Ruben Van Gucht pronkt met ex-K3 ster: "Je straalt"

221 stemmen
Ruben Van Gucht pronkt met ex-K3 ster:

Ruben Van Gucht is al een tijdje terug in het land (na een korte uitstap richting Kroatië) en heeft een wel heel drukke agenda. Zowat elk weekend verzorgt hij het commentaar op Sporza bij het veldrijden, daarnaast had Ruben ook opvallend veel tijd voor een voormalig lid van K3.

LEES OOK: Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Mooi hartje richting compagnon

De wedstrijden van het veldrijden worden op Sporza van commentaar voorzien door het duo Van Gucht-Herygers. Zowat elke week post Ruben via zijn Instagram ook een filmpje vanuit de commentaarcabine, doorgaans vergezeld van een hartje aan het adres van Paul. Zopas kondigde de commentator ook nog aan dat zijn podcast Wielerclub Wattage terugkomt in 2024.

Herygers-Van Gucht kunnen het duidelijk goed met mekaar vinden, net zoals Ruben bij het vrouwenwielrennen graag commentaar geeft samen met Ine Beyen. Dat duo zou volgens Dag Allemaal een wel iets 'intiemere' band onderhouden. Smeuïge details over hoteldates en dergelijke passeerden de laatste maanden de revue.

Innige band

Ruben's huwelijk met Blanka Vlasic houdt voorlopig alvast stand, onlangs trok de blonde journalist nog richting Split om vrouwlief en zoontje Mondo te zien. Zich vestigen in Kroatië is echter onmogelijk vanwege de professionele bezigheden van het VRT-gezicht.

Elk weekend is hij immers ook voor Radio 2 actief, meer bepaald het programma Weekwatchers. Deze week was voormalig K3-lid Kristel Verbeke te gast en de twee konden het duidelijk heel goed met mekaar vinden, dat mag blijken uit een foto die Verbeke zelf deelt. Ze kreeg enkel lovende reacties zoals 'Je straalt'.

Screenshot: Instagram Kristel Verbeke

Vindt u hem beter dan Michel Wuyts vroeger?

Meest recent

Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

4
4
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

14
14
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

44
44
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

214
214
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

111
111
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

47
47
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

42
42
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

324
324
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

106
106
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

695
695
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

97
97
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

45
45
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

90
90
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

77
77
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

183
183
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

341
341
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

304
304
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

529
529
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

914
914
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

147
147
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

907
907
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

216
216
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

687
687
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

239
239
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

68
68

Meer sportnieuws