Emotioneel drama Gert Verheyen: "Lang mee geworsteld"

305
Emotioneel drama Gert Verheyen:

Hij is waarschijnlijk de meest populaire analist van ons land: Gert Verheyen. De ex-voetballer kreeg in Vlaanderen ook buiten het voetbalpubliek nog wat meer aandacht door zijn gesmaakte doortocht in Over de Oceaan, iets dat duidelijk naar meer smaakt bij de ex-speler van Club Brugge.

LEES OOK: Karetsas ontploft in Duitsland: “Bij Kompany zelfde gevoel”

Emotionele getuigenis

Het programma van Play4 trekt de laatste jaren enorm veel kijkers. In een zeilboot maken een paar BV's immers de oversteek 'over de oceaan', waarbij ze alle luxe overboord gooien en wel heel diep in hun ziel laten kijken. Dat laatste gebeurde zeker ook bij Gert Verheyen.

De voormalig voetballer vertelde onder meer uitgebreid over de band met zijn drie zonen, die danig vertroebeld geraakte nadat hij scheidde van zijn vrouw. Ondertussen vond de analist al geruime tijd terug het geluk bij Inès.

Helse periode na scheiding

Zij getuigde in een openhartig interview bij Humo over de periode waar Verheyen doorging vlak na de scheiding. "Hij heeft er lang mee geworsteld. Hij had het gevoel dat hij een belofte had gedaan en dat het zijn plicht was die na te komen, ook uit liefde en respect voor zijn kinderen. Maar ik wil niet dat hij bij mij blijft omdat hij me een belofte heeft gedaan. Hij hóéft niet te blijven, als hij voelt dat het niet meer gaat – met de nadruk op vóélt ".

Verheyen kampte met een sterk schuldgevoel. ‘Ik heb het mijn kinderen aangedaan dat ze tussen mama en papa moesten pendelen.’ Maar intussen weet hij heel goed dat dat absoluut niet nodig is. De band met zijn kinderen is helemaal niet zo problematisch als de pers achteraf liet uitschijnen." 

Foto's: Gert Verheyen en ex-vrouw An Koyen

Was zijn doortocht in Over de Oceaan meer dan geslaagd?

Meest recent

Albert ziet zonder verguisde pion groot probleem Anderlecht

Door de goede prestaties in de voorrondes van de Europa League heerste er deze zomer groot ...

8
8
Pijnlijk: NAC zet Hoefkens na tumultueuze zomer op straat

Voor Carl Hoefkens was het een zeer bewogen zomer. De trainer leek lange tijd op weg naar OH Leuven, ...

27
27
Van Gucht blijkt spilfiguur in liefdesverhaal van BV’s

Sommige telefoontjes lijken op het moment zelf nauwelijks van betekenis. Tot je jaren later beseft ...

18
18
'Utrecht verrast met Belgische trainer'

In de Eredivisie zijn ze intussen ook al vijf speeldagen ver en dat levert al enkele verrassingen ...

13
13
Verhaeghe brengt nieuws: Club moet verhuis uitstellen

Club Brugge trapt dinsdagavond tegen Aston Villa zijn campagne in de Champions League af. Dat ...

305
305
'Cercle strijdt met Hayen en Essevee voor oude bekende'

De transferperiode mag dan wel voorbij zijn, maar bij Cercle Brugge is het nog behoorlijk druk. ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Plotse megatransfer Cercle, Bayern grijpt in'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

137
137
Meteen rumoer bij Anderlecht: “Publiek wordt al nerveus”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 0-0 gelijk tegen KRC Genk. Paars-Wit staat na vijf ...

276
276
Brandon Mechele maakt diepe emoties los met één bericht

Brandon Mechele heeft heel wat emoties losgemaakt met een recent bericht. De verdediger van Club ...

102
102
Stassin verstuurt duidelijke boodschap richting van Bommel

Lucas Stassin werd afgelopen zomer over het hoofd gezien in de WK-selectie van bondscoach Rudi ...

32
32
Schrijvers bonkt op tafel bij OHL: “Het is belachelijk”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar klappen vallen in de Jupiler Pro League. Tegen promovendus ...

113
113
Vandenbempt: "Hij laat een krater achter bij Club Brugge"

Club Brugge pakt een twaalf op vijftien, waardoor de start dus goed is. Alleen is Blauw-Zwart ...

450
450
Weelde voor Van Bommel: plots extra opties bij Rode Duivels

Mark van Bommel maakt deze maand zijn debuut als bondscoach van de Rode Duivels. De zomermercato ...

123
123
Vandenbempt looft JPL-club: "Goed voor het Belgisch voetbal"

De eerste vijf speeldagen van de Jupiler Pro League liggen achter de rug. Het seizoen kan nu ...

271
271
Potts zwaar onder de indruk: "Ik schrok ervan"

Club Brugge is met een 12 op 15 goed begonnen aan het seizoen, al is het voetbal nog niet geweldig. ...

507
507
KBVB komt met vlammend statement richting Infantino

FIFA-voorzitter Gianni Infantino verliest overal ter wereld steun. De Koninklijke Belgische ...

126
126
Anderlecht – KRC Genk: Bruno zorgt voor totale ommekeer

RSC Anderlecht is onder Vitor Bruno een heel ander team geworden. Net alleen door de nieuwe spelers, ...

411
411
Degryse onder de indruk: "Zij zijn de ploeg van de week"

De Jupiler Pro League is ondertussen alweer vijf speeldagen ver. En het is zowaar AA Gent dat met ...

307
307
Engelsen waarschuwen voor vier Club-spelers: "Major threat"

Club Brugge krijgt dinsdagavond de eer om de League Phase van de Champions League op gang te ...

459
459
"Ongezien" - Thorup wrijft zich in de ogen bij Genkse uitblinker

KRC Genk slaagde er zondagavond niet in om de volle buit te pakken op het veld van RSC Anderlecht. ...

347
347
Gent vindt steunpilaar: "We gaan wel eens in de clinch"

Na vijf speeldagen is het zowaar AA Gent dat met het maximum van de punten aan de leiding staat in ...

169
169
Late slipper Man United: Engelse pers pakt Lammens aan

Manchester United leek zondagnamiddag op weg naar zijn eerste uitzege van het seizoen. Maar op het ...

105
105
‘Leko betrapt op smerig dubbelspel bij Club Brugge’

Een rode kaart van Carlos Forbs was voor Ivan Leko voldoende om zijn speler publiek aan de ...

642
642
Gent niet te stoppen: nieuw target voor interland-break

AA Gent blijft de successen maar opstapelen in dit prille seizoen. Zondagmiddag legden de Buffalo's ...

248
248
Club vs. Aston Villa: Leko broedt op drastische ingreep

Club Brugge staat te popelen om te starten aan zijn Champions League-campagne. En dinsdagavond tegen ...

417
417

Meer sportnieuws