Annelien Coorevits wordt op TV zwaar voor schut gezet

885 stemmen
Annelien Coorevits wordt op TV zwaar voor schut gezet

Annelien Coorevits maakte een spetterende doortocht in De Slimste Mens ter Wereld. Daarin wist de ex-Miss België haar eerste aflevering zowaar te winnen, al liep het even later wel stevig fout en dat had niet enkel met 'het spelletje' te maken.

LEES OOK: Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Euforie gevolgd door teleurstelling

In haar tweede aflevering moest de blondine het onderspit delven tegen Jeroen Leenders, een stand-up comedian die bij het grote publiek momenteel nog niet zo bekend is. In aflevering één maakte Annelien echter wel indruk door onder meer Robin Pront af te troeven.

Aanzoek loopt helemaal fout

Pront is eveneens bekend als Antwerp-fan en beleefde een uiterst genante eerste kennismaking met de voormalige vrouw van Olivier Deschacht. De regisseur is ondertussen al een tijdje samen met actrice Charlotte Timmers maar dat weerhield hem niet van 'een aanzoek'.

De twee kwamen elkaar toevallig tegen op een feestje. “Op dat feestje zag ik Annelien staan en ik was daar sowieso al met Charlotte, dus je moet je er niet te veel bij voorstellen. Maar ik dacht: ‘Wauw, da’s een Miss België, een enorm mooie vrouw’. Dus ik dacht dat het een goed idee was om naar haar toe te gaan en te vragen of ik in theorie kans zou maken bij haar.”

"Ben meteen gevlucht"

Annelien was verbouwereerd en zei terug "Ik vind je een heel mooie man". Een soort van paniekreactie, want meteen nadien vluchtte ze naar haar auto. Achteraf kwam de blondine er nog op terug in de podcast "The day after" van Play4 en daarin gaf ze aan dat ze niet houdt van ongemakkelijke situaties.

Ook Pront zelf besefte dat hij te ver was gegaan en dacht nadien nog lang na over excuses. Uiteindelijk besloot hij naar eigen zeggen om zijn verhaal te doen voor heel Vlaanderen. Bekijk hieronder het hilarische fragment:

Ging Pront er gewoon los over?

Meest recent

'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

31
31
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

128
128
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

38
38
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

263
263
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

163
163
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

558
558
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

260
260
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

455
455
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

313
313
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

121
121
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

572
572
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

240
240
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

157
157
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

30
30
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

138
138
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

544
544
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

77
77
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

242
242
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

203
203
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

247
247
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

111
111
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

166
166
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

30
30
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

345
345
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

137
137

Meer sportnieuws