Ex-Malinwa speler Seth De Witte pakt stevig uit op Tomorrowland

door
Ex-Malinwa speler Seth De Witte pakt stevig uit op Tomorrowland

Seth De Witte maakte in zijn carrière vooral furore bij KV Mechelen. De verdedigende middenvelder was altijd een publiekslieveling bij Malinwa en kende in 2019 een sportief hoogtepunt toen hij met zijn ploegmaten de Croky Cup won. De flegmatieke De Witte is ondertussen een heel andere weg ingeslagen, eentje waarmee hij zelfs Tomorrowland weet in te pakken.


Van 2010 tot en met 2019 was de Antwerpenaar aan de slag bij Rood-Geel. Door zijn immens engagement, strijdlust en voetballende kwaliteiten was hij zonder meer een een heuse held voor de supporters van KV Mechelen. Met een titel (1B) en een beker op zak, zat het avontuur er voor De Witte op in 2019.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

GAT IN DE MARKT

Wat volgde waren nog korte avonturen bij Lokeren en Deinze maar de profcarrière lijkt er nu wel helemaal op te zitten voor de 35-jarige speler. Komend seizoen zal hij wel aantreden voor KVC Wilrijk, een ploeg uit de tweede provinciale.

De Witte was al lange tijd bezig met een plan voor na zijn carrière en samen met Gianni Fiermans bedacht hij het concept van Rebels & Rustlers. Een tattooshop die net een tikkeltje anders is dan zijn voorgangers. Ondertussen zijn er vestigingen in Antwerpen en Mechelen maar de twee proberen hun product ook in de markt te zetten op alternatieve locaties, zoals Tomorrowland.

Met artiesten van over heel de wereld lijkt de tattooshop wel the place to be op het festival. De bezoekers kunnen een tattoo laten zetten variërend tussen de 136 (kleinste) en 258 euro (grootste), deze moeten wel allemaal in het thema van TML zijn, dit jaar is dat Adscendo. Net zoals vorig jaar lijkt het concept alvast een volledige schot in de roos met lange wachtrijen tot gevolg.

Een knap concept?

Meest recent

Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

196
196
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

70
70
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

36
36
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

91
91
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

81
81
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

83
83
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

199
199
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

131
131
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

99
99
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

117
117
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

262
262
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

79
79
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

74
74
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

223
223
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

562
562
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

341
341
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

150
150
Gert Verheyen zorgt voor kippenvel bij Club-fans

Een zinderende post op Instagram van Gert Verheyen heeft heel wat reacties losgemaakt. Met een ...

381
381
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

205
205
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

334
334
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

125
125
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

156
156
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

287
287
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

579
579
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

175
175

Meer sportnieuws