Olivier Deschacht houdt hoofd boven water: "Wat met kinderen?"

door
Olivier Deschacht houdt hoofd boven water:

Olivier Deschacht gaf eerder deze week nog een spraakmakend interview aan Dag Allemaal. Daarin ging het met de ex-verdediger van Anderlecht voornamelijk over de liefde. Maar ook over zijn kinderen maakte de voormalig Rode Duivel zich ernstige zorgen, zo blijkt uit een opvallende video.

LEES OOK: Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Pikante verhalen met één hoofdrolspeler

Het liefdesleven van Deschacht was voer voor heel wat pikante verhalen het afgelopen jaar. Na de breuk met zijn ex, Annelien Coorevits, bleef het nochtans lange tijd eerder rustig op dat vlak.

Vorig jaar begon de analist een relatie met de knappe en veel jongere Bo Praet. Die romance liep echter op de klippen en wat volgde was een nieuwe flirt, deze keer met zangeres Pauline Slangen.

Maar ook deze relatie (of romance) was geen lang leven beschoren. Ondertussen verloor Olivier ook zijn rol als assistent-coach bij de Belgische beloften, 2024 kon dus enkel beterschap brengen in zijn leven.

"Stelde mij maar één vraag"

Deschacht engageerde zich alvast voor een nieuw TV-programma, zo is hij te zien in de speciale show Special Forces VIP. Kandidaten moeten daar sterk in hun schoenen staan, dat bewijst onderstaande preview waarbij de voormalig Rode Duivel onderworpen wordt aan een wel heel zware fysieke proef.

We zien Deschacht al spartelend in het water en met een krop in de keel: "Mijn gedachte was: ga ik mijn kinderen nog wel zien?" Het tweede seizoen van deze reeks is een coproductie van Streamz/VTM.

Zal hij het ver schoppen in de reeks?

Meest recent

Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

1
1
Taravel schenkt klare wijn over heisa rond diploma

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

3
3
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

17
17
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

35
35
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

249
249
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

162
162
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

136
136
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

99
99
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

261
261
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

39
39
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

77
77
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

210
210
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

31
31
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

78
78
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

130
130
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

197
197
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

62
62
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

97
97
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

46
46
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

115
115
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

380
380
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

273
273
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

229
229
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

46
46
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

231
231

Meer sportnieuws