Annelien Coorevits wordt op TV zwaar voor schut gezet

885 stemmen
Annelien Coorevits wordt op TV zwaar voor schut gezet

Annelien Coorevits maakte een spetterende doortocht in De Slimste Mens ter Wereld. Daarin wist de ex-Miss België haar eerste aflevering zowaar te winnen, al liep het even later wel stevig fout en dat had niet enkel met 'het spelletje' te maken.

Euforie gevolgd door teleurstelling

In haar tweede aflevering moest de blondine het onderspit delven tegen Jeroen Leenders, een stand-up comedian die bij het grote publiek momenteel nog niet zo bekend is. In aflevering één maakte Annelien echter wel indruk door onder meer Robin Pront af te troeven.

Aanzoek loopt helemaal fout

Pront is eveneens bekend als Antwerp-fan en beleefde een uiterst genante eerste kennismaking met de voormalige vrouw van Olivier Deschacht. De regisseur is ondertussen al een tijdje samen met actrice Charlotte Timmers maar dat weerhield hem niet van 'een aanzoek'.

De twee kwamen elkaar toevallig tegen op een feestje. “Op dat feestje zag ik Annelien staan en ik was daar sowieso al met Charlotte, dus je moet je er niet te veel bij voorstellen. Maar ik dacht: ‘Wauw, da’s een Miss België, een enorm mooie vrouw’. Dus ik dacht dat het een goed idee was om naar haar toe te gaan en te vragen of ik in theorie kans zou maken bij haar.”

"Ben meteen gevlucht"

Annelien was verbouwereerd en zei terug "Ik vind je een heel mooie man". Een soort van paniekreactie, want meteen nadien vluchtte ze naar haar auto. Achteraf kwam de blondine er nog op terug in de podcast "The day after" van Play4 en daarin gaf ze aan dat ze niet houdt van ongemakkelijke situaties.

Ook Pront zelf besefte dat hij te ver was gegaan en dacht nadien nog lang na over excuses. Uiteindelijk besloot hij naar eigen zeggen om zijn verhaal te doen voor heel Vlaanderen. Bekijk hieronder het hilarische fragment:

Ging Pront er gewoon los over?

Meest recent

Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

12
12
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

60
60
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

46
46
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

227
227
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

165
165
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

40
40
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

392
392
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

157
157
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

466
466
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

59
59
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

111
111
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

47
47
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

358
358
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

699
699
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

530
530
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

155
155
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1141
1141
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

79
79
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

675
675
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

257
257
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

525
525
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

258
258
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

280
280
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1281
1281

Meer sportnieuws