Hoe Laura de carrière van Brecel boost gaf: "I'm coming baby"

door
Hoe Laura de carrière van Brecel boost gaf:

Dat het hard gaat met de carrière van Luca Brecel! De nog altijd maar 28-jarige Belg kampeert al een tijdje in de top-10 maar voor het eerst in zijn carrière maakt hij ook furore op het wereldkampioenschap. En dat is mede te danken aan... Laura.


WK-DRAMA

De Belgian Bullet staat al jarenlang gekend als één van de grootste talenten op het snookercircuit. Met de regelmaat van de klok pakt Brecel stevig uit maar de 'opperste bekroning': een grandioze prestatie op het WK, bleef lange tijd uit. Tot vijf keer toe verloor de inwoner uit Maasmechelen de eerste ronde, iets wat er bij momenten toch stevig inhakte bij Brecel.

ATTRACTIEVE STIJL

De wat flamboyante Belg geeft weliswaar vaak de indruk dat winnen of verliezen hem niet zoveel uitmaakt, toch is veel van dat alles maar schijn. Brecel heeft immers een aanvallende stijl, waarbij hij veel risico in zijn spel legt en dat pakt al wel eens slecht uit. Dit tornooi valt echter alles in een juiste plooi. In de eerste ronde volgde een nagelbijter, nadien werd Williams aan de keu gehangen en in de kwartfinale volgde een spectaculaire comeback tegen het absolute icoon van de snookersport: Ronnie O'Sullivan.

Brecel kende een moeilijke aanloop naar dit tornooi: oververmoeidheid, ziekteperikelen maar alles keerde vlak voor het WK. De Belgian Bullet leerde toen immers Laura kennen, een knappe blondine en niet toevallig... de dochter van een ex-snookerspeler: Kurt Vanoverberghe. Ook vader Carlo bevestigde onlangs dat de twee samen zijn, al is het nog 'heel pril'. Laura is zelf actief in de recruitmentsector, zo weet Het Laatste Nieuws.  
Laura zal er alvast bij zijn vandaag wanneer onze landgenoot een 5-3 achterstand probeert goed te maken in de halve finale tegen de Chinees Si. Aangezien de wedstrijd naar een best of 33 (17 winnende frames) wordt gespeeld, is een nieuwe glansprestatie zeker niet uitgesloten.

Bent u plots ook fan van snooker?

Meest recent

Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

33
33
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

30
30
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

141
141
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

92
92
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

179
179
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

92
92
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

135
135
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

190
190
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

354
354
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

82
82
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

350
350
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

40
40
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

288
288
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

43
43
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

590
590
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

189
189
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

193
193
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

62
62
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

78
78
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

199
199
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

190
190
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

94
94
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

246
246
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

349
349
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

50
50

Meer sportnieuws