Imke Courtois haalt snoeihard uit: "Voel me geviseerd!"

door
Imke Courtois haalt snoeihard uit:

Begin augustus kwam er heuglijk nieuws van Imke Courtois. De ex-Red Flame en analiste van Sporza beviel immers van een eerste dochter, Max. Eén van de VRT-boegbeelden heeft er drukke tijden opzitten want ze nam ook nog deel aan een spectaculair TV-programma en dat zorgde voor de nodige problemen.

Courtois liet eerder dit jaar weten dat ze bewust alleenstaande moeder (BAM) werd. "Een weloverwogen beslissing", zei ze toen. "Ik wist al vroeg dat ik ooit mama wilde worden, maar ik ben daar zeer doordacht mee omgesprongen."

LEES OOK: Complete chaos bij VTM: Deschacht reageert verbijsterd

Sociaal experiment

Naast de zorg voor haar dochtertje, nam Imke recent ook deel aan het veel bekeken VTM-programma De Verraders, iets wat niet helemaal binnen haar comfort zone lag. "Ik bezie het als een soort sociaal experiment. Hoe onderga je al dat liegen en bedriegen, hoe is dan die groepsdynamiek, hoelang hou je contact met de reailiteit? En hoe combineer je ratio en buikgevoel?" Zo klonk het in De Zondag.

Uit opgedoken beelden blijkt dat Courtois nu hard aangepakt wordt door haar medespelers, om als eerste verbannen te worden. Imke wordt bezien als één van de sterkste spelers en dat frustreerde haar enorm. "Ik had gehoopt dat het anders liep en ik voel me geviseerd", zei ze onder meer bij Het Laatste Nieuws. Afwachten of Courtois nog lang in het spel blijft.

Vindt u haar een goede analiste?

Meest recent

Courtois geeft uitleg over Rode Duivels: "Verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

0
0
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

36
36
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

220
220
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

60
60
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

69
69
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

89
89
'Mannaerts verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

313
313
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

29
29
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

130
130
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

90
90
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

116
116
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

62
62
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

300
300
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

271
271
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

62
62
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

211
211
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

386
386
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

482
482
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

968
968
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

135
135
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

584
584
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

857
857
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

295
295
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

206
206
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

81
81

Meer sportnieuws