Antwerp-fan Erik Van Looy doet straffe bekentenis

door
Antwerp-fan Erik Van Looy doet straffe bekentenis

De Slimste Mens Ter Wereld-caravan draait inmiddels weer op volle toeren met onder meer gesmaakte doortochten van Toby Alderweireld en komiek Alex Agnew. Gastheer Erik Van Looy staat bekend als een grote Antwerp-fan en kwam nu met een toch wel schokkende onthulling.

LEES OOK: Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Voetbalwereld present

Met ook nog Gert Verheyen als deelnemer zijn er heel wat mensen actief uit de voetbalwereld in het programma van de sympathieke quizpresentator. Die kan je zowat wekelijks zien op de tribune van de Bosuil. Eind vorig seizoen beleefde Van Looy nog intens de kampioenenwedstrijd van zijn team in de Cegeka Arena.

De Slimste Mens Ter Wereld staat bol van de (vaak voorgekauwde) grappen maar eentje had Van Looy ongetwijfeld niet zien aankomen, toen hem gisteren een wat 'genânte' vraag werd gesteld.

"Niet gepist tegen een combi"

Gevangenisdirectrice An Janssens was immers op bezoek en medekandidaat Jeroen vroeg aan Erik of hij ook al wel eens te maken kreeg met het gerecht. “Ik heb een nacht in een cel gezeten”, gaf hij met het schaamrood op de wangen toe. “En het was voor iets anders dan tegen een combi pissen.”

In de show zelf ging Erik er niet dieper op in, in James De Musical (eveneens Play4) begon Pascal Braeckman (die erbij was) over het onderwerp. “De politie dacht dat we krakers waren”, gaf Erik schoorvoetend toe “Ik was de enige nuchtere, want ik dronk toen nog niet en had dus perfect aan de politie kunnen uitleggen dat er niets aan de hand was, dan was alles opgelost. Maar ik wilde de sfeer niet bederven. Ik vond het geweldig.” Uiteindelijk liep het (uiteraard) goed af en werd Erik snel weer op vrije voeten gesteld.

Link naar het fragment: https://www.goplay.be/video/james-de-musical/erik-van-looy-en-pascal-braeckman-zaten-in-de-cel-we-zijn-er-niet-trots-op

Is hij de beste quizpresentator van Vlaanderen?

Meest recent

'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

29
29
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

27
27
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

112
112
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

116
116
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

122
122
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

378
378
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

285
285
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

453
453
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

429
429
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

559
559
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

130
130
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

492
492
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1074
1074
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

714
714
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

229
229
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

433
433
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

303
303
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

585
585
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

947
947
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

331
331
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

816
816
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

652
652
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

348
348
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

38
38
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

98
98

Meer sportnieuws