Met deze 5 handige gadgets voor in de auto wordt iedere rit een stuk beter

0
Met deze 5 handige gadgets voor in de auto wordt iedere rit een stuk beter

Het is één van de handigste, maar slechtste investeringen die je kunt doen: een auto. Belastingen en onderhoud kosten je jaarlijks meer dan genoeg. Toch is niets zo fijn als een goede autorit en natuurlijk is de stalen ros ook gewoon handig in het dagelijks leven. Met deze vijf handige gadgets voor in de auto wordt iedere rit ook nog eens een stuk beter.


De gemiddelde mens die geen kantoor thuis heeft, spendeert per week uren om naar zijn werk te komen. Met de trein, de bus, de fiets, de benenwagen of gewoon lekker met de auto. Voor wie laatstgenoemde gebruikt, kan de autorit alleen een stuk beter zijn als je de juiste gadgets hebt. Daarom zetten wij de vijf handigste gadgets die iedere rit in de auto beter maken voor je op een rijtje. Zo zit je nooit meer met een slecht gevoel in je stalen ros.

1. Dashboardcamera
We trappen af met wellicht wel de handigste gadget in dit rijtje. Natuurlijk doelen we dan op de dashboardcamera. Deze zorgt ervoor dat je in ieder geval nooit meer onjuist als schuldige wordt aangewezen bij een ongeluk. Natuurlijk zit je nooit te wachten op een ongeluk, maar als je die dan toch hebt wil jij niet degene zijn die voor de kosten moet opdraaien.

Met een dashboardcamera zorg je ervoor dat je videografisch bewijs hebt van ieder ongeval. Tenminste, de ongevallen die voor je gebeuren. Deze gadget maak je namelijk vast bij de voorruit van de wagen, waarna je deze instelt om alles op te nemen wat er in de wagen gebeurt. Dat komt goed van pas wanneer je met een aanrijding te maken krijgt. Daarbij is de technologie zo ver dat je zelfs van deze handige camera’s hebt die redelijk goed in het donker beelden vast kunnen leggen.

Toch zijn er nog een aantal andere handige voordelen aan een dashboardcamera. Zo kun je ook bijvoorbeeld fantastische routes vastleggen als je op vakantie gaat met de auto en is er vaak een ingebouwde flitspaalsignalering. Handig dus ook om een boete te voorkomen.



2. Gordelsnijder + glashamer
Van een gadget voor in de auto die je helpt als je schade krijgt als je niet in de auto zit, schakelen we over naar een gadget die essentieel is voor ongevalsituaties. Het betreft de gordelsnijder + glashamer. Het betreft een gadget die precies doet wat hij zegt: gordels kapot snijden en glas breken. Hoewel je nooit in een situatie wil komen waarbij je het apparaat nodig hebt, is het enorm handig om deze in de auto te hebben. Mocht je een ongeluk hebben en snel uit de auto moeten komen, kun je met deze gadget altijd snel ingrijpen.

3. Smartphonehouder
Een smartphone gebruiken in de auto moet je natuurlijk nooit doen, maar vooraf deze instellen met de juiste route kan natuurlijk wel. Je hebt alleen wel plek in de auto nodig om de telefoon handig neer te zetten, want naar beneden kijken is nooit de oplossing. Daarom is een smartphonehouder eigenlijk een essentiële gadget voor in de auto, dus zorg dat je deze haalt.



4. Drop Stop
Niets is zo irritant als per ongeluk je telefoon laten vallen in de auto. Wat volgt is een zoektocht van jewelste om je smartphone onder de stoel vandaan te houden. Natuurlijk raden we de smartphonehouder van hierboven als eerste aan, maar daar zal je lang niet altijd gebruik van maken.

Om te voorkomen dat je telefoon uit je zak glijdt en je een zoektocht moet starten onder de stoelen is er daarom de Drop Stop. Deze maak je vast rondom het slot van de stoelgordel, waardoor de ruimte tussen de stoelen gedicht wordt. Zelfs als je telefoon dan toch per ongeluk valt, is de kans vele malen groter dat deze op de Drop Stop valt en je deze weer gemakkelijk kunt pakken.



5. USB-oplader
Moderne auto’s zijn vandaag de dag vaak voorzien van een USB-poort in de wagen. Hier kun je je telefoon op aansluiten voor muziek of om je telefoon mee op te laden. Toch is het een luxe die lang niet in iedere auto aanwezig is. Gelukkig is er de USB-oplader voor in de auto om je te helpen.

Met deze handige gadget kun je vaak wel tot twee USB-poorten in je auto toveren. Deze verbind je namelijk gewoon aan de verloopstekker die ingebouwd is in de wagen en waar standaard de sigarettenaansteker in zit. Wissel deze om voor de handige gadget die je vaak voor minder dan twee tientjes kunt vinden en je bent klaar om te gaan.

Het grootste voordeel van een gadget als deze is dat je smartphone er tijdens de rit altijd mee door is opgeladen. Dat is handig voor wanneer je Flitsmeister gebruikt of natuurlijk een Maps-app waarmee je je route plant. Mocht je de telefoon gelijktijdig ook nog eens gebruiken om muziek mee te draaien, loopt je smartphone al snel leeg en zo voorkom je dat gemakkelijk.

Gebruik jij één van deze gadgets?

Meest recent

Van kwaad naar erger: KV Kortrijk krijgt nieuwe mokerslag

Na zeven speeldagen zitten enkele teams al zwaar in de problemen in de Jupiler Pro League. Zo is er ...

2
2
'Raskin heeft keuze te over: 8 clubs op de loer'

De voorbije zomermercato was voor de Rode Duivels een zeer drukke periode. Heel wat landgenoten ...

6
6
Courtois: "Hij moet de Gouden Bal winnen"

Na de interlandbreak gaat het vizier weer op het clubvoetbal, maar ook op dé belangrijkste ...

32
32
Haalt Stijnen grote naam als nieuwe trainer Patro?

Donderdagvoormiddag viel er bij Patro Eisden toch wel opmerkelijk nieuws te rapen. Na maar liefst ...

43
43
Van Bommel krijgt dubbele opsteker daags voor Turkije

De wedstrijden blijven elkaar in sneltempo opvolgen voor de Rode Duivels. Maandag gingen ze nog met ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Real heeft opvolger Courtois, Keita miste transfer'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

76
76
Vannieuwkerke schrikt hevig: supportersbom barst aan kust

De onrust bij KV Diksmuide Oostende neemt opnieuw toe. Terwijl de club probeert vooruit te kijken, ...

29
29
Nicolò Tresoldi dropt grote hint over toekomst

Nicolò Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge vlotjes en trekt die ...

85
85
Stijnen barst in tranen uit: drastische ingreep Patro

Stijn Stijnen is niet langer de hoofdtrainer van Patro Eisden, dat maakte de oefenmeester zelf op ...

138
138
Genkse blunder met Godts onthuld: "Dat gaf echt een kick"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week een positieve start genomen onder Mark van Bommel, ...

184
184
'Standard schrikt: titanenstrijd om verrassend talent'

Standard lijkt dit seizoen sportief een stap vooruit gezet te hebben en hoopt mee te kunnen strijden ...

83
83
'Antwerp sluit verloren zoon weer in de armen'

Voor Antwerp is het seizoensbegin er één met twee gezichten geworden. De Great Old ...

137
137
'Pikante transfer Doku na dramatisch City-verdict'

De Rode Duivels doen het in deze Nations League voorlopig zonder Jérémy Doku, die een ...

202
202
Courtois speelt open kaart: Rode Duivels én Van Bommel

De Rode Duivels zijn de voorbije dagen begonnen aan hun nieuwe campagne in de Nations League. De ...

262
262
Tresoldi ligt op recordkoers: "Hopelijk in volgende match"

Bij Club Brugge zullen ze zich in de handen wrijven, want tijdens deze interlandbreak lijkt Nicolo ...

93
93
Defour ziet luxeprobleem bij België: “Hij verdient basisplaats”

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Turkije. Een partij waarin de Belgen grote favoriet ...

138
138
Stijnen hakt knoop door: Patro krijgt nieuw gezicht

Stijn Stijnen heeft de pers uitgenodigd voor een persmoment. En dat zorgt meteen voor de nodige ...

75
75
Bom barst compleet: hierdoor verliet Ronaldo selectie

De spanningen tussen Cristiano Ronaldo en Jorge Jesus zouden na een opvallend incident achter de ...

223
223
Vermant goudeerlijk: "Niet makkelijk bij Club Brugge"

Romeo Vermant is momenteel aan de slag bij de Belgische beloften. Daar is de aanvaller wel een ...

272
272
Deschacht vindt vrouwenvoetbal niet om aan te zien: “Sydney Sweeney erbij?”

In Ongefilterd zorgt een gesprek over vrouwenvoetbal meteen voor opvallende reacties. Het populaire ...

138
138
Van Bommel breekt zijn woord en vernedert Rode Duivel

Mark van Bommel beloofde dat hij iedereen aan het werk wilde zien. Twee wedstrijden later heeft ...

249
249
Vaak gelinkt aan Anderlecht, nu in de basis tegen Belgie?

Turkije is een team dat de afgelopen maanden niet overtuigde. Een zwak WK en in de Nations League ...

57
57
Rode Duivels-gekte: 'van nieuwe basispion tot beste ooit'

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn. Er is soms te weinig nuance bij bepaalde experts. Niet altijd. ...

123
123
Ooit het ‘nieuwe wonderkind’ van België, nu op zijn 30ste clubloos

Er duiken weer nieuwe spelers op bij de Rode Duivels zoals onder meer Mika Godts en Roméo ...

250
250
Van Bommel zoekt: nieuwe basispion tegen Turkije

Mark van Bommel levert tot op heden goed werk bij de Rode Duivels, al mogen we de balans pas na een ...

81
81

Meer sportnieuws