Celine Van Ouytsel gaat volledig de boot in: "Beangstigend"

door
Celine Van Ouytsel gaat volledig de boot in:

Celine Van Ouytsel heeft de wereld andermaal verrast met een spectactulaire uitdaging. De knappe blondine pakt haar volgers zowat dagelijks in met bloedhete foto's maar tapte nu uit een heel ander vaatje, één die haar angstzweet oplevert.

LEES OOK: 'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Vurige Rood-Witte fan

Celine is een vurige Antwerp-fan en is heel regelmatig te vinden op de tribunes van de Bosuil. Haar Rood-Witte hart werd vorig jaar helemaal gevuld toen The Great Old op de slotspeeldag de dubbel pakte.

De voormalig Miss België vergaart heel wat inkomsten met haar job als influencer (inclusief dus de knappe foto's), daarnaast is ze echter ook veelvuldig op televisie te zien, ook in sportprogramma's zoals San Titar.

Meerdere TV-optredens

Dit jaar mag ze weer regelmatig haar opwachting maken in De Tafel van Gert maar binnenkort wacht er nog een veel mooiere uitdaging. Van Ouytsel neemt immers deel aan het veel bekeken Play-programma Over de Oceaan, waarin een paar onervaren zeilers de grote oversteek maken.

Celine gaat de boot in

Vorig jaar zaten onder meer Annelien Coorevits en Gert Verheyen in het programma, nu is het nog onbekend wie ook meedoet. Celine zelf kijkt met een bang haar hartje richting haar avontuur. "Je deelt een kleine ruimte met veel mensen. We hebben er geen bereik, dat zal een uitdaging zijn. Normaal ben ik heel erg bereikbaar, zowel professioneel als privé. Dat is wat beangstigend, tegelijk kijk ik er ook naar uit om eens echt van de wereld te zijn. Sowieso is het een grote ervaring. Ik kijk er enorm naar uit", zo besluit ze bij GVA.

Gaat u kijken naar het programma?

Meest recent

Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

285
285
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

75
75
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

94
94
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

351
351
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

34
34
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

164
164
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

46
46
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

68
68
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

65
65
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

57
57
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

99
99
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

405
405
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

16
16
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

229
229
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

322
322
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

707
707
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

151
151
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

618
618
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

341
341
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

132
132
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

121
121
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

496
496
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

516
516
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

607
607
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

651
651

Meer sportnieuws