Herman Brusselmans opvallend open over seksleven: "Ik was zo verhit"

38 stemmen
Herman Brusselmans opvallend open over seksleven:

Na afgelopen week België te schokken met een compleet nieuwe coupe blijkt Herman Brusselmans nog niet klaar met het sneller laten kloppen van de bevolking. De schrijver was namelijk recent te gast bij de VRT-podcast ‘Lotte gaat diep’ van Lotte Van Wezemael. Daarin besprak de 65-jarige columnist opvallend open over zijn relatie met vriendin Lena (31 jaar).


De schrijver gaf in geuren en kleuren details prijs over zijn relatie met Lena, met wie hij recent nog een kind kreeg, een zoontje genaamd Roman. Sinds de komst van de kleine man is Brusselmans is er veel veranderd in de relatie, want voorheen was de Belg nog wel eens jaloers. "Ik heb honderd keer gezegd: ‘het is gedaan, het gaat niet, ik stop ermee.’ Zij fladderde maar wat rond en ik zat alleen ’s nachts thuis te wachten. Achteraf gezien is dat allemaal bullshit", begint Brusselmans.

Ruzies

Brusselmans vervolgt: "We hebben al honderd keer tegen elkaar gezegd , vooral ik tegen haar: ‘we stoppen ermee, als het zo zit, altijd die ruzies.’ Maar ik moet zeggen dat de ruzies zeker zijn verminderd." Dit komt volledig door de komst van Roman. "Lena zegt ook tegen mij dat ze niet wilt dat haar zoon opgevoed wordt in een milieu waar er ruzie, geroep en getier kan zijn."

Zoontje Roman

Romans komst betekent ook dat er in de slaapkamer van Brusselmans veel is veranderd. "Lena is vaak heel moe door Roman, zij staat ‘s nachts vaak op voor hem", vertelt de schrijver. Toch zijn ook de erectiestoornissen van de schrijver een probleem, al probeerde de Belg wel eens Viagra uit. "Ik had het gevoel dat ik een enorme, gloeiende kop had. Het was min 7 graden buiten maar ik ben in mijn marcelleke buiten op het terras gaan liggen omdat ik zo verhit was. En het werkte niets eens goed."

Opvallende uitspraken van de schrijver?

Meest recent

Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

31
31
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

62
62
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

21
21
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

287
287
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

285
285
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

266
266
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

232
232
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

457
457
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

275
275
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

390
390
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

115
115
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1730
1730
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

155
155
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

238
238
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

208
208
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

74
74
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

334
334
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

317
317
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

156
156
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

155
155
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

216
216
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

181
181
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

447
447
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

51
51

Meer sportnieuws