Celine Van Ouytsel gaat volledig de boot in: "Beangstigend"

154
Celine Van Ouytsel gaat volledig de boot in:

Celine Van Ouytsel heeft de wereld andermaal verrast met een spectactulaire uitdaging. De knappe blondine pakt haar volgers zowat dagelijks in met bloedhete foto's maar tapte nu uit een heel ander vaatje, één die haar angstzweet oplevert.

LEES OOK: Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Vurige Rood-Witte fan

Celine is een vurige Antwerp-fan en is heel regelmatig te vinden op de tribunes van de Bosuil. Haar Rood-Witte hart werd vorig jaar helemaal gevuld toen The Great Old op de slotspeeldag de dubbel pakte.

De voormalig Miss België vergaart heel wat inkomsten met haar job als influencer (inclusief dus de knappe foto's), daarnaast is ze echter ook veelvuldig op televisie te zien, ook in sportprogramma's zoals San Titar.

Meerdere TV-optredens

Dit jaar mag ze weer regelmatig haar opwachting maken in De Tafel van Gert maar binnenkort wacht er nog een veel mooiere uitdaging. Van Ouytsel neemt immers deel aan het veel bekeken Play-programma Over de Oceaan, waarin een paar onervaren zeilers de grote oversteek maken.

Celine gaat de boot in

Vorig jaar zaten onder meer Annelien Coorevits en Gert Verheyen in het programma, nu is het nog onbekend wie ook meedoet. Celine zelf kijkt met een bang haar hartje richting haar avontuur. "Je deelt een kleine ruimte met veel mensen. We hebben er geen bereik, dat zal een uitdaging zijn. Normaal ben ik heel erg bereikbaar, zowel professioneel als privé. Dat is wat beangstigend, tegelijk kijk ik er ook naar uit om eens echt van de wereld te zijn. Sowieso is het een grote ervaring. Ik kijk er enorm naar uit", zo besluit ze bij GVA.

Gaat u kijken naar het programma?

Meest recent

Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom sprak hij niet?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

15
15
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

32
32
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

341
341
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

62
62
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

55
55
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

55
55
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

21
21
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

261
261
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

315
315
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

198
198
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

277
277
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

238
238
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

68
68
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

304
304
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

103
103
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

124
124
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

42
42
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

294
294
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

190
190
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

194
194
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1165
1165
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

95
95
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

54
54

Meer sportnieuws