Antwerp-fan Erik Van Looy doet straffe bekentenis

door
Antwerp-fan Erik Van Looy doet straffe bekentenis

De Slimste Mens Ter Wereld-caravan draait inmiddels weer op volle toeren met onder meer gesmaakte doortochten van Toby Alderweireld en komiek Alex Agnew. Gastheer Erik Van Looy staat bekend als een grote Antwerp-fan en kwam nu met een toch wel schokkende onthulling.

LEES OOK: Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Voetbalwereld present

Met ook nog Gert Verheyen als deelnemer zijn er heel wat mensen actief uit de voetbalwereld in het programma van de sympathieke quizpresentator. Die kan je zowat wekelijks zien op de tribune van de Bosuil. Eind vorig seizoen beleefde Van Looy nog intens de kampioenenwedstrijd van zijn team in de Cegeka Arena.

De Slimste Mens Ter Wereld staat bol van de (vaak voorgekauwde) grappen maar eentje had Van Looy ongetwijfeld niet zien aankomen, toen hem gisteren een wat 'genânte' vraag werd gesteld.

"Niet gepist tegen een combi"

Gevangenisdirectrice An Janssens was immers op bezoek en medekandidaat Jeroen vroeg aan Erik of hij ook al wel eens te maken kreeg met het gerecht. “Ik heb een nacht in een cel gezeten”, gaf hij met het schaamrood op de wangen toe. “En het was voor iets anders dan tegen een combi pissen.”

In de show zelf ging Erik er niet dieper op in, in James De Musical (eveneens Play4) begon Pascal Braeckman (die erbij was) over het onderwerp. “De politie dacht dat we krakers waren”, gaf Erik schoorvoetend toe “Ik was de enige nuchtere, want ik dronk toen nog niet en had dus perfect aan de politie kunnen uitleggen dat er niets aan de hand was, dan was alles opgelost. Maar ik wilde de sfeer niet bederven. Ik vond het geweldig.” Uiteindelijk liep het (uiteraard) goed af en werd Erik snel weer op vrije voeten gesteld.

Link naar het fragment: https://www.goplay.be/video/james-de-musical/erik-van-looy-en-pascal-braeckman-zaten-in-de-cel-we-zijn-er-niet-trots-op

Is hij de beste quizpresentator van Vlaanderen?

Meest recent

'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

67
67
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

28
28
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

86
86
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

37
37
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

213
213
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

167
167
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

358
358
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

102
102
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

272
272
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

48
48
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

316
316
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

463
463
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

576
576
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

127
127
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

230
230
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

24
24
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

375
375
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

324
324
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

330
330
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

232
232
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

395
395
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

95
95
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

131
131
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

129
129

Meer sportnieuws