: 'Bom geld'

Al ongeveer een jaar zit voormalig voetballer Dani Alves (40) ondertussen in de cel. De ex-speler van onder meer FC Barcelona werd in voorhechtenis genomen en moet binnenkort voor de rechter verschijnen. Hulp uit onverwachte hoek duikt nu op.

LEES OOK: Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Brutale verkrachting in nachtclub

Even terug naar eind 2022: Neymar vertoefde toen in nachtclub Sutton te Barcelona. De Braziliaan zou een 23-jarige vrouw naar het toilet hebben gelokt en zich daar aan haar vergrepen hebben. De vrouw liet vaststellingen doen in het ziekenhuis en Alves zelf werd in staat van beschuldiging gesteld.

Verschillende mensen hebben Alves sindsdien de rug toegekeerd, zo ook zijn vrouw Joana Sanz. In een emotioneel bericht op Instagram klonk het hard: “Ik heb gekozen voor een levenspartner die in mijn ogen de perfecte was. Het is bijzonder moeilijk om te aanvaarden dat net die persoon me in duizend stukken heeft gebroken. Ik zal altijd van Alves houden en de magie van onze tijd samen onthouden, maar ik sluit ons hoofdstuk dat begon op 18 mei 2015 wel af", aldus Sanz.

"Onschuldig tot tegendeel bewezen is"

Verschillende keren heeft Alves sindsdien zijn voorwaardelijke invrijheidstelling gevraagd, elke keer werd dit afgewezen. De rekeningen van de Braziliaan werden gedurende de hechtenis ook bevroren en ook een verzoek om op borgtocht vrij te komen werd steeds afgewezen.

Dat gebrek aan geld lijkt nu geen probleem meer te zijn, aangezien Alves hulp kreeg uit onverwachte hoek. De vader van Neymar zou immers (na vraag van de ex-voetballer) financieel bijspringen. In Braziliaanse media geeft de man aan dat Alves nog steeds onschuldig is tot het tegendeel bewezen is. "Denk er eens over na, ik zou op geen enkel moment hulp kunnen weigeren aan een vriend die zichzelf probeert te verdedigen tegen een beschuldiging", zo klonk het onder meer. Op 5 februari komt de zaak voor.

Vindt u het schandalig dat de familie Neymar hem helpt?

Meest recent

Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

385
385
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

152
152
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

1193
1193
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

3118
3118
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

562
562
Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Antwerp-fan en tv-icoon Tom Waes blikt ruim een jaar na zijn zware auto-ongeluk terug op ...

269
269
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

198
198
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

415
415
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

233
233
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

72
72
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

276
276
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

29
29
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

452
452
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

396
396
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

1255
1255
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

157
157
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

178
178
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

31
31
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

1483
1483
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

417
417
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

155
155
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

296
296
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

237
237
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

162
162
Herman Brusselmans furieus: "Het is een tijd van razernij"

Herman Brusselmans belandde vorig jaar in het oog van de storm na een column over de Gaza-oorlog die ...

169
169

Meer sportnieuws