Opnieuw zijn er weer geruchten opgelaaid over de toekomst van Neymar. De international zou volgens verhalen in 2013 de overstap maken naar FC Barcelona. De Spaanse grootmacht zou al een akkoord hebben bereikt met Santos, de huidige werkgever van het supertalent.
Maar ook voor de derde keer in 45 dagen ontkent Luis Alvaro het nieuws over de verkoop van Neymar. "Ik heb niks getekend", zegt de president van Santos in gesprek met
ESPN Brazil.
"Tegen het einde van de transferperiode hebben wij er geen moment over getwijfeld om Neymar te verkopen. Er zijn altijd gesprekken, maar een voorstel van zestig miljoen euro is er niet gekomen en ik betwijfel of het er ooit zal komen", vervolgt Alvaro zijn verhaal.
Echter sluit de president een vertrek van de negentienjarige aanvaller niet uit. "Als hij wil vertrekken, volgens de voorwaarden van Santos, houden wij hem niet tegen. Maar als hij wil blijven, dan wil ik hem voor lange tijd bij ons houden. Wanneer er een aanbieding komt, zal ik de eerste zijn die het hem vertelt. Maar voorlopig speelt er nog niks."