Antwerp-fan Erik Van Looy doet straffe bekentenis

door
Antwerp-fan Erik Van Looy doet straffe bekentenis

De Slimste Mens Ter Wereld-caravan draait inmiddels weer op volle toeren met onder meer gesmaakte doortochten van Toby Alderweireld en komiek Alex Agnew. Gastheer Erik Van Looy staat bekend als een grote Antwerp-fan en kwam nu met een toch wel schokkende onthulling.

LEES OOK: Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Voetbalwereld present

Met ook nog Gert Verheyen als deelnemer zijn er heel wat mensen actief uit de voetbalwereld in het programma van de sympathieke quizpresentator. Die kan je zowat wekelijks zien op de tribune van de Bosuil. Eind vorig seizoen beleefde Van Looy nog intens de kampioenenwedstrijd van zijn team in de Cegeka Arena.

De Slimste Mens Ter Wereld staat bol van de (vaak voorgekauwde) grappen maar eentje had Van Looy ongetwijfeld niet zien aankomen, toen hem gisteren een wat 'genânte' vraag werd gesteld.

"Niet gepist tegen een combi"

Gevangenisdirectrice An Janssens was immers op bezoek en medekandidaat Jeroen vroeg aan Erik of hij ook al wel eens te maken kreeg met het gerecht. “Ik heb een nacht in een cel gezeten”, gaf hij met het schaamrood op de wangen toe. “En het was voor iets anders dan tegen een combi pissen.”

In de show zelf ging Erik er niet dieper op in, in James De Musical (eveneens Play4) begon Pascal Braeckman (die erbij was) over het onderwerp. “De politie dacht dat we krakers waren”, gaf Erik schoorvoetend toe “Ik was de enige nuchtere, want ik dronk toen nog niet en had dus perfect aan de politie kunnen uitleggen dat er niets aan de hand was, dan was alles opgelost. Maar ik wilde de sfeer niet bederven. Ik vond het geweldig.” Uiteindelijk liep het (uiteraard) goed af en werd Erik snel weer op vrije voeten gesteld.

Link naar het fragment: https://www.goplay.be/video/james-de-musical/erik-van-looy-en-pascal-braeckman-zaten-in-de-cel-we-zijn-er-niet-trots-op

Is hij de beste quizpresentator van Vlaanderen?

Meest recent

Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

18
18
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

89
89
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

78
78
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

38
38
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

367
367
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

190
190
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

484
484
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

349
349
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

259
259
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

144
144
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

98
98
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

104
104
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

94
94
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

66
66
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

152
152
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

160
160
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

371
371
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

117
117
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

339
339
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

123
123
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

48
48
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

441
441
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

138
138
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28

Meer sportnieuws