Annelien Coorevits wordt op TV zwaar voor schut gezet

door
Annelien Coorevits wordt op TV zwaar voor schut gezet

Annelien Coorevits maakte een spetterende doortocht in De Slimste Mens ter Wereld. Daarin wist de ex-Miss België haar eerste aflevering zowaar te winnen, al liep het even later wel stevig fout en dat had niet enkel met 'het spelletje' te maken.

LEES OOK: Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Euforie gevolgd door teleurstelling

In haar tweede aflevering moest de blondine het onderspit delven tegen Jeroen Leenders, een stand-up comedian die bij het grote publiek momenteel nog niet zo bekend is. In aflevering één maakte Annelien echter wel indruk door onder meer Robin Pront af te troeven.

Aanzoek loopt helemaal fout

Pront is eveneens bekend als Antwerp-fan en beleefde een uiterst genante eerste kennismaking met de voormalige vrouw van Olivier Deschacht. De regisseur is ondertussen al een tijdje samen met actrice Charlotte Timmers maar dat weerhield hem niet van 'een aanzoek'.

De twee kwamen elkaar toevallig tegen op een feestje. “Op dat feestje zag ik Annelien staan en ik was daar sowieso al met Charlotte, dus je moet je er niet te veel bij voorstellen. Maar ik dacht: ‘Wauw, da’s een Miss België, een enorm mooie vrouw’. Dus ik dacht dat het een goed idee was om naar haar toe te gaan en te vragen of ik in theorie kans zou maken bij haar.”

"Ben meteen gevlucht"

Annelien was verbouwereerd en zei terug "Ik vind je een heel mooie man". Een soort van paniekreactie, want meteen nadien vluchtte ze naar haar auto. Achteraf kwam de blondine er nog op terug in de podcast "The day after" van Play4 en daarin gaf ze aan dat ze niet houdt van ongemakkelijke situaties.

Ook Pront zelf besefte dat hij te ver was gegaan en dacht nadien nog lang na over excuses. Uiteindelijk besloot hij naar eigen zeggen om zijn verhaal te doen voor heel Vlaanderen. Bekijk hieronder het hilarische fragment:

Ging Pront er gewoon los over?

Meest recent

'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

2
2
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

17
17
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

32
32
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

189
189
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

104
104
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

176
176
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

61
61
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

223
223
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

18
18
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

384
384
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

165
165
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

57
57
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

493
493
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

103
103
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

105
105
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

58
58
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

224
224
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

137
137
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

110
110
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

173
173
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

81
81

Meer sportnieuws