Herman Brusselmans opvallend open over seksleven: "Ik was zo verhit"

door
Herman Brusselmans opvallend open over seksleven:

Na afgelopen week België te schokken met een compleet nieuwe coupe blijkt Herman Brusselmans nog niet klaar met het sneller laten kloppen van de bevolking. De schrijver was namelijk recent te gast bij de VRT-podcast ‘Lotte gaat diep’ van Lotte Van Wezemael. Daarin besprak de 65-jarige columnist opvallend open over zijn relatie met vriendin Lena (31 jaar).


De schrijver gaf in geuren en kleuren details prijs over zijn relatie met Lena, met wie hij recent nog een kind kreeg, een zoontje genaamd Roman. Sinds de komst van de kleine man is Brusselmans is er veel veranderd in de relatie, want voorheen was de Belg nog wel eens jaloers. "Ik heb honderd keer gezegd: ‘het is gedaan, het gaat niet, ik stop ermee.’ Zij fladderde maar wat rond en ik zat alleen ’s nachts thuis te wachten. Achteraf gezien is dat allemaal bullshit", begint Brusselmans.

LEES OOK: Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

Ruzies

Brusselmans vervolgt: "We hebben al honderd keer tegen elkaar gezegd , vooral ik tegen haar: ‘we stoppen ermee, als het zo zit, altijd die ruzies.’ Maar ik moet zeggen dat de ruzies zeker zijn verminderd." Dit komt volledig door de komst van Roman. "Lena zegt ook tegen mij dat ze niet wilt dat haar zoon opgevoed wordt in een milieu waar er ruzie, geroep en getier kan zijn."

Zoontje Roman

Romans komst betekent ook dat er in de slaapkamer van Brusselmans veel is veranderd. "Lena is vaak heel moe door Roman, zij staat ‘s nachts vaak op voor hem", vertelt de schrijver. Toch zijn ook de erectiestoornissen van de schrijver een probleem, al probeerde de Belg wel eens Viagra uit. "Ik had het gevoel dat ik een enorme, gloeiende kop had. Het was min 7 graden buiten maar ik ben in mijn marcelleke buiten op het terras gaan liggen omdat ik zo verhit was. En het werkte niets eens goed."

Opvallende uitspraken van de schrijver?

Meest recent

Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

31
31
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

156
156
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

25
25
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

73
73
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

71
71
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

51
51
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

184
184
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

191
191
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

350
350
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

48
48
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

161
161
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

83
83
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

78
78
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

256
256
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

131
131
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

473
473
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

187
187
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

91
91
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

435
435
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

19
19
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

180
180
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

723
723
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

70
70
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

96
96
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

325
325

Meer sportnieuws