Ruben Van Gucht pronkt met ex-K3 ster: "Je straalt"

221 stemmen
Ruben Van Gucht pronkt met ex-K3 ster:

Ruben Van Gucht is al een tijdje terug in het land (na een korte uitstap richting Kroatië) en heeft een wel heel drukke agenda. Zowat elk weekend verzorgt hij het commentaar op Sporza bij het veldrijden, daarnaast had Ruben ook opvallend veel tijd voor een voormalig lid van K3.

LEES OOK: VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Mooi hartje richting compagnon

De wedstrijden van het veldrijden worden op Sporza van commentaar voorzien door het duo Van Gucht-Herygers. Zowat elke week post Ruben via zijn Instagram ook een filmpje vanuit de commentaarcabine, doorgaans vergezeld van een hartje aan het adres van Paul. Zopas kondigde de commentator ook nog aan dat zijn podcast Wielerclub Wattage terugkomt in 2024.

Herygers-Van Gucht kunnen het duidelijk goed met mekaar vinden, net zoals Ruben bij het vrouwenwielrennen graag commentaar geeft samen met Ine Beyen. Dat duo zou volgens Dag Allemaal een wel iets 'intiemere' band onderhouden. Smeuïge details over hoteldates en dergelijke passeerden de laatste maanden de revue.

Innige band

Ruben's huwelijk met Blanka Vlasic houdt voorlopig alvast stand, onlangs trok de blonde journalist nog richting Split om vrouwlief en zoontje Mondo te zien. Zich vestigen in Kroatië is echter onmogelijk vanwege de professionele bezigheden van het VRT-gezicht.

Elk weekend is hij immers ook voor Radio 2 actief, meer bepaald het programma Weekwatchers. Deze week was voormalig K3-lid Kristel Verbeke te gast en de twee konden het duidelijk heel goed met mekaar vinden, dat mag blijken uit een foto die Verbeke zelf deelt. Ze kreeg enkel lovende reacties zoals 'Je straalt'.

Screenshot: Instagram Kristel Verbeke

Vindt u hem beter dan Michel Wuyts vroeger?

Meest recent

'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

22
22
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

34
34
Hans Vanaken ontroert iedereen: één beeld blijft hangen

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

42
42
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

72
72
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

17
17
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

207
207
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

226
226
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

51
51
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

170
170
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

794
794
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

153
153
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

117
117
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

55
55
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

129
129
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

163
163
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

146
146
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1078
1078
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

463
463
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

145
145
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

918
918
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

510
510
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

560
560
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

485
485
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

143
143

Meer sportnieuws