Annelien Coorevits wordt op TV zwaar voor schut gezet

door stemmen
Annelien Coorevits wordt op TV zwaar voor schut gezet

Annelien Coorevits maakte een spetterende doortocht in De Slimste Mens ter Wereld. Daarin wist de ex-Miss België haar eerste aflevering zowaar te winnen, al liep het even later wel stevig fout en dat had niet enkel met 'het spelletje' te maken.

LEES OOK: Van Gucht onder vuur: Zware klappen stapelen zich op

Euforie gevolgd door teleurstelling

In haar tweede aflevering moest de blondine het onderspit delven tegen Jeroen Leenders, een stand-up comedian die bij het grote publiek momenteel nog niet zo bekend is. In aflevering één maakte Annelien echter wel indruk door onder meer Robin Pront af te troeven.

Aanzoek loopt helemaal fout

Pront is eveneens bekend als Antwerp-fan en beleefde een uiterst genante eerste kennismaking met de voormalige vrouw van Olivier Deschacht. De regisseur is ondertussen al een tijdje samen met actrice Charlotte Timmers maar dat weerhield hem niet van 'een aanzoek'.

De twee kwamen elkaar toevallig tegen op een feestje. “Op dat feestje zag ik Annelien staan en ik was daar sowieso al met Charlotte, dus je moet je er niet te veel bij voorstellen. Maar ik dacht: ‘Wauw, da’s een Miss België, een enorm mooie vrouw’. Dus ik dacht dat het een goed idee was om naar haar toe te gaan en te vragen of ik in theorie kans zou maken bij haar.”

"Ben meteen gevlucht"

Annelien was verbouwereerd en zei terug "Ik vind je een heel mooie man". Een soort van paniekreactie, want meteen nadien vluchtte ze naar haar auto. Achteraf kwam de blondine er nog op terug in de podcast "The day after" van Play4 en daarin gaf ze aan dat ze niet houdt van ongemakkelijke situaties.

Ook Pront zelf besefte dat hij te ver was gegaan en dacht nadien nog lang na over excuses. Uiteindelijk besloot hij naar eigen zeggen om zijn verhaal te doen voor heel Vlaanderen. Bekijk hieronder het hilarische fragment:

Ging Pront er gewoon los over?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

9
9
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

37
37
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

114
114
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

728
728
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

122
122
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

58
58
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

252
252
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

60
60
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

203
203
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

192
192
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

162
162
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

248
248
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

174
174
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

139
139
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

552
552
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

783
783
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

431
431
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

234
234
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

129
129
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

85
85
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

207
207
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

432
432
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

193
193
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

106
106
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

37
37

Meer sportnieuws