Antwerp-fan Erik Van Looy doet straffe bekentenis

door
Antwerp-fan Erik Van Looy doet straffe bekentenis

De Slimste Mens Ter Wereld-caravan draait inmiddels weer op volle toeren met onder meer gesmaakte doortochten van Toby Alderweireld en komiek Alex Agnew. Gastheer Erik Van Looy staat bekend als een grote Antwerp-fan en kwam nu met een toch wel schokkende onthulling.

LEES OOK: Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

Voetbalwereld present

Met ook nog Gert Verheyen als deelnemer zijn er heel wat mensen actief uit de voetbalwereld in het programma van de sympathieke quizpresentator. Die kan je zowat wekelijks zien op de tribune van de Bosuil. Eind vorig seizoen beleefde Van Looy nog intens de kampioenenwedstrijd van zijn team in de Cegeka Arena.

De Slimste Mens Ter Wereld staat bol van de (vaak voorgekauwde) grappen maar eentje had Van Looy ongetwijfeld niet zien aankomen, toen hem gisteren een wat 'genânte' vraag werd gesteld.

"Niet gepist tegen een combi"

Gevangenisdirectrice An Janssens was immers op bezoek en medekandidaat Jeroen vroeg aan Erik of hij ook al wel eens te maken kreeg met het gerecht. “Ik heb een nacht in een cel gezeten”, gaf hij met het schaamrood op de wangen toe. “En het was voor iets anders dan tegen een combi pissen.”

In de show zelf ging Erik er niet dieper op in, in James De Musical (eveneens Play4) begon Pascal Braeckman (die erbij was) over het onderwerp. “De politie dacht dat we krakers waren”, gaf Erik schoorvoetend toe “Ik was de enige nuchtere, want ik dronk toen nog niet en had dus perfect aan de politie kunnen uitleggen dat er niets aan de hand was, dan was alles opgelost. Maar ik wilde de sfeer niet bederven. Ik vond het geweldig.” Uiteindelijk liep het (uiteraard) goed af en werd Erik snel weer op vrije voeten gesteld.

Link naar het fragment: https://www.goplay.be/video/james-de-musical/erik-van-looy-en-pascal-braeckman-zaten-in-de-cel-we-zijn-er-niet-trots-op

Is hij de beste quizpresentator van Vlaanderen?

Meest recent

Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

42
42
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

45
45
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

16
16
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

52
52
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

100
100
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

37
37
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

161
161
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

48
48
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

64
64
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

173
173
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

53
53
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

666
666
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

347
347
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

43
43
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

362
362
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

140
140
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

379
379
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

122
122
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

170
170
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

73
73
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

283
283
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

228
228
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

229
229
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

822
822
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

367
367

Meer sportnieuws