Hoe Laura de carrière van Brecel boost gaf: "I'm coming baby"

door
Hoe Laura de carrière van Brecel boost gaf:

Dat het hard gaat met de carrière van Luca Brecel! De nog altijd maar 28-jarige Belg kampeert al een tijdje in de top-10 maar voor het eerst in zijn carrière maakt hij ook furore op het wereldkampioenschap. En dat is mede te danken aan... Laura.


WK-DRAMA

De Belgian Bullet staat al jarenlang gekend als één van de grootste talenten op het snookercircuit. Met de regelmaat van de klok pakt Brecel stevig uit maar de 'opperste bekroning': een grandioze prestatie op het WK, bleef lange tijd uit. Tot vijf keer toe verloor de inwoner uit Maasmechelen de eerste ronde, iets wat er bij momenten toch stevig inhakte bij Brecel.

ATTRACTIEVE STIJL

De wat flamboyante Belg geeft weliswaar vaak de indruk dat winnen of verliezen hem niet zoveel uitmaakt, toch is veel van dat alles maar schijn. Brecel heeft immers een aanvallende stijl, waarbij hij veel risico in zijn spel legt en dat pakt al wel eens slecht uit. Dit tornooi valt echter alles in een juiste plooi. In de eerste ronde volgde een nagelbijter, nadien werd Williams aan de keu gehangen en in de kwartfinale volgde een spectaculaire comeback tegen het absolute icoon van de snookersport: Ronnie O'Sullivan.

Brecel kende een moeilijke aanloop naar dit tornooi: oververmoeidheid, ziekteperikelen maar alles keerde vlak voor het WK. De Belgian Bullet leerde toen immers Laura kennen, een knappe blondine en niet toevallig... de dochter van een ex-snookerspeler: Kurt Vanoverberghe. Ook vader Carlo bevestigde onlangs dat de twee samen zijn, al is het nog 'heel pril'. Laura is zelf actief in de recruitmentsector, zo weet Het Laatste Nieuws.  
Laura zal er alvast bij zijn vandaag wanneer onze landgenoot een 5-3 achterstand probeert goed te maken in de halve finale tegen de Chinees Si. Aangezien de wedstrijd naar een best of 33 (17 winnende frames) wordt gespeeld, is een nieuwe glansprestatie zeker niet uitgesloten.

Bent u plots ook fan van snooker?

Meest recent

Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

7
7
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

25
25
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

26
26
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

164
164
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

122
122
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

42
42
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

122
122
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

41
41
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

123
123
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

75
75
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

331
331
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

186
186
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

510
510
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

416
416
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

51
51
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

384
384
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

135
135
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

61
61
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

121
121
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

104
104
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

378
378
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

250
250
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

303
303
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

209
209
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

133
133

Meer sportnieuws