Herman Brusselmans opvallend open over seksleven: "Ik was zo verhit"

38 stemmen
Herman Brusselmans opvallend open over seksleven:

Na afgelopen week België te schokken met een compleet nieuwe coupe blijkt Herman Brusselmans nog niet klaar met het sneller laten kloppen van de bevolking. De schrijver was namelijk recent te gast bij de VRT-podcast ‘Lotte gaat diep’ van Lotte Van Wezemael. Daarin besprak de 65-jarige columnist opvallend open over zijn relatie met vriendin Lena (31 jaar).


De schrijver gaf in geuren en kleuren details prijs over zijn relatie met Lena, met wie hij recent nog een kind kreeg, een zoontje genaamd Roman. Sinds de komst van de kleine man is Brusselmans is er veel veranderd in de relatie, want voorheen was de Belg nog wel eens jaloers. "Ik heb honderd keer gezegd: ‘het is gedaan, het gaat niet, ik stop ermee.’ Zij fladderde maar wat rond en ik zat alleen ’s nachts thuis te wachten. Achteraf gezien is dat allemaal bullshit", begint Brusselmans.

Ruzies

Brusselmans vervolgt: "We hebben al honderd keer tegen elkaar gezegd , vooral ik tegen haar: ‘we stoppen ermee, als het zo zit, altijd die ruzies.’ Maar ik moet zeggen dat de ruzies zeker zijn verminderd." Dit komt volledig door de komst van Roman. "Lena zegt ook tegen mij dat ze niet wilt dat haar zoon opgevoed wordt in een milieu waar er ruzie, geroep en getier kan zijn."

Zoontje Roman

Romans komst betekent ook dat er in de slaapkamer van Brusselmans veel is veranderd. "Lena is vaak heel moe door Roman, zij staat ‘s nachts vaak op voor hem", vertelt de schrijver. Toch zijn ook de erectiestoornissen van de schrijver een probleem, al probeerde de Belg wel eens Viagra uit. "Ik had het gevoel dat ik een enorme, gloeiende kop had. Het was min 7 graden buiten maar ik ben in mijn marcelleke buiten op het terras gaan liggen omdat ik zo verhit was. En het werkte niets eens goed."

Opvallende uitspraken van de schrijver?

Meest recent

Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

1
1
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

13
13
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

37
37
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

38
38
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

105
105
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

111
111
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

20
20
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

110
110
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

229
229
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

285
285
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

277
277
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

51
51
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

54
54
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

177
177
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

103
103
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

106
106
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

87
87
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

49
49
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

185
185
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

68
68
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

295
295
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

117
117
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

293
293
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

39
39

Meer sportnieuws