Emotioneel drama Gert Verheyen: "Lang mee geworsteld"

door
Emotioneel drama Gert Verheyen:

Hij is waarschijnlijk de meest populaire analist van ons land: Gert Verheyen. De ex-voetballer kreeg in Vlaanderen ook buiten het voetbalpubliek nog wat meer aandacht door zijn gesmaakte doortocht in Over de Oceaan, iets dat duidelijk naar meer smaakt bij de ex-speler van Club Brugge.

Emotionele getuigenis

Het programma van Play4 trekt de laatste jaren enorm veel kijkers. In een zeilboot maken een paar BV's immers de oversteek 'over de oceaan', waarbij ze alle luxe overboord gooien en wel heel diep in hun ziel laten kijken. Dat laatste gebeurde zeker ook bij Gert Verheyen.

De voormalig voetballer vertelde onder meer uitgebreid over de band met zijn drie zonen, die danig vertroebeld geraakte nadat hij scheidde van zijn vrouw. Ondertussen vond de analist al geruime tijd terug het geluk bij Inès.

Helse periode na scheiding

Zij getuigde in een openhartig interview bij Humo over de periode waar Verheyen doorging vlak na de scheiding. "Hij heeft er lang mee geworsteld. Hij had het gevoel dat hij een belofte had gedaan en dat het zijn plicht was die na te komen, ook uit liefde en respect voor zijn kinderen. Maar ik wil niet dat hij bij mij blijft omdat hij me een belofte heeft gedaan. Hij hóéft niet te blijven, als hij voelt dat het niet meer gaat – met de nadruk op vóélt ".

Verheyen kampte met een sterk schuldgevoel. ‘Ik heb het mijn kinderen aangedaan dat ze tussen mama en papa moesten pendelen.’ Maar intussen weet hij heel goed dat dat absoluut niet nodig is. De band met zijn kinderen is helemaal niet zo problematisch als de pers achteraf liet uitschijnen." 

Foto's: Gert Verheyen en ex-vrouw An Koyen

Was zijn doortocht in Over de Oceaan meer dan geslaagd?

Meest recent

Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

1
1
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

51
51
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

59
59
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

39
39
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

74
74
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

320
320
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

20
20
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

65
65
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

76
76
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

460
460
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

371
371
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

139
139
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

42
42
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

101
101
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

108
108
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

368
368
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

261
261
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

368
368
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

471
471
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

53
53
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

293
293
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

341
341
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

150
150

Meer sportnieuws