Deschacht krijgt pijnlijke boodschap: "Dat wil ik niet, hé"

door
Deschacht krijgt pijnlijke boodschap:

Het is ondertussen al weer 4 jaar geleden dat het huwelijk tussen Annelien Coorevits en Olivier Deschacht strandde. De twee werden lange tijd aanzien als het 'perfecte' BV-koppel maar dat was onvoldoende om samen te blijven. Sindsdien lijkt vooral de voormalig Rode Duivel wat rond te fladderen.

LEES OOK: Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

Zwembad-avontuurtje in Dubai

Deschacht kwam eerder deze week nog uitgebreid in de aandacht omwille van zijn avonturen in Dubai. De ex-speler van Anderlecht postte vanuit exact hetzelfde zwembad als Pauline Slangen een foto, velen zagen er een bevestiging in van hun relatie.

Het zou een tweede 'jonge' vrouw zijn op een jaar tijd voor de blonde analist. Die was immers eerder samen met Bo Praet, een relatie die officieel maar goed een half jaar standhield.

"Hij schrikt dan"

Met ex Annelien Coorevits onderhoudt Deschacht momenteel een goede relatie, al was het ooit anders. Annelien gaf eerder bij Dag Allemaal aan dat ze voor de onderhoudsregeling met de kinderen heeft 'moeten vechten'.

Ook op andere vlakken duiken er nog wel eens problemen op, zoals wanneer er discussie is over de opvoeding. "Absoluut. Het gebeurt dat ik naar Olivier bel en zeg: ‘Olli, dat wil ik niet, hé!’ Hij schrikt dan, maar houdt er wel rekening mee. Hij is iets losser en verwent de kinderen iets meer. Niet op een slechte manier, maar ik moet erop toezien dat hij niet overdrijft", zo klinkt het in datzelfde interview bij Dag Allemaal/Het Laatste Nieuws.

Knap dat ze zo goed samen zorgen voor de kinderen?

Meest recent

Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

203
203
Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Antwerp-fan en tv-icoon Tom Waes blikt ruim een jaar na zijn zware auto-ongeluk terug op ...

199
199
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

137
137
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

273
273
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

190
190
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

70
70
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

267
267
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

28
28
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

427
427
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

386
386
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

1238
1238
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

149
149
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

171
171
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

29
29
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

1472
1472
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

409
409
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

150
150
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

289
289
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

235
235
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

159
159
Herman Brusselmans furieus: "Het is een tijd van razernij"

Herman Brusselmans belandde vorig jaar in het oog van de storm na een column over de Gaza-oorlog die ...

165
165
Luca Brecel genadeloos afgeslacht: 'Werkelijk schokkend'

Nog geen twee jaar na zijn onvergetelijke wereldtitel bevindt Luca Brecel zich in het zwaarste dal ...

237
237
Noa Lang compleet van zijn melk door De Bruyne

Kevin De Bruyne ligt in de lappenmand bij Napoli, maar de middenvelder is uiteraard nog steeds erg ...

82
82
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

129
129
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

475
475

Meer sportnieuws