WK Darts: Drama voor Barney en Cullen, sensatie in Ally Pally

door
WK Darts: Drama voor Barney en Cullen, sensatie in Ally Pally

Voor wie gisteren het darts niet gezien heeft: sensatie alom in Ally Pally. De wedstrijden uit de vierde ronde stonden op het programma en die hebben een pak verrassingen opgeleverd. Zo stond een 16-jarig wonderkind op het podium en werden oud-wereldkampioenen genadeloos uit het toernooi geknikkerd.

LEES OOK: PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Wonderkind verbluft tegen oud-wereldkampioen

De wedstrijd die vooraf werd aangekondigd als de 'strijd der generaties' was die tussen het 16-jarige wonderkind Luke Littler en oud wereldkampioen Raymond van Barneveld. Die laatste werd voor het WK niet aanzien als favoriet maar het verwachtingspatroon was ondertussen aangescherpt na enkele goede prestaties

Littler verbaast al een heel seizoen met hoge gemiddeldes, het doet wat denken aan Michael van Gerwen, die op die leeftijd ook al stevig uitpakte. Op zijn eerste WK maakte de Engelsman gisteren ook brandhout van Barney. De Nederlander tikte zelf bijna de 100 gemiddeld aan, Littler deed daar nog vijf punten bovenop en won de wedstrijd met 4-1.

Publieksfavoriet genadeloos eruit geknikkerd

Nog twee verrassingen van dit WK: de 33-jarige Scott Williams en oude rot Brendan Dolan. Zij schakelden gisteren de hoger geklasseerde Heta en Gary Anderson uit. Vooral het verlies van de Schot zal voor hartzeer zorgen bij veel supporters, aangezien Anderson toch één van de publiekslievelingen is.

Drama als suspens van knotsgekke dag

De knotsgekke dartsdag werd afgesloten met een suspens van formaat. In de wedstrijd tussen Cullen en toernooifavoriet Humphries zorgde die laatste andermaal voor een fenomenale comeback. In een sudden death leg was het de Engelsman die aan het langste eind trok, na heel wat dartdrama met gemiste dubbels en wedstrijdpijlen daarvoor. De darters krijgen nu één dag rust, maandag al staan de kwartfinales op het programma (namiddag en avondsessie).

Wie zal het WK volgens u winnen?

Meest recent

Vrancken vol lof: "De beste in de Jupiler Pro League"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

2
2
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

13
13
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

49
49
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

30
30
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

158
158
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

103
103
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

150
150
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

197
197
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

258
258
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

14
14
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

389
389
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

55
55
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

180
180
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

268
268
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

63
63
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

201
201
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

256
256
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

135
135
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

164
164
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

77
77
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

539
539
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

124
124
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

329
329
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

73
73

Meer sportnieuws