Ruben Van Gucht pronkt met ex-K3 ster: "Je straalt"

221 stemmen
Ruben Van Gucht pronkt met ex-K3 ster:

Ruben Van Gucht is al een tijdje terug in het land (na een korte uitstap richting Kroatië) en heeft een wel heel drukke agenda. Zowat elk weekend verzorgt hij het commentaar op Sporza bij het veldrijden, daarnaast had Ruben ook opvallend veel tijd voor een voormalig lid van K3.

LEES OOK: Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Mooi hartje richting compagnon

De wedstrijden van het veldrijden worden op Sporza van commentaar voorzien door het duo Van Gucht-Herygers. Zowat elke week post Ruben via zijn Instagram ook een filmpje vanuit de commentaarcabine, doorgaans vergezeld van een hartje aan het adres van Paul. Zopas kondigde de commentator ook nog aan dat zijn podcast Wielerclub Wattage terugkomt in 2024.

Herygers-Van Gucht kunnen het duidelijk goed met mekaar vinden, net zoals Ruben bij het vrouwenwielrennen graag commentaar geeft samen met Ine Beyen. Dat duo zou volgens Dag Allemaal een wel iets 'intiemere' band onderhouden. Smeuïge details over hoteldates en dergelijke passeerden de laatste maanden de revue.

Innige band

Ruben's huwelijk met Blanka Vlasic houdt voorlopig alvast stand, onlangs trok de blonde journalist nog richting Split om vrouwlief en zoontje Mondo te zien. Zich vestigen in Kroatië is echter onmogelijk vanwege de professionele bezigheden van het VRT-gezicht.

Elk weekend is hij immers ook voor Radio 2 actief, meer bepaald het programma Weekwatchers. Deze week was voormalig K3-lid Kristel Verbeke te gast en de twee konden het duidelijk heel goed met mekaar vinden, dat mag blijken uit een foto die Verbeke zelf deelt. Ze kreeg enkel lovende reacties zoals 'Je straalt'.

Screenshot: Instagram Kristel Verbeke

Vindt u hem beter dan Michel Wuyts vroeger?

Meest recent

'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

20
20
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

419
419
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

48
48
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

138
138
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

122
122
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

368
368
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

377
377
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

132
132
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

275
275
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

39
39
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

180
180
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

448
448
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

604
604
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

55
55
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

123
123
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

344
344
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

54
54
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

50
50
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

410
410
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

203
203
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

132
132
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

630
630
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

496
496
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

202
202

Meer sportnieuws