Ruben Van Gucht pronkt met ex-K3 ster: "Je straalt"

door
Ruben Van Gucht pronkt met ex-K3 ster:

Ruben Van Gucht is al een tijdje terug in het land (na een korte uitstap richting Kroatië) en heeft een wel heel drukke agenda. Zowat elk weekend verzorgt hij het commentaar op Sporza bij het veldrijden, daarnaast had Ruben ook opvallend veel tijd voor een voormalig lid van K3.

LEES OOK: Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

Mooi hartje richting compagnon

De wedstrijden van het veldrijden worden op Sporza van commentaar voorzien door het duo Van Gucht-Herygers. Zowat elke week post Ruben via zijn Instagram ook een filmpje vanuit de commentaarcabine, doorgaans vergezeld van een hartje aan het adres van Paul. Zopas kondigde de commentator ook nog aan dat zijn podcast Wielerclub Wattage terugkomt in 2024.

Herygers-Van Gucht kunnen het duidelijk goed met mekaar vinden, net zoals Ruben bij het vrouwenwielrennen graag commentaar geeft samen met Ine Beyen. Dat duo zou volgens Dag Allemaal een wel iets 'intiemere' band onderhouden. Smeuïge details over hoteldates en dergelijke passeerden de laatste maanden de revue.

Innige band

Ruben's huwelijk met Blanka Vlasic houdt voorlopig alvast stand, onlangs trok de blonde journalist nog richting Split om vrouwlief en zoontje Mondo te zien. Zich vestigen in Kroatië is echter onmogelijk vanwege de professionele bezigheden van het VRT-gezicht.

Elk weekend is hij immers ook voor Radio 2 actief, meer bepaald het programma Weekwatchers. Deze week was voormalig K3-lid Kristel Verbeke te gast en de twee konden het duidelijk heel goed met mekaar vinden, dat mag blijken uit een foto die Verbeke zelf deelt. Ze kreeg enkel lovende reacties zoals 'Je straalt'.

Screenshot: Instagram Kristel Verbeke

Vindt u hem beter dan Michel Wuyts vroeger?

Meest recent

Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

58
58
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

72
72
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

328
328
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

78
78
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

186
186
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

134
134
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

120
120
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

295
295
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

127
127
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

120
120
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

52
52
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

183
183
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

375
375
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

361
361
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

274
274
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

67
67
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

571
571
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

157
157
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

823
823
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

84
84
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

112
112
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

281
281
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

53
53

Meer sportnieuws