Familie Neymar shockeert in verkrachtingszaak Alves: 'Bom geld'

door
Familie Neymar shockeert in verkrachtingszaak Alves: 'Bom geld'

Al ongeveer een jaar zit voormalig voetballer Dani Alves (40) ondertussen in de cel. De ex-speler van onder meer FC Barcelona werd in voorhechtenis genomen en moet binnenkort voor de rechter verschijnen. Hulp uit onverwachte hoek duikt nu op.

LEES OOK: “Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Brutale verkrachting in nachtclub

Even terug naar eind 2022: Neymar vertoefde toen in nachtclub Sutton te Barcelona. De Braziliaan zou een 23-jarige vrouw naar het toilet hebben gelokt en zich daar aan haar vergrepen hebben. De vrouw liet vaststellingen doen in het ziekenhuis en Alves zelf werd in staat van beschuldiging gesteld.

Verschillende mensen hebben Alves sindsdien de rug toegekeerd, zo ook zijn vrouw Joana Sanz. In een emotioneel bericht op Instagram klonk het hard: “Ik heb gekozen voor een levenspartner die in mijn ogen de perfecte was. Het is bijzonder moeilijk om te aanvaarden dat net die persoon me in duizend stukken heeft gebroken. Ik zal altijd van Alves houden en de magie van onze tijd samen onthouden, maar ik sluit ons hoofdstuk dat begon op 18 mei 2015 wel af", aldus Sanz.

"Onschuldig tot tegendeel bewezen is"

Verschillende keren heeft Alves sindsdien zijn voorwaardelijke invrijheidstelling gevraagd, elke keer werd dit afgewezen. De rekeningen van de Braziliaan werden gedurende de hechtenis ook bevroren en ook een verzoek om op borgtocht vrij te komen werd steeds afgewezen.

Dat gebrek aan geld lijkt nu geen probleem meer te zijn, aangezien Alves hulp kreeg uit onverwachte hoek. De vader van Neymar zou immers (na vraag van de ex-voetballer) financieel bijspringen. In Braziliaanse media geeft de man aan dat Alves nog steeds onschuldig is tot het tegendeel bewezen is. "Denk er eens over na, ik zou op geen enkel moment hulp kunnen weigeren aan een vriend die zichzelf probeert te verdedigen tegen een beschuldiging", zo klonk het onder meer. Op 5 februari komt de zaak voor.

Vindt u het schandalig dat de familie Neymar hem helpt?

Meest recent

“Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve voetbalcarrière de wereld verbazen. Momenteel is ...

43
43
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

159
159
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

638
638
Schokkende boodschap Lamisha Musonda: "Vecht om te overleven"

De familie Musonda wordt niet gespaard van pech. Charly Musonda Junior moest vorige zomer op amper ...

0
0
"Zo word ik sneller dronken”: Messi onthult favoriete drankje

Lionel Messi staat bekend als het toonbeeld van rust en discipline, maar achter dat kalme imago ...

81
81
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

250
250
Trekt Genk-fan Luca Brecel dartswereld in? "Bijna klaar"

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

116
116
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

187
187
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

443
443
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

367
367
Brusselmans verbluft en richt pijlen op... Véronique De Kock

Herman Brusselmans blijft genadeloos de grens opzoeken tussen satire en provocatie. De ...

375
375
Van Gucht krijgt hoon internet over zich na rijbewijs-saga

We zijn nog maar vier dagen ver in het nieuwe jaar, toch heeft Ruben Van Gucht al twee dagen op een ...

308
308
Marc Coucke doet fans schrikken met donker toekomstbeeld

Marc Coucke staat bekend om zijn gevoel voor humor, maar zijn nieuwste Instagrambericht deed toch ...

309
309
Storm rond Herman Brusselmans krijgt onverwachte wending

Herman Brusselmans is opnieuw het middelpunt van een storm die veel groter werd dan enkel een ...

297
297
Jan Mulder gaat volledig los: 'Het is pure erotiek'

Jan Mulder verdween geruisloos van de Belgische televisie, maar stil is hij allerminst. De ...

198
198
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

333
333
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

110
110
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

361
361
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

231
231
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

27
27
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

60
60
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

497
497
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

122
122
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

74
74
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

277
277

Meer sportnieuws