Hoe Laura de carrière van Brecel boost gaf: "I'm coming baby"

55 stemmen
Hoe Laura de carrière van Brecel boost gaf:

Dat het hard gaat met de carrière van Luca Brecel! De nog altijd maar 28-jarige Belg kampeert al een tijdje in de top-10 maar voor het eerst in zijn carrière maakt hij ook furore op het wereldkampioenschap. En dat is mede te danken aan... Laura.


WK-DRAMA

De Belgian Bullet staat al jarenlang gekend als één van de grootste talenten op het snookercircuit. Met de regelmaat van de klok pakt Brecel stevig uit maar de 'opperste bekroning': een grandioze prestatie op het WK, bleef lange tijd uit. Tot vijf keer toe verloor de inwoner uit Maasmechelen de eerste ronde, iets wat er bij momenten toch stevig inhakte bij Brecel.

ATTRACTIEVE STIJL

De wat flamboyante Belg geeft weliswaar vaak de indruk dat winnen of verliezen hem niet zoveel uitmaakt, toch is veel van dat alles maar schijn. Brecel heeft immers een aanvallende stijl, waarbij hij veel risico in zijn spel legt en dat pakt al wel eens slecht uit. Dit tornooi valt echter alles in een juiste plooi. In de eerste ronde volgde een nagelbijter, nadien werd Williams aan de keu gehangen en in de kwartfinale volgde een spectaculaire comeback tegen het absolute icoon van de snookersport: Ronnie O'Sullivan.

Brecel kende een moeilijke aanloop naar dit tornooi: oververmoeidheid, ziekteperikelen maar alles keerde vlak voor het WK. De Belgian Bullet leerde toen immers Laura kennen, een knappe blondine en niet toevallig... de dochter van een ex-snookerspeler: Kurt Vanoverberghe. Ook vader Carlo bevestigde onlangs dat de twee samen zijn, al is het nog 'heel pril'. Laura is zelf actief in de recruitmentsector, zo weet Het Laatste Nieuws.  
Laura zal er alvast bij zijn vandaag wanneer onze landgenoot een 5-3 achterstand probeert goed te maken in de halve finale tegen de Chinees Si. Aangezien de wedstrijd naar een best of 33 (17 winnende frames) wordt gespeeld, is een nieuwe glansprestatie zeker niet uitgesloten.

Bent u plots ook fan van snooker?

Meest recent

Transfers tussen Club Brugge en Feyenoord: Rigaux reageert

Dévy Rigaux is de nieuwe sportief directeur van Feyenoord. Hij kwam over van Club Brugge. ...

11
11
‘Standard zoekt geld: topspelers in de kijker’

Standard is op zoek naar versterking en er worden veel namen genoemd. Ook aan uitgaande zijde gaat ...

44
44
Stijnen terug naar Club Brugge? "Misplaatste arrogantie"

Bij Club Brugge haalden ze Ivan Leko terug als coach en die bezorgde hen de landstitel. Er is nog ...

82
82
Praet kan cirkel rondmaken met emotionele transfer

Dennis Praet nam afscheid van Royal Antwerp FC. De ervaren ex-Rode Duivel kende een anonieme periode ...

90
90
Inter vernedert Club met Stankovic-bom: “Dit doet pijn”

Club Brugge dreigt één van zijn strafste transfers van het seizoen alweer kwijt te ...

619
619
“Lukaku naar Anderlecht? Ik zou het niet doen”

RSC Anderlecht hoopt Romelu Lukaku zo snel mogelijk te zien terugkeren, maar de spits en zijn ...

181
181
Club Brugge twijfelt: drie 'eigen' jongens op weg naar de uitgang?

Club Brugge gaat deze zomer heel wat spelers verliezen. Er zijn vooral sterkhouders die de club gaan ...

329
329
Twee teleurstellingen bij Anderlecht: houden of verkopen?

Bij RSC Anderlecht moéten zeker geen zestien spelers weg. Dergelijke lijstjes worden snel ...

274
274
Arteta ook grootmoedig: "PSG is de beste ter wereld"

De voorbije jaren faalde Arsenal regelmatig in 'money time', maar dit seizoen moest anders worden. ...

62
62
Enorme domper Schotland: ster moet afhaken voor WK

Elf dagen voor de start van het toernooi zijn de meeste WK-deelnemers begonnen aan hun ...

38
38
Luis Enrique schaart zich in bijzonder fraai rijtje

Paris Saint-Germain blijft de primus van Europa. Het heeft zaterdagavond immers zijn titel in de ...

48
48
Arteta voelt zich bekocht: "Als ik die fase terugzie..."

Nadat ze al de titel in de Premier League in de wacht gesleept hadden, droomde Arsenal ervan om ook ...

219
219
CL-zege met zwart randje: rellen met PSG-fans in Parijs

Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht ...

65
65
Van der Elst voorspelt: Club wil transferblunder voorkomen

Club Brugge gaat een bewogen transferzomer tegemoet. Daarin zal het wellicht heel wat sterkhouders ...

302
302
PSG doet Arsenal-droom sneuvelen vanop de stip

De finale van de Champions League is zaterdagavond uitgedraaid op een thriller. PSG haalde tegen ...

52
52
'Union houdt voet bij stuk: knaltransfer nog niet rond'

Union staat alweer voor een hete transferzomer. Voorzitter Alex Muzio en CEO Philippe Bormans ...

106
106
'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Charles De Ketelaere is intussen al enkele jaren een gevestigde waarde in de Serie A, waar hij ...

108
108
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans huiveren bij trainersbom

Bij Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer op volle toeren. De club wil weer ...

713
713
Charleroi pakt uit met piepjonge doelpuntenmachine

Voor Charleroi was het een seizoen met twee gezichten. In de winter presteerden de Carolo's zeer ...

33
33
WK-koorts stijgt: Rode Duivels bijna compleet

De start van het WK nadert met rasse schreden. Dat geldt ook voor de Rode Duivels. Zij zetten ...

76
76
'Straffe wending: Slot meteen aan slag bij Europese topper'

Zaterdag viel er een stevige trainersbom in het Engelse voetbal. Liverpool maakte immers bekend dat ...

83
83
'Zulte Waregem telt miljoenen dankzij toptransfer'

Voor Zulte Waregem is de terugkeer op het hoogste niveau een succes geworden. De West-Vlamingen ...

328
328
PSG bestolen in Champions League-finale?

Vorig seizoen won Paris Saint-Germain nog met de vingers in de neus de finale van de Champions ...

133
133
'AA Gent wil in zeer verrassende transfervijver vissen"

AA Gent kan zijn seizoen nog afsluiten met een Europees ticket, maar daarvoor zal het zondag in de ...

180
180
'Frans toptalent van 15 miljoen naar JPL'

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog niet helemaal op, maar heel wat clubs zijn toch al bezig met ...

283
283

Meer sportnieuws