Kat Kerkhofs laat Mertens smelten: "Zal dat nooit doen"

door
Kat Kerkhofs laat Mertens smelten:

Pas op zijn 36ste heeft Dries Mertens het vorige week geflikt! De Rode Duivel pakte voor het eerst in zijn loopbaan de landstitel, iets wat hij vruchteloos najoeg met Napoli daarvoor. Bij Galatasaray was het wel raak en dat zorgde voor emotionele taferelen bij de kwieke Mertens en zijn entourage.


Een 1-4-zege bij middenmoter Ankaragucu volstond vorige week al om eerste achtervolger Fenerbahçe op afstand te houden. Voor Galatasaray is het de 23ste titel, maar wel pas de eerste prijs in vier jaar. Vorig jaar eindigde het pas 13de. Dit weekend volgde ook nog een prestigezege tegen de grote concurrent, waarna het feest echt losbarstte bij de 'Leeuwen'.

LEES OOK: Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Bekroning van geweldige loopbaan

Mertens vertrok in de zomer bij Napoli en waagde zijn kans bij de Turkse topclub. Samen met Kat Kerkhofs en zoontje Ciro Romeo wachtte een nieuw avontuur in Istanboel. Een hele uitdaging, aangezien hij bij de Napolitanen een echte clubheld was en zich opnieuw moest bewijzen bij Galatasaray.

De ex-speler van onder meer PSV nam de handschoen met verve op en na een moeizame start, was hij van levensgroot belang bij de topclub. Kat Kerkhofs postte zopas nog een emotioneel bericht (inclusief filmpje) op Instagram, waarin ze de loftrompet bezingt voor haar echtgenoot en vooral alle opofferingen prijst die hij al maakte in zijn carrière. "Ik zal nooit dit als 'normaal' beschouwen klonk het onder meer.

Moest hij opgeroepen worden voor de Rode Duivels?

Meest recent

Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

124
124
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

282
282
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

149
149
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

112
112
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

148
148
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

24
24
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

1052
1052
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

357
357
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

145
145
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

278
278
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

229
229
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

157
157
Herman Brusselmans furieus: "Het is een tijd van razernij"

Herman Brusselmans belandde vorig jaar in het oog van de storm na een column over de Gaza-oorlog die ...

163
163
Luca Brecel genadeloos afgeslacht: 'Werkelijk schokkend'

Nog geen twee jaar na zijn onvergetelijke wereldtitel bevindt Luca Brecel zich in het zwaarste dal ...

225
225
Noa Lang compleet van zijn melk door De Bruyne

Kevin De Bruyne ligt in de lappenmand bij Napoli, maar de middenvelder is uiteraard nog steeds erg ...

78
78
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

127
127
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

472
472
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

1436
1436
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

351
351
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

104
104
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

142
142
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

180
180
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

266
266
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

259
259
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

206
206

Meer sportnieuws