Met deze 5 handige gadgets voor in de auto wordt iedere rit een stuk beter

0
Met deze 5 handige gadgets voor in de auto wordt iedere rit een stuk beter

Het is één van de handigste, maar slechtste investeringen die je kunt doen: een auto. Belastingen en onderhoud kosten je jaarlijks meer dan genoeg. Toch is niets zo fijn als een goede autorit en natuurlijk is de stalen ros ook gewoon handig in het dagelijks leven. Met deze vijf handige gadgets voor in de auto wordt iedere rit ook nog eens een stuk beter.


De gemiddelde mens die geen kantoor thuis heeft, spendeert per week uren om naar zijn werk te komen. Met de trein, de bus, de fiets, de benenwagen of gewoon lekker met de auto. Voor wie laatstgenoemde gebruikt, kan de autorit alleen een stuk beter zijn als je de juiste gadgets hebt. Daarom zetten wij de vijf handigste gadgets die iedere rit in de auto beter maken voor je op een rijtje. Zo zit je nooit meer met een slecht gevoel in je stalen ros.

1. Dashboardcamera
We trappen af met wellicht wel de handigste gadget in dit rijtje. Natuurlijk doelen we dan op de dashboardcamera. Deze zorgt ervoor dat je in ieder geval nooit meer onjuist als schuldige wordt aangewezen bij een ongeluk. Natuurlijk zit je nooit te wachten op een ongeluk, maar als je die dan toch hebt wil jij niet degene zijn die voor de kosten moet opdraaien.

Met een dashboardcamera zorg je ervoor dat je videografisch bewijs hebt van ieder ongeval. Tenminste, de ongevallen die voor je gebeuren. Deze gadget maak je namelijk vast bij de voorruit van de wagen, waarna je deze instelt om alles op te nemen wat er in de wagen gebeurt. Dat komt goed van pas wanneer je met een aanrijding te maken krijgt. Daarbij is de technologie zo ver dat je zelfs van deze handige camera’s hebt die redelijk goed in het donker beelden vast kunnen leggen.

Toch zijn er nog een aantal andere handige voordelen aan een dashboardcamera. Zo kun je ook bijvoorbeeld fantastische routes vastleggen als je op vakantie gaat met de auto en is er vaak een ingebouwde flitspaalsignalering. Handig dus ook om een boete te voorkomen.



2. Gordelsnijder + glashamer
Van een gadget voor in de auto die je helpt als je schade krijgt als je niet in de auto zit, schakelen we over naar een gadget die essentieel is voor ongevalsituaties. Het betreft de gordelsnijder + glashamer. Het betreft een gadget die precies doet wat hij zegt: gordels kapot snijden en glas breken. Hoewel je nooit in een situatie wil komen waarbij je het apparaat nodig hebt, is het enorm handig om deze in de auto te hebben. Mocht je een ongeluk hebben en snel uit de auto moeten komen, kun je met deze gadget altijd snel ingrijpen.

3. Smartphonehouder
Een smartphone gebruiken in de auto moet je natuurlijk nooit doen, maar vooraf deze instellen met de juiste route kan natuurlijk wel. Je hebt alleen wel plek in de auto nodig om de telefoon handig neer te zetten, want naar beneden kijken is nooit de oplossing. Daarom is een smartphonehouder eigenlijk een essentiële gadget voor in de auto, dus zorg dat je deze haalt.



4. Drop Stop
Niets is zo irritant als per ongeluk je telefoon laten vallen in de auto. Wat volgt is een zoektocht van jewelste om je smartphone onder de stoel vandaan te houden. Natuurlijk raden we de smartphonehouder van hierboven als eerste aan, maar daar zal je lang niet altijd gebruik van maken.

Om te voorkomen dat je telefoon uit je zak glijdt en je een zoektocht moet starten onder de stoelen is er daarom de Drop Stop. Deze maak je vast rondom het slot van de stoelgordel, waardoor de ruimte tussen de stoelen gedicht wordt. Zelfs als je telefoon dan toch per ongeluk valt, is de kans vele malen groter dat deze op de Drop Stop valt en je deze weer gemakkelijk kunt pakken.



5. USB-oplader
Moderne auto’s zijn vandaag de dag vaak voorzien van een USB-poort in de wagen. Hier kun je je telefoon op aansluiten voor muziek of om je telefoon mee op te laden. Toch is het een luxe die lang niet in iedere auto aanwezig is. Gelukkig is er de USB-oplader voor in de auto om je te helpen.

Met deze handige gadget kun je vaak wel tot twee USB-poorten in je auto toveren. Deze verbind je namelijk gewoon aan de verloopstekker die ingebouwd is in de wagen en waar standaard de sigarettenaansteker in zit. Wissel deze om voor de handige gadget die je vaak voor minder dan twee tientjes kunt vinden en je bent klaar om te gaan.

Het grootste voordeel van een gadget als deze is dat je smartphone er tijdens de rit altijd mee door is opgeladen. Dat is handig voor wanneer je Flitsmeister gebruikt of natuurlijk een Maps-app waarmee je je route plant. Mocht je de telefoon gelijktijdig ook nog eens gebruiken om muziek mee te draaien, loopt je smartphone al snel leeg en zo voorkom je dat gemakkelijk.

Gebruik jij één van deze gadgets?

Meest recent

Keihard dilemma Van Bommel: WK-uitblinker op de bank?

De Rode Duivels zijn volop bezig met hun voorbereiding op het Nations League-duel van aanstaande ...

30
30
Debast krijgt enorme persoonlijke tragedie te verwerken

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan hun voorbereiding op de nieuwe campagne in de Nations ...

39
39
Complete verrassing bij Duivels: "Ik denk niet dat ik speel"

De Rode Duivels hebben intussen hun eerste trainingen onder de leiding van nieuwe bondscoach Mark ...

94
94
De Bruyne nog titularis? Albert heeft zijn oordeel klaar

De Rode Duivels beginnen vrijdag in Italië aan hun nieuwe campagne in de Nations League. Dat ...

24
24
'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

24
24
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

165
165
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

11
11
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

30
30
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

234
234
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

69
69
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

129
129
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

59
59
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

54
54
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

263
263
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

121
121
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

357
357
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

25
25
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

562
562
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

281
281
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

413
413
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

412
412
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

477
477
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

627
627
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

521
521
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

504
504

Meer sportnieuws