Celine Van Ouytsel gaat volledig de boot in: "Beangstigend"

door
Celine Van Ouytsel gaat volledig de boot in:

Celine Van Ouytsel heeft de wereld andermaal verrast met een spectactulaire uitdaging. De knappe blondine pakt haar volgers zowat dagelijks in met bloedhete foto's maar tapte nu uit een heel ander vaatje, één die haar angstzweet oplevert.

LEES OOK: Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Vurige Rood-Witte fan

Celine is een vurige Antwerp-fan en is heel regelmatig te vinden op de tribunes van de Bosuil. Haar Rood-Witte hart werd vorig jaar helemaal gevuld toen The Great Old op de slotspeeldag de dubbel pakte.

De voormalig Miss België vergaart heel wat inkomsten met haar job als influencer (inclusief dus de knappe foto's), daarnaast is ze echter ook veelvuldig op televisie te zien, ook in sportprogramma's zoals San Titar.

Meerdere TV-optredens

Dit jaar mag ze weer regelmatig haar opwachting maken in De Tafel van Gert maar binnenkort wacht er nog een veel mooiere uitdaging. Van Ouytsel neemt immers deel aan het veel bekeken Play-programma Over de Oceaan, waarin een paar onervaren zeilers de grote oversteek maken.

Celine gaat de boot in

Vorig jaar zaten onder meer Annelien Coorevits en Gert Verheyen in het programma, nu is het nog onbekend wie ook meedoet. Celine zelf kijkt met een bang haar hartje richting haar avontuur. "Je deelt een kleine ruimte met veel mensen. We hebben er geen bereik, dat zal een uitdaging zijn. Normaal ben ik heel erg bereikbaar, zowel professioneel als privé. Dat is wat beangstigend, tegelijk kijk ik er ook naar uit om eens echt van de wereld te zijn. Sowieso is het een grote ervaring. Ik kijk er enorm naar uit", zo besluit ze bij GVA.

Gaat u kijken naar het programma?

Meest recent

'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

1
1
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

13
13
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

23
23
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

106
106
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

17
17
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

55
55
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

105
105
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

52
52
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

116
116
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

77
77
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

133
133
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

51
51
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

307
307
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

379
379
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

165
165
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

72
72
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

352
352
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

239
239
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

40
40
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

404
404
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

105
105
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

102
102
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

548
548
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

126
126
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

563
563

Meer sportnieuws