Fred Vanderbiest doet pikant Knokke-verhaal uit de doeken

731 stemmen
Fred Vanderbiest doet pikant Knokke-verhaal uit de doeken

Vanavond trekt KV Mechelen richting het verre Knokke. Malinwa neemt het tegen de ploeg uit eerste nationale op in de Croky Cup en moet absoluut nog eens winnen om de crisis (minstens voor even) te verjagen. Met Fred Vanderbiest hebben ze alvast een ervaringsdeskundige in huis.

LEES OOK: 'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Ex-speler bij Knokke

Het zijn geen fijne tijden voor de supporters van Malinwa. De roemrijke club strijdt andermaal tegen degradatie, na een 1/18 staat het water Defour en co zelfs stevig aan de lippen. Tegen een hypergemotiveerde thuisploeg zal het vermoedelijk niet eenvoudig worden aan de kust. Met Jens Naessens lopen ze trouwens een ex-Kakker tegen het lijf.

Als er één iemand goed geplaatst is om Knokke te omschrijven, dan is het wel de assistent van Steven Defour, Fred Vanderbiest. De T2 woont al geruime tijd in de badstad en is er zelfs... petanqueverantwoordelijk van één van de plaatselijke strandbars.

"Café laat nooit nog voetbalploeg binnen"

Traditiegetrouw trekken de Mechelse spelers regelmatig voor een teambuilding naar Knokke en dat leverde een paar pikante verhalen op. “In Knokke is een restaurant dat nooit meer voetbalploegen binnenlaat.” Hoezo, Fred? “De successen van dat seizoen, in combinatie met een aperitiefje op het strand, zorgden voor een ‘vrolijke’ sfeer."

Die sfeer ging van vrolijk snel naar uitgelaten, zo blijkt. "Een groep van veertig man die iets te vieren heeft, dat valt natuurlijk op. Hoe later op de avond, hoe gekker er gedaan werd. Op den duur stond iedereen op tafel te dansen. Natuurlijk waren er in dat restaurant nog andere gasten aanwezig, die rustig wilden dineren. Om de geluidsoverlast te compenseren hebben we elke tafel op een fles champagne getrakteerd.” Aldus een eerlijke Vanderbiest bij GVA.

Denkt u dat Knokke kan verrassen vanavond?

Meest recent

Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

40
40
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

103
103
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

62
62
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

581
581
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

126
126
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

486
486
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

253
253
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

182
182
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

174
174
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

535
535
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

328
328
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

280
280
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

300
300
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

294
294
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

93
93
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

179
179
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

143
143
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

893
893
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

370
370
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

70
70
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

123
123
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

418
418
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

94
94
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

338
338
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

400
400

Meer sportnieuws