Ruben Van Gucht pronkt met ex-K3 ster: "Je straalt"

221
Ruben Van Gucht pronkt met ex-K3 ster:

Ruben Van Gucht is al een tijdje terug in het land (na een korte uitstap richting Kroatië) en heeft een wel heel drukke agenda. Zowat elk weekend verzorgt hij het commentaar op Sporza bij het veldrijden, daarnaast had Ruben ook opvallend veel tijd voor een voormalig lid van K3.

LEES OOK: Coucke gaat los over Anderlecht, tot één onthulling iedereen wegblaast

Mooi hartje richting compagnon

De wedstrijden van het veldrijden worden op Sporza van commentaar voorzien door het duo Van Gucht-Herygers. Zowat elke week post Ruben via zijn Instagram ook een filmpje vanuit de commentaarcabine, doorgaans vergezeld van een hartje aan het adres van Paul. Zopas kondigde de commentator ook nog aan dat zijn podcast Wielerclub Wattage terugkomt in 2024.

Herygers-Van Gucht kunnen het duidelijk goed met mekaar vinden, net zoals Ruben bij het vrouwenwielrennen graag commentaar geeft samen met Ine Beyen. Dat duo zou volgens Dag Allemaal een wel iets 'intiemere' band onderhouden. Smeuïge details over hoteldates en dergelijke passeerden de laatste maanden de revue.

Innige band

Ruben's huwelijk met Blanka Vlasic houdt voorlopig alvast stand, onlangs trok de blonde journalist nog richting Split om vrouwlief en zoontje Mondo te zien. Zich vestigen in Kroatië is echter onmogelijk vanwege de professionele bezigheden van het VRT-gezicht.

Elk weekend is hij immers ook voor Radio 2 actief, meer bepaald het programma Weekwatchers. Deze week was voormalig K3-lid Kristel Verbeke te gast en de twee konden het duidelijk heel goed met mekaar vinden, dat mag blijken uit een foto die Verbeke zelf deelt. Ze kreeg enkel lovende reacties zoals 'Je straalt'.

Screenshot: Instagram Kristel Verbeke

Vindt u hem beter dan Michel Wuyts vroeger?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

3
3
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

25
25
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

55
55
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

9
9
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

92
92
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

159
159
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

252
252
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

245
245
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

37
37
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

255
255
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

63
63
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

34
34
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

137
137
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

131
131
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

77
77
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

54
54
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

58
58
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

61
61
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

359
359
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

66
66
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

54
54
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

150
150
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

94
94
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

157
157
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

189
189

Meer sportnieuws